OptioNavigator? Na binárních opcí vydělat lze, nikoliv však pomocí AOS

OptioNavigator logoBinární opce jsou řadový obchodní instrument, hojně využívaný pro svoji jednoduchost. Jelikož se těší velké oblibě i mezi lidmi, kteří se s burzovním obchodováním ještě nikdy nesetkali, stávají se často terčem promyšlených podvodů. Ty mají jednu společnou věc; slibují rychlé zbohatnutí prakticky bez práce.

Bohužel vize takového výdělku je v mnoha případech silnější než zdravý rozum. Neustále přibývá obětí těchto podvodů. Ať už se jedná o falešné weby nebo obchodní programy, vybírá si reklamní kampaň svoji daň.

OptioNavigator – o co se vlastně jedná?

Stejně jako u ostatních investičních nástrojů se i u binárních opcí rychle rozšířil pojem AOS. Jedná se o „automatický obchodní systém“, což představuje program vytvořený za účelem obchodovaní s vysokou úspěšností namísto tradera.

Webová stránka služby (AOS OptioNavigator)

Webová stránka služby (AOS OptioNavigator)

OptioNavigator (chybně označován jako OptionNavigator nebo OptioNavigátor) je obchodní robot a analytický nástroj určený pro obchodování s binárními opcemi. Na základě „chytrého“ algoritmu doporučuje traderovi jednotlivé obchody, které mají mít vysokou pravděpodobnost úspěchu. Ve skutečnosti pouze náhodně generuje návrhy na transakce, které obchodníkovy předkládá. Traderovi nezbývá nic jiného, než transakce uzavřít nebo odmítnout. Zvolit opačnou možnost, než OptioNavigator nabízí, vám program neumožní.

TIP: Zaujalo vás vydělávání prostřednictvím binárních opcí? Čtěte průvodce obchodováním binárních opcí pro začátečníky i pokročilé.

Takto generované obchody mají poloviční pravděpodobnost úspěchu a může se tak stát, že vám program opakovaně doporučí obchod, který bude skutečně úspěšný. V investorech tak může vzbudit pocit důvěry zcela neoprávněně.

Broker: pravá ruka OptioNavigator

OptioNavigator není obchodní platforma, tudíž je nezbytná registrace u brokera. Zarážející je, že brokera vám tento obchodní bot vybere sám. Program, který je údajně zdarma, se vám ovšem zpřístupní až po vkladu k EZTrader (který mimochodem nevlastní povolení od ČNB k provozování své činnosti na území ČR).  Tvůrci programů tedy profitují z nově získaných klientů pro tohoto brokera a nedá se vyloučit, že vydělávají i na neúspěchu těchto obchodníků. Pokud broker na binární opce vědomě dál spolupracuje s OptioNavigator, je lepší se mu obloukem vyhnout.

Tradeři, kteří OptioNavigator otestovali, nemají dobré zkušenosti. Například program údajně doporučoval u stejného aktiva se stejnou dobou exspirace možnost CALL a zároveň i možnost PUT. Takový program má k chytrému AOS skutečně daleko.

Obchodní bot je podvod. Vždy!

Už samotná myšlenka podobného programu je nesmyslná. Jestliže by existoval funkční a volně dostupný AOS na binární opce, jistě by jej brzy používala většina traderů. Všichni by obchodovali stejné opce, čímž by zanikla protistrana. Na vyvážené poptávce a nabídce ostatně funguje celý ekonomický systém, a všichni víme, co nastává, když je tato rovnováha výrazněji narušena. Od podobných programů (BinaryBotPro, FreeDiamondApp) je lepší dát ruce pryč.

Jak již bylo řečeno v úvodu, binární opce nejsou podvod, na rozdíl od těchto služeb zaručujících rychlý zisk. Obchodování může vynášet nemalé peníze, ale může být i ztrátové. S vhodnou opční strategií je možné využít tento obchodní nástroj ve svůj prospěch a to i bez podobných obchodních botů.

Zdroj: http://investplus.cz/investice/podvodny-system-optionavigator-recenze-diskuze/

Kam dál? OptionTrade recenze, StockPair recenze, ETX Capital recenze


Štítky:
 • Optionavigator
 • ,
 • Optionavigator podvod
 • ,
 • Optio navigator
 • ,
 • Option navigator
Publikováno serverem Binárník.cz dne 18.9.

2 komentáře u OptioNavigator? Na binárních opcí vydělat lze, nikoliv však pomocí AOS

 1. Lukáš napsal:

  Dobry den. Byl jsem take jeden z podvedenych OptioNavigator. Da se proti těmto podvodným trikům nějak bránit? Žalovat atp.? Děkuji.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   bohužel, proti tomuto způsobu podvodu se bránit nelze. Optionavigator má své podvodné jednání pochopitelně „kryté“ obchodními podmínkami, v nichž stojí:
   OPN LTD, JEJÍ ÚŘEDNÍCI, ŘEDITELÉ, ZAMĚSTNANCI NEJSOU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ZODPOVĚDNÍ ZA ZTRÁTU ZISKŮ NEBO JAKÉKOLI NÁHODNÉ, SPECIÁLNÍ NEBO NÁSLEDNÉ ŠKODY VYPLÝVAJÍCÍ NEBO SOUVISEJÍCÍ S NAŠÍ APLIKACI.
   Odsouhlasením obchodních podmínek Vám tedy zaniklo právo na jakoukoliv náhradu škody.

   S pozdravem
   Tomáš, Binarnik.cz

Napsat komentář