Recenze OptionTime – ověřený broker na binární opce, demo účet

Broker OptionTime je od 20.11.2015 sloučen s ověřeným brokerem TopOption.

OptionTime LOGO recenzeOptionTime je broker na binární opce, kterého provozuje kyperská společnost Safecap Investments Ltd., která mimochodem stojí také za brokery OnlyOption a TopOption. Díky kvalitnímu zázemí se OptionTime stal jedním z předních brokerů na českém trhu. Toho dosáhl nejen českým překladem webové stránky, ale také díky vysokému zhodnocení a širokým možnostem obchodování.

Významné regulace: CySEC, FSA, ČNB
Sídlo / rok založení: Kypr / 2013
Min. vklad / min. obchod: 200 $ / 10 $ (5$ krátkodobé opce)
Česká platforma: Ano
Demo účet: Ano
Bonus za vklad: Ano, až 100%
Druhy opcí: klasické (High/low), dotykové ( One Touch, Touch in Time), krátkodobé (Speed Trading), párové opce
Podpora: Live chat (AJ), Email (AJ) support@optiontime.com
Mobilní platforma: Ne
Hodnocení brokera: U brokera již nelze obchodovat. Vyhledejte jiného v žebříčku brokerů
Otevřít účet

Důvěryhodnost brokera OptionTime

OptionTime je regulovaný mnoha evropskými orgány, v čele s uznávanou komisí CySEC a britským úřadem FCA. Brokerovi nechybí ani licence ČNB (licence brokera OptionTime u ČNB) a má tedy plné oprávnění poskytovat na území České republiky své investiční služby. Výsledkem regulací je neustálý dohled kontrolních úřadů na činnost brokera, ale také pojištění vkladů klientů do výše 20 000 Eur. Společnost sídlí na Kypru a funguje od roku 2013.

Recenze OptionTime platformy

OptionTime - platforma na binární opce

OptionTime – platforma na binární opce

Broker provozuje pokročilou obchodní platformu, vystavěnou na systému KeyStone Pro. Platforma je tedy téměř stejná jako v případě oblíbeného brokera TopOption. Spekulovat na to, zda cena vzroste či klesne, je možné díky krátkodobým a High/Low opcím. Určovat jestli se cena dotkne či nikoliv stanovené cenové hranice lze díky „One Touch“ a „Touch in Time“ opcím.

Minimální vklad na obchodní účet je 200$. Krátkodobé opce, které trvají 60, 90 nebo 120 sekund, lze nakupovat za 5$. Tyto opce mají ale nižší zhodnocení. Klasické opce je možné obchodovat od 10$. Investor může spekulovat o ceně přibližně 180 podkladových aktiv. Nejvyšší zhodnocení HIGH/LOW naleznete u měnového páru EUR/USD, konkrétně 85%. Průměrně je ale zhodnocení o 6% nižší. Dotykové opce dosahují profitu i přes 200%.

Ebooky pro obchodníky u OptionTime

Ebooky pro obchodníky u OptionTime


Máte zájem o obchodování u OptionTime? Navštivte web OptionTime

V záložce Pro Master jsou nástroje pro pokročilou technickou analýzu dostupných svíčkových grafů. Investoři mohou použít základní indikátory tedy už na platformě brokera. Pro detailní analýzu je ale lepší využívat některý z analytických programů. Při obchodování lze odprodávat aktivní opce, zdvojnásobovat investice nebo prodlužovat exspirační dobu opcí. Možnosti jsou tedy opravdu široké.

OptionTime: Demo účet, bonusy a výukové materiály

Po vložení alespoň 200$ na obchodní účet si mohou klienti OptionTime zažádat o aktivaci demo účtu. Jedná se o cvičný učet s virtuální měnou, takže transakce nejsou skutečné a nijak neovlivní peníze na skutečném obchodním účtu. Demo účet na binární opce u OptionTime je časově omezený, přičemž doba, po kterou bude demo účet aktivní, záleží na domluvě s brokerem. (Viz. Recenze OptionTime na webu binarniopce.biz)

Demo účet lze například využít k testování obchodních strategií na binární opce. Jejich budování broker usnadňuje díky bohatému vzdělávacímu programu. Pomocí výukových videí a elektronické knize o binárních opcích broker své klienty seznamuje se základy binárního obchodování. Na platformě brokera je dostupný ekonomický kalendář s výpisem nejdůležitějších hospodářských zpráv.

OptionTime novým klientům nabízí uvítací bonus až 100%. Maximální bonusová částka je 2500$. Na vklady v rozmezí 200 – 499$ se vztahuje 50% bonus. Pokud investor vloží nad 500$, může přijmout bonus 100%. Bonus zásadně ovlivňuje pozdější výběr peněz, který je umožněn až po zobchodování 40-ti násobku bonusu. Klientův vklad ale nesmí být na základě předepsaných regulací blokovaný, takže i po přijetí bonusu jej lze kdykoliv vybrat.

Zákaznická podpora a ověření totožnosti

Platební metody u brokera (vklady/výběry)

Platební metody u brokera (vklady/výběry)

Brokera je možné kontaktovat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím live chatu. Klientská podpora je dostupná v několika jazycích, ale ne v češtině. Naopak webová stránka brokera má český překlad.

Po registraci broker vyžaduje zaslání ofoceného platného průkazu, který dosvědčí totožnost klienta a také fotokopii úředního dokumentu, který obsahuje adresu a celé jméno klienta. Jedná se o běžná bezpečnostní opatření a vzhledem důvěryhodnosti brokera není třeba mít obavy ze zneužití poskytnutých informací.

Máte zájem o obchodování u OptionTime? Navštivte web OptionTime


Štítky:
  • OptionTime
  • ,
  • OptionTime recenze
  • ,
  • Option Time
  • ,
  • broker OptionTime
Publikováno serverem Binárník.cz dne 3.3.

Napsat komentář