Zoomtrader – recenze brokera na binární opce, podvody, zkušenosti

Zoomtrader logo Zoomtrader je broker na binární opce založený v roce 2012. Hlavní sídlo společnosti se původně nacházelo na Kypru, ale absence tamní uznávané licence bezpečností komise CySEC donutila tuto makléřskou společnost Kypr opustit. Problémů se tak ale broker, který dnes sídlí v Karibiku, nezbavil. To dokazuje i pokuta 15 000 Eur, kterou musel broker Zoomtrader v roce 2014 zaplatit za porušení předpisů.

Významné regulace: Žádné
Sídlo / rok založení: Karibik / 2012
Min. vklad / min. obchod: 200 $ / 25 $
Česká platforma: Ne
Demo účet: Ne
Bonus za vklad: Ano
Druhy opcí: One touch, Range opce, High/Low opce, minutové opce
Podpora: Live chat (EN), email (EN) support@zoomtrader.com
Mobilní platforma: Ano
Hodnocení brokera: Souhrnné hodnocení 0%, aktuálně brokerovi patří 8. místo v žebříčku

Zoomtrader a nabízené služby

Minimální vklad na obchodní účet je přijatelných 200$. Jednotlivé transakce je ale možné uzavírat až od 25$, což je 5krát více, než u oblíbeného brokera TopOption (viz. TopOption recenze).  Pro začátečníky je obchodování s tak vysokými investicemi více než rizikové. Vklad lze provést několika způsoby, mezi kterými nechybí bankovní převod, platební karty ani internetové peněženky.


Existuje hned několik druhů obchodních účtů, které jsou klientům přidělovány na základě vložené částky. Liší se zejména množstvím výukových materiálů v podobě video kurzů nebo e-knih, ale i výnosy z transakcí či počtem obchodních strategií, které jsou obchodníkovi poskytnuty.  O úspěšnosti jednotlivých strategií se ale na internetu nedočtete.

ZoomTrader web brokera

ZoomTrader web brokera

Zhodnocení nepřesahuje 83% a k dispozici je asi 70 podkladových aktiv. Broker nabízí mobilní aplikaci, na rozdíl od mnohem žádanějšího demo účtu.  Pomocí binární platformy lze obchodovat klasické opce ale i krátkodobé opce s dobou exspirace 60 sekund.

Pro kontaktování brokera lze spolu s e-mailem využít jednu z telefonních linek nebo se obrátit na zástupce společnosti přes Live chat. Obchodování u Zoomtraderu vyžaduje znalost angličtiny nebo jednoho ze čtyř dalších dostupných jazyků. Český překlad oficiální webové stránky, který broker dříve poskytoval, v aktuální nabídce už z nepochopitelných důvodů není.

Zdroj: http://investplus.cz/investice/podvod-jmenem-zoomtrader-recenze-brokera-na-binarni-opce/

Zoomtrader a podvody?

Co se bezpečnosti týče, patří Zoomtrader jednoznačně k nedůvěryhodným brokerům. Ani po dlouhých dvou letech nepodléhá broker regulacím CySEC či ČNB. Česká národní banka navíc vydala prohlášení, ve kterém veřejně varovala před makléřem Zoomtrader.

Platforma pro obchodovani ZoomTrader

Platforma pro obchodovani ZoomTrader

Čeští klienti si stěžují na opakované odmítání vyplácení peněz, ale najdou se i zastánci tohoto brokera. O pochybném jednání brokera vypovídají ale i reklamní weby propagující toho brokera, které úmyslně podávaly zkreslené informace o binární obchodování.

I když jsou nabízené služby téměř srovnatelné s konkurenčními brokery, je obchodování u Zoomtraderu poměrně nebezpečné. Každý investor zkrátka musí zvážit, zda je broker dostatečně dobrý i navzdory stížnostem a absenci důležitých licencí.

Oficiální web brokera: https://www.zoomtrader.com/


Štítky:
  • ZoomTrader zkušenosti
  • ,
  • Zoom Trader
  • ,
  • Recenze ZoomTrader
Publikováno serverem Binárník.cz dne 17.1.

Napsat komentář