EZTradingBot je podvod – zkušenosti

Princip binárních opcí je jednoduchý. Co ovšem jednoduché není, je vydělávání na binárních opcích. K tomu abyste na opcích vydělali, musíte správně odhadnout, zda bude cena zvoleného aktiva (např. ropy) za určitý okamžik vyšší nebo nižší, než je cena aktuální. Cestou k úspěchu má být robot EZTradingBot, který rozhodnutí provede za vás.  Jeho používání je navíc údajně tak snadné, že je vhodný i pro úplné začátečníky.

Obchodní program EZTradingBot

Obchodní program EZTradingBot analyzuje trh a zásadní rozhodnutí, zda investovat na pokles nebo růst ceny, provádí místo obchodníka. Pokud by byla úspěšnost robota dostatečně vysoká, bylo by opravdu možné takto vydělávat. Většina programů na binární opce jsou bohužel bezcenné softwary, jejichž úspěšnosti byste dosáhli i při uzavírání náhodných transakcí. Autoři navíc neručí za ztráty, které program způsobí v případě neúspěšných transakcí.

EZTradingBot využívá stejnou platformu jako AlgoCashSystem, Binary Option Robot nebo Super Simple Bot. Nejedná se tedy o žádnou novinku. U všech těchto programů si můžete vybrat s jakými aktivy má program obchodovat, kolik transakcí může být otevřeno současně, jaká bude velikost jedné investice, ale také jednu ze tří obchodních metod.

Obchodní metody zahrnují klasickou metodu, kdy se velikost investice nemění, a dvě metody založená na navyšování investice po každé neúspěšné transakci (Martingale a Fibonacci). Při obchodování pomocí těchto metod je vysoké riziko, že během krátké chvíle ztratíte celý kapitál. Pokud totiž program uzavře více neúspěšných transakcí po sobě, investice bude velmi rychle narůstat.

Nedůvěryhodný projekt

Na obchodní program EZTradingBot odkazuje webová stránka „TheMillionaireInPJS“. Jedná se ovšem o podvodný projekt, který se pod záminkou vysokých a jednoduchých zisků snaží nalákat nové obchodníky. V propagačním videu na zmiňované stránce navíc autoři doporučují lidem bez potřebného kapitálu, aby si peníze vypůjčili. Jedno ze základních pravidel bezpečného obchodování přitom jasně říká, že obchodovat byste měli jen s penězi, které si můžete dovolit ztratit.

Program EZTradingBOT samozřejmě nelze otestovat na demo účtu. Většina recenzí před systémem varuje  a obchodníci, kteří program vyzkoušeli, kritizují nízkou úspěšnost, která místo zisků vede ke ztrátám. EZTradingBot navíc funguje jen u vybraných brokerů, kteří mnohdy nejsou ani regulovaní.

Binární opce podvod nejsou, ale mnoho podvodů na binární opce odkazuje. Nevěřte, že vám někdo bezplatně poskytne vysoce úspěšný obchodní program. Bez zkušeností a znalostí je binární obchodování pouhý hazard, na kterém dříve nebo později proděláte. Podvodníci si často vymýšlejí příběhy o neexistujících lidech, kterým obchodování změnilo život. S oblibou také tvrdí, že přístup k programu získá jen omezený počet lidí. Pokud narazíte na podobný projekt, který slibuje vysoké zisky z pohodlí domova, vždy si jej důkladně prověřte.

Brokeři: TopOption zkušenosti, IQ Option zkušenosti, StockPair zkušenosti, HighLow zkušenosti


Publikováno serverem Binárník.cz dne 31.8.

Napsat komentář