StockPair – recenze brokera na binární opce

StockPair logoVysoké výnosy, profesionální přístup a bezpečné obchodování jsou při výběru brokera hlavními požadavky většiny investorů. Že takových brokerů přibývá, není se vzrůstající popularitou binárních opcí vůbec překvapující. Jedním z dalších kvalitních brokerů, s jehož jménem se můžete stále častěji setkat, je StockPair.

Významné regulace: ČNB, FSA, CySEC
Sídlo / rok založení: Kypr / 2010
Min. vklad / min. obchod: 200 $ / 20 $
Česká platforma: Ne
Demo účet: Ne
Bonus za vklad: Ano, při vkladu nad 250 USD
Druhy opcí: One Touch, 60 seconds, Pairs opce a klasické high/low opce
Podpora: Live chat (EN), email (EN) support@stockpair.com, telefon (EN)
Mobilní platforma: Ano
Hodnocení brokera: Hodnocení 55%, aktuálně brokerovi patří 10. místo v žebříčku brokerů
Otevřít účet

StockPair a bezpečné obchodování

StockPair - web brokera

StockPair – web brokera

Broker provozovaný Kyperskou společností Nextrade Worldwide Ltd. byl založen v roce 2010. Od té doby získal řadu licencí respektovaných úřadů, ale až v roce 2014 získal licence CySEC, FSA a také ČNB (licence StockPair u ČNB). Díky regulacím těchto úřadů jsou mimo jiné vklady klientů pojištěny do výše 20 000 Eur.

Kromě bezpečnosti na vysoké úrovni se může broker StockPair pochlubit i dobrou pověstí stávajících klientů. Nevýhodou může být pro některé obchodníky absence českého jazyka na webu. Bez angličtiny se neobejdete ani při kontaktování podpory. Na tu se lze obrátit telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím živého chatu.

Binární opce u StockPair

StockPair recenze platformy

StockPair recenze platformy – obchodní prostředí

Minimální vklad je 200$ a minimální hodnota jedné transakce je 20$, což je v obou případech dvakrát více, než u nejsilnějšího brokera na českém trhu TopOption. V čem se ale oba kyperští brokeři téměř neliší, je zhodnocení, které v případě StockPair dosahuje až 84%.

Podle výše vkladu je klientům přidělen příslušný typ obchodního účtu. Pro získání nejlevnějšího nadstandardního účtu SILVER je ale nutné vložit alespoň 1000$. To, že není StockPair vhodný pro začátečníky potvrzuje taky skutečnost, že k základnímu účtu nenabízí broker demo účet. Pokročilý obchodníci ale ocení povedenou mobilní aplikaci.

Široká nabídka aktiv …

Platební podmínky

Platební podmínky – vklad/výběr

Téměř 160 obchodovatelných aktiv, klasické opce i One Touch či Pairs opce a mnoho časů exspirace, které začínají na pouhých 60 sekundách, investora jistě hned tak neomrzí. Broker bohužel nenabízí žádné speciální funkce nebo nástroje, které by umožňovaly vytvářet sofistikovanější strategie. Investor se tak musí obejít bez možnosti odprodávat aktivní opce nebo nastavení poměru profit/refundace.

Broker nabízí kvalitní služby a klade důraz na bezpečnost klientů, ale ve srovnání s konkurenčními makléři stále zaostává a to hned z několika důvodů. Vyjma poměrně vysokých částek, se kterými je u StockPair nutné obchodovat, je to hlavně malé množství možností při obchodování, což ani velký počet aktiv nemůže nahradit.

Máte zájem o obchodování u tohoto brokera? Navštivte web StockPair


Štítky:
 • StockPair recenze
 • ,
 • Broker StockPair
 • ,
 • Zkušenosti StockPair
 • ,
 • Demo Stock Pair
Publikováno serverem Binárník.cz dne 13.12.

14 komentářů u StockPair – recenze brokera na binární opce

 1. J. K. napsal:

  Zdravím. Neviete, či má broker StockPair aj licenciu Slovenské národné banky? Či je regulovaný aj pre slovenský trh?
  Ďakujem za odpoveď

 2. D.V napsal:

  Dobrý den. Chcel by som si zrušit učet na STOCKPAIR no neviem ako na to. Zaregistroval som sa iba zo zvedavosti. Dakujem za radu.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   napište na podporu brokera a požádejte o zrušení účtu. Broker Váš účet uzavře a následně zruší.

 3. Tomas napsal:

  dobry den , registroval som sa na StockPair…vyzera to celkom zaujimavo , nemam doteraz skusennosti s akciami , mozte mi nejako poradit ? napr. ci je lepsie davat 60 sekundove Trade alebo 30min ,som v tom zaciatocnik , pokracovat v tom ? popripade mi zanechajte vas email a mozem vas kontaktovat. dakujem

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   nikdo nezačíná jako ostřílený profík, v tom určitě problém není. Důrazně však všem doporučuji začít na testovacím účtu, a to u brokera, u něhož pak následně budete obchodovat s reálnými prostředky. Více zde binární opce demo účet. Co se týče samotného obchodování tak to jsme shrnuli například zde Binární opce strategie.

 4. Michal Hradecký napsal:

  Dobrý den, na demu od pana Dvořáka ze StockPair ukazuje, že nejnižší vklad je 12$, tady píšete, že je minimální vklad 20$ Jak to teda je? Děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   před pár dny StockPair skutečně snížil velikost minimálního vkladu na 12 USD. Stále však nepřekonal brokera TopOption, který požaduje minimální vklad 10 USD resp. 5 USD u vybraných opcí.

 5. Dominik Skála napsal:

  Dobrý den,
  jak to funguje s bonusem u Stockpair? Máte s tím zkušenosti?
  Jde mi o to zda mohu vybírat peníze (vklad+zisk) i v případě, že neproobchoduji celý objem bonusu?

  Děkuji za odpověď.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   aktuální „bonusové“ podmínky jsou pro tradery nevýhodné (podmínky bonusu u TopOption jsou mnohem přívětivější). StockPair v podmínkách uvádí, že traderům, kteří se rozhodnou vybrat své peníze dříve, než dojde k přijetí bonusu, stornuje veškeré zisky. Tak pozor na to.

 6. Dominik Skála napsal:

  No dobře. A v případě, že mi vyprší ta 45 denní lhůta a já nestihnu do té doby proobchodovat 40x bonus, který mi byl připsán, tak se stane co?

  Ještě jednou děkuji za odpověď.

  • Binární opce napsal:

   Pokud to chápu správně, po uplynutí 45 denní lhůty se daný účet začne posuzovat podle standardních obchodních podmínek brokera StockPair. Zisky by v tomto případě měly být na účtu ponechány.

 7. pytrrys napsal:

  Dobrý den, jak si mohu ze stockpairu vybrat peníze? děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   výběr naleznete ve vašem účtu pod odkazem Withdrawal.

Napsat komentář