EZTrader – recenze brokera na binární opce, diskuze, zkušenosti

EZTrader logo - recenzeV této recenzi se blíže seznámíme s dalším brokerem, který umožňuje obchodovat bez jazykové bariéry. EZTrader poskytuje platformu v jedenácti jazycích včetně češtiny, nicméně obstarat si mnohem podstatnější licenci ČNB nedokázal. Ta by přitom měla být pro brokery poskytující své služby na území našeho státu samozřejmostí.

Broker sídlí na Kypru a je regulovaný tamější bezpečnostní komisí CySEC. Minimální vklad je 200$ a obchodovat lze od 25$. Začátečníci by ale raději měli obchodovat s nižšími částkami.

Významné regulace: ! pouze CySEC (regulace EZTrader)
Sídlo / rok založení: Kypr / 2008
Min. vklad / min. obchod: 200 $ / 25 $
Česká platforma: Ano
Demo účet: Ne
Bonus za vklad: Ne
Druhy opcí: High/Low opce, minutové opce
Podpora: Live chat (EN), email (EN) support@eztrader.com, telefon (EN)
Mobilní platforma: Ano
Hodnocení brokera: Hodnocení 10%, aktuálně brokerovi patří 7. místo v žebříčku brokerů

 

Čísla mluví jasně

recenze EZTrader - web brokera

recenze EZTrader – web brokera

Obchodovat lze krátkodobé i dlouhodobé opce. Nabídka aktiv, mezi která patří akcie, měnové páry, komodity a indexy, ale nijak neohromí. Zajímavá je ale možnost odprodávání aktivních opcí. K obchodování lze navíc využít i mobilní aplikaci pro Apple i Android.

Podmínky pro obchodování nejsou příliš výhodné. Broker nabízí profity, které jsou ve srovnání s konkurenčními makléři podprůměrné. To v praxi znamená, že úspěšných obchodů musí být podstatně více než těch neúspěšných. Výší profity zkrátka umožní častěji chybovat, což je při obchodování s opcemi nevyhnutelné. Profity se pohybují mírně nad hranicí 70%, což je téměř o 10% méně, než u konkurence. Takový rozdíl při obchodování jistě pocítíte.

Podle několika nezávislých zdrojů je broker relativně problematický. Konkrétně se jedná o komplikace při výběru peněz. Navíc je spojován s pochybnými marketingovými strategiemi.

Rozporuplná reklamní kampaň EZTrader

Platební metody

Platební metody

EZTrader se do podvědomí mnoha obchodníků zaspal zejména díky agresivní reklamní kampani. Internetem totiž kolují desítky internetových stránek fiktivních obchodníků, které jsou plné zkreslených informací o binárních opcích a samotné obchodování prezentují jak zaručený a jednoduchý způsob zbohatnutí. Mezi tyto smyšlené zbohatlíky patří Tomáš Stodola, Miroslav Kadlec nebo Tomáš Vlas.

Na tohoto brokera odkazuje i falešný obchodní program OptioNavigator. V poslední době je EZTrader spojován s projektem obchodovatonline.cz. Tento web působí poměrně seriózně do chvíle, než si přečtete kritiku brokera, na kterého vás posléze autoři webu odkazují.

Ačkoli za masivní kampaní broker s největší pravděpodobností nestojí, je nepřípustné partnerství s lidmi, kteří mají tyto podvodné webové stránky na svědomí.  Ověření a kvalitní brokeři (např. TopOption nebo ETXCapital) takové praktiky pro získání klientel vůbec nemají zapotřebí.

Není divu, že broker musí získávat nové klienty všemi způsoby. Možnosti pro obchodování jsou poměrně omezené a ani čísla zkušeného investora nezaujmou. Broker nám alespoň demonstruje, jak silné slovo má v dnešní době dobrá (ale ne vždy úplně pravdivá) reklama.


Štítky:
 • EZTrader zkušenosti
 • ,
 • EZTrader recenze
 • ,
 • EZ Trader
 • ,
 • EZTrader podvody
 • ,
 • binární opce u EZTrader
Publikováno serverem Binárník.cz dne 3.11.

6 komentářů u EZTrader – recenze brokera na binární opce, diskuze, zkušenosti

 1. Zdeno napsal:

  NEDOPORUČUJEM TÚTO SPOLOČNOSŤ. VIĎ DOLE. BONUSOVY SYSTÉM ( 50 EUR), MOJ VKLAD 250 EUR.

  Při Vašem posledním bchodování z 11.9.2015 bylo na Vašem účtu 161€ dostupných pro obchodování.
  Dovolte nám připomenout, že jste přijal bonus 50€(24-6-2015), čímž jste se zavázal k dosažení obchodního obratu 25xbonus (tedy 25×50=1250€) v lhůtě 90 dnů. Jinými slovy, pokud jste během 3 měsíců nedosáhl obchodního obratu 1250€, byl bonus automaticky spolu se všemi zisky odebrán, jelikož Váš obchodní obrat byl pouze 730€.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý dem,
   pokud jste četl naši recenzi, pak víte, že jsme brokera ohodnotily pouhými 10 procenty. EZTrader je známý svým nekalými praktikami, které mnohdy hraničí s podvody – nevidím tedy jediný důvod, proč u tohoto brokera obchodovat.

 2. Miloslava Payerová napsal:

  Dobrý den,
  ráda bych se Vás zeptala na Váš názor na obchodování s platformou
  www-start-up365-czech-com. Jako broker je zde prezentován EZTrader.
  Zkusila jsem demo účet a skutečně to je fantastické. Je možné, že může jít o odvod jak nalákat lidi a nehrozí na reálném účtu jiná strategie?
  Děkuji za Vaši odpověď.

 3. Gev napsal:

  Chtěl bych zrušit účet u EZ trader, víte někdo co a jak to udělat ?

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   u EZTraderu se ruší účty přes uživatelskou podporu.

Napsat komentář