Recenze – Abramovičova Akademie je podvod (Adam Abramovič, levnytrh.com)

Denní výdělky až 5000 Kč z pohodlí domova a prakticky bez práce. Přesně tak by měla fungovat investiční metoda, kterou propaguje web „Bezpečné vydělávání“. Autorem webu je údajně Adam Abramovič, který na webu popisuje, jak se mu podařilo zbohatnout pomocí binárních opcí. Úspěšnou metodu se v rámci projektu Abramovičova akademie rozhodl sdílet s lidmi, kteří se na jeho webu zaregistrují. Dejte si ale na Adama Abramoviče a jeho akademii pozor. Je to totiž jen další podvod.

Abramovičova Akademie a web „Bezpečné vydělávání“

Recenze - Abramovičova Akademie a měnící se datum v záhlaví stránky

Recenze – Abramovičova Akademie a měnící se datum v záhlaví stránky

Na webu Bezpečné vydělávání najdete hned několik důkazů, že se jedná o řadový podvod. Například datum zveřejnění článku, který najdete v pravém horním rohu na podvodné stránce, se každý den mění. Jednou z podmínek pro registraci do projektu Abramovičova akademie je, že vyplnění formuláře musí proběhnout v termínu trvání akce. Tento termín je určen datem, které se také každý den mění na aktuální datum. Každý návštěvník tak má pocit, že je stránka aktuální a že příležitost ke zbohatnutí už nepotrvá dlouho.

Na podvodném webu se také dočtete, že do akademie se může přihlásit pouze omezený počet lidí. Ve skutečnosti ale přístup do systému Abramovičova akademie získá úplně každý, kdo se zaregistruje bez ohledu na datum a celkový počet registrovaných.

Stejná webová stránka se stejným příběhem existuje hned v několika jazykových verzích. Jednotlivé verze ovšem uvádějí různá jména obchodníků a klientů a to i u stejných fotografií. Na jedné fotografii je například podle španělské verze Mariano Zappicci z Madridu, zatímco podle italské verze je na téže fotografii Martín Zamora z Říma. Zahraniční verze jsou navíc rozšířené o diskuzi, do které ovšem nelze vkládat žádné příspěvky.

Fotografii údajného zakladatele akademie - Abramoviče - naleznete i na jiných stránkách, jde totiž o snímek z fotobanky

Fotografii údajného zakladatele akademie – Abramoviče – naleznete i na jiných stránkách, jde totiž o snímek z fotobanky

Adam Abramovič a jeho projekt

Web BezpecneVydelavani.com je plný falešných referencí

Web BezpecneVydelavani.com je plný falešných referencí

Autorem akademie by měl být Adam Abramovič. Tento člověk ovšem neexistuje, jak tomu u podvodů s binárními opcemi často bývá. Důkazem jsou například cizojazyčné verze tohoto podvodu, které za autora označují vždy někoho jiného. Na španělském webu je jako autor uveden Javier Ortega, podle italské verze je tvůrcem metody Adamo Tiratore atd.

Více informací o Abramovičově akademii je uvedeno na webu levnytrh.com. Na této stránce najdete i registrační formulář, do kterého musíte vyplnit i své telefonní číslo. Je to poměrně neobvyklé, jelikož většina podvodných webů vyžaduje pro změnu pouze emailovou adresu.

Na stránce LevnyTrh je umístěno i několik vymyšlených recenzí, ve kterých klienti službu Adama Abramoviče a jeho akademie vychvalují. Fotografie těchto klientů autoři jednoduše zkopírovali z různých zdrojů a jména si domysleli.

Registrace nemá smysl

Na telefonní číslo, které při registraci do systému Abramovičova akademie vyplníte, vám zavolá nějaký muž, který vám doporučí konkrétní brokerskou společnost. Podle zkušeností lidí, kteří se zaregistrovali, je doporučovaným brokerem společnost NobleOption.

Obchodovaní binární opce bez zkušeností je velmi riskantní a často končí ztrátou kapitálu. Autoři podvodů to moc dobře vědí, ale aby získali co nejvíce nových obchodníků, tvrdí opak. Vydělávání na binárních opcích je možné, ovšem nesmíte věřit podobným projektům, které slibují rychlé a bezpracné zbohatnutí.

Související příspěvky: StarNews5.com, Czech Method,


Štítky:
 • Abramovičova Akademie
 • ,
 • Abramovičova Akademie podvod
 • ,
 • Abramovičova Akademie recenze
 • ,
 • Abramovičova Akademie zkušenosti
 • ,
 • Adam Abramovič podvod
 • ,
 • Adam Abramovič zkušenosti
 • ,
 • Adam Abramovič recenze
Publikováno serverem Binárník.cz dne 10.6.

Napsat komentář