Binární opce – diskuze (fórum) o obchodování binárních opcí

Máte otázky k brokerům nebo k samotnému obchodování binárních opcí? Zanechte nám je v této diskuzi, rádi vám je zodpovíme.


Štítky:
 • Diskuze binární opce
 • ,
 • Diskuse binární opce
 • ,
 • Diskuze k binárnímu obchodování
Publikováno serverem Binárník.cz dne 16.9.

102 komentářů u Binární opce – diskuze (fórum) o obchodování binárních opcí

 1. david ruzicka napsal:

  Dobry den, chci se zeptat, jak je to s danenim kdyz nejsem zivnostnik, nemam praci a zatim nejsem evidovan na pracovnim urade a vybiram vydelky z binarnich opci? Nevim zda budu muset delat priznani ci ne. Popripade az budu evidovan na pracovnim urade, plati stejna otazka. Dekuji za odpoved. S pranim hezkeho dne, Ruzicka. 🙂

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   danění je ve všech zmíněných případech naprosto totožné – tj. musíte po skončení kalendářního roku odevzdat daňové přiznání, v němž uvedete čistý zisk z obchodování (pokud tedy vložíte k brokerovi 150USD a následně po jejich zobchodování vyberete 1000 USD, je čistý zisk roven 850USD). Tento zisk se uvádí mezi tzv. „Ostatní příjmy“ a podléhá 15% dani. Zdravotní ani sociální pojištění se z těchto příjmů neplatí. Nicméně se zdravotním pojištěním je to trošku složitější. Pokud totiž nejste v evidenci ÚP, nepracujete či nestudujete, jste povinen jej platit z vlastní kapsy – více informací například na webu FinExpert.

   S pozdravem
   Tomáš, Binárník.cz

   • David Ruzicka napsal:

    Dekuji za odpoved. Jeste se zeptam, nejde se nejakou moznosti vyvarovat danovemu priznani? Co kdyz si z uctu od brokera posilam na ucet penize po mensich castkach (100$) mesicne?

    • Binární opce napsal:

     Dobrý večer,

     platby tohoto typu jsou zpravidla monitorovány – pokud tedy tento příjem zatajíte (byť jej přijímáte po drobných částkách), vědomě se dopouštíte podvodu, na který navíc finanční úřad jednoduše přijde.

     S pozdravem
     Tomáš, Binárník.cz

 2. Petr napsal:

  Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na Vaši strategii, kterou používáte. Jestli jste za tu dobu na něco přišel. Všichni říkají, že strategie moc nefungují, že je třeba ten trh pochopit. Tak jak jste na tom Vy? Máte nějakou osvědčenou strategii?
  Díky

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   naše vyjádření a postoj k binárním strategiím naleznete zde. Jak zmiňujete, univerzální a dlohodobě fungující strategie skutečně neexistuje. Pokud by takováto strategie existovala, obchodovali by ji pochopitelně všichni a následkem by byl krach brokerů. Všech. V článku zmiňujeme, že úspěšnost vydělávání na binárních opcích spočívá v nalezení vlastního systému a porozumění trhu. Třetím pílířem úspěšného obchodování je utajení daného systému. V opačném případě dojde logicky k jeho masivnímu obchodování a následnému kolapsu brokerů, což jsem již zmínil.

   Snad vám tato odpověď postačí 🙂
   S pozdravem
   Tomáš, Binarnik.cz

 3. Hugo Majer napsal:

  Dobrý den,
  chtěl bych poděkovat za web, je přehledný a užitečný. Zajímají mě také daně. Studuji VŠ a zatím žiji s rodinou a nikdy jsem daňové přiznání neplatil, jelikož nebylo třeba. Pokud začnu s binárními opcemi, budu se tedy muset někde zaregistrovat a platit jen tuto daň z ostatních příjmů?
  Děkuji, H. Majer

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   žádná registrace není zapotřebí. Celý proces přiznání příjmů je skutečně jednoduchý – po skončení kalendářního roku vyplníte pouze daňové přiznání v němž uvedete svůj čistý zisk (viz. tento komentář).

   S pozdravem
   Tomáš, Binarnik.cz

 4. lojzka napsal:

  Dobrý den, mám dotaz. Chci se zeptat, zda se do něčeho takového pouštět, když nemám vůbec žádné zkušenosti s binárními opcemi. Doslechla jsem se o tom nedávno a láká mě to.Ale mám z toho obavy a nevím, zda se do toho pouštět.Nebo je to všechno takové lákadlo na peníze a nakonec přijdu o vše co tam vložim?Dá se to nějak naučit?

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   pro obchodování opcí není třeba velkých zkušeností. Jde zejména o nalezení vlastního systému a získání citu pro trh. Opce jsou blízké například forexu, ten je ale mnohem složitější na pochopení. Princip binárních opcí je velmi jednoduchý. Jedním z problémů binárních opcí jsou podvody s nimi spjaté. Existuje mnoho brokerů, kteří tradera doslova „oberou“ o vložení peníze. Tomu se dá ale jednoduše zabránit – stačí volit brokera, který má dobrou reputaci a licenci národní banky (např. TopOption). Peníze svěřené ověřeným brokerům jsou navíc ze zákona pojištěny, takže je v případě problémů lze dostat zpět. Pokud Vás obchodování opcí zajímá, není nic jednoduššího, než si to nanečisto vyzkoušet na demo účtu.

   S pozdravem
   Tomáš, Binarnik.cz

   • lojzka napsal:

    Děkují Vám za odpověď. O tom TopOption už jsem si trošku něco prostudovala. Asi to vyzkouším a uvidím.Přejí pěkný večer.

 5. Dušan Pospěch napsal:

  Dobrý den. Zajímalo by mně zda jde založit účet pro obchodování v Kč,nebo jen v USD nebo Eurech. Jelikož nejsem vlastníkem cizoměnného účtu, zajímalo by mně ,jak postupovat při neakceptování české měny. Děkuji za případnou odpověď

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   korunový účet bohužel žádný z brokerů nenabízí. U většiny brokerů s licencí ČNB máte na výběr USD/EUR/GBP. Zaslání vkladu na obchodní účet z tuzemské banky však problém není. Pokud nechcete využít elektronickou peněženku či platební kartu, doporučujeme tzv. Rychlý bankovní převod. Podrobnosti o této platební metodě naleznete zde – http://binarnik.cz/recenze-topoption-hodnoceni-brokera-zkusenosti-diskuze/#comment-26

   S pozdravem
   Tomáš, Binarnik.cz

 6. Václav Kejř napsal:

  Dobrý den
  Velmi mě zaujala tato stránka, ze které jsem si přečetl již naprosto vše. Na obchod s opcemi jsem narazil nedávno, při shlédnutí videa (reklamy) na Stockpair. Velmi mě to nadchlo a podle videa se to zdálo být snadné, video nabídlo velmi jednoduchou metodu a to sledování lišty s procenty, na co obchodníci investují. Dále jsem si do vyhledávače zadal právě Stockpair a odkázalo mě to na stránku pana Stodoly, kde jsem si taky mnoho věcí přečetl a následně zjistil na jiných diskuzích, že je to podvod. Nicméně začal jsem se poté více dívat po brokerech a nejvíce odkazů a recenzí bylo právě na Top option. O ten jsem se začal více zajímat, jelikož nabízí český jazyk a já zrovna anglicky vůbec neumím, takže se mi zdál broker jako nejlepší možnost. Nicméně jsem se na další diskuzi dočetl jak s tím měl pán velký problém, jak se mu nejprve dařilo v demo účtu a potom na ostro při stejné strategii, téměř o vše přišel po telefonátu s paní z Top option, která ho vyzpovídala (jak se mu daří a kolik vydělal). Poté měl problémy uzavírat obchody v příhodných situacích. Takže teď nějak nevím čemu mám věřit (bojím se i těmto stránkám, Stodola taky vychvaloval a recenzoval právě Top option, jako tady). Každopádně na bonusy jim rozhodně neskočím. Ale jde mi o ten Demo účet na který potřebuji vklad 200$.
  Mé otázky:
  1) Když vložím 200$ a budu žádat o Demo, nestane se že mi bonus přidělí aniž bych si to přál?
  2) Lze se orientovat podle lišty s procenty, jak investují ostatní obchodníci? (alespoň z nějaké části, nemyslím řídit se jen a pouze podle toho). Nebo je to jen podvod, kterým zmanipulují obchodníky a navedou je tam kam chtějí a procenta si tam házejí jak potřebují?
  3) Jak posuzujete vklad 200$? Bude mi částka stačit na to abych s ní mohl něco vydělat (po troškách, max 10$ obchody)? na kolik procent hodnotíte tento vklad kladným nebo nemožným? Kolik by jste mi doporučil minimálně vložit?

  Předem děkuji za odpověď a děkuji taky za tyhle stránky (doufám že jim můžu 100% věřit)
  Kejř.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   díky za komentář. Vezmu to popořadě:
   Ad. Tomáš Stodola – To, že na webu promuje brokera TopOption, z něho samozřejmě podvodníka nedělá. Zarážející je však fakt, že jej hodnotí 76%, zatímco brokera, který nemá platformu v češtině, požaduje vysoký počáteční vklad, nabízí nižší zhodnocení a nedisponuje demo účtem hodnotí 97%. To je zvláštní. Závadné jsou na webu zejména informace o jednoduchosti obchodování a pak také primitivní strategie, které samozřejmě nefungují. Situace je taková, že TopOption je pro tuzemské tradery nejlepší broker. Pro pokročilejší uživatele je pak vhodný OptionTrade, ale i TopOption je při složitějších analýzách dobře použitelný. Stížnosti na brokera TopOption nezaznamenávám, protože jsou zkrátka féroví. To, co popisujete, může být klasický důsledek špatné strategie, která se musí neustále vyvíjet. Pokud budete několik měsíců dělat stále stejné kroky, strategie přestane fungovat. S tím se musí všichni, kdo obchodují, smířit. Broker nemůže ovlivnit obchody jednotlivých traderů, to je nesmysl. Grafy podkladových aktiv jsou totiž napříč všemi platformami všech brokerů totožné bez rozdílu.
   Ad bonusy – bonusy podvod nejsou. Jen jsou podmínky po jejich přijetí rozdílné oproti obchodování bez bonusu (rozdílnost je pouze v možnosti výběru, kdy broker požaduje určité „zobchodování“ daných prostředků). Na tom ale není nic špatného. Je to zkrátka něco za něco. Naprosto totožně to funguje i u sázkových kanceláří.
   Ad otázky:
   1. Bonus je přidělen na požádání, nikoliv automaticky.
   2. Údaj o obchodování ostatních traderů lze zapracovat do strategie, považuji jej za důvěryhodnou informaci. Otázkou je, jakou má tento údaj skutečnou hodnotu pro obchodování. Logicky se většinou pohybuje kolem 50%. Nabízí se tedy možnost „jít s davem“ nebo naopak „proti“. Co je správné? To si musí každý přebrat sám …
   3. S nižším vkladem se omezují možnosti strategie. Nelze tolik diverzifikovat, větší obchod zásadně zasahuje do celkového stavu účtu apod. Správnou výši vkladu Vám nikdo neřekne, neboť to skutečně nelze jen tak určit… Pokud máte v plánu vložit 200USD, tak je vložte. Až Vám vyprší demo účet, můžete si v případě zájmu vložit další prostředky, po čemž Vám demo na požádání prodlouží.

   Ať se daří.

 7. HusekD napsal:

  Dobrý den,
  mám na vás dotaz ohledně společnosti Optiontrade. Už delší dobu se zajímám o BO ,a teď se chci konečně pustit do reálného obchodování. Nejdříve jsem uvažoval nad Topoption, ale díky vám jsem se dozvěděl právě na Optiontrade a už kvůli podpoře mobilní aplikace se mi začala líbit víc.
  Chci se zeptat jestli s touto společností máte vlastní zkušenosti, a popřípadě jaké. (obchodování, výběr peněz,….) A nakonec poslední dotaz jestli si Optiontrade účtuje poplatky za vedení obchodního učtu.
  Děkuji za odpověď.
  HusekD

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   OptionTrade je jeden z nejlepších brokerů. Pro pokročilejší tradery je dle mého názoru dokonce nejlepší volbou. Nicméně začátečníkům doporučuji, zejména díky české podpoře, Topoption. Pokud pro vás není AJ problém, určitě mohu tohoto brokera jen doporučit. Poplatky za vedení účtu ani obchodní transakce u něho samozřejmě nejsou.
   Btw. broker má naprosto fantastické demo bez nutnosti vkladu (s virtuálním zůstatkem 5000$), které doporučuji určitě využít.

 8. The Hunter napsal:

  Dobrý den,
  Otevřel jsem si nový účet u Optiontrade a mám na profilu jméno bez písmena Š. Při registraci jsem ho napsal, ale zřejmě to písmena s diakritikou smaže. Nevím jestli to něčemu vadí, aby pak například nebyl problém s výběrem peněz. Bohužel nemají na stránkách změnu osobních údajů.
  Mám se obrátit na podporu, nebo to můžu nechat být.
  Děkuji za odpověď.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   určitě to problém nebude. Mám to zcela stejně 🙂

 9. Luke Bětík napsal:

  Dobrý den,
  mohu se zeptat kde se ověřují licence na binární brokery? Hledal jsem na webu formulář pro ověření ale mají jej zřejmě někde „zahrabaný“ 🙂
  Díky za odpověď

 10. Pavel Hendrych napsal:

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat zda je realné si na binárních opcích přivydělat cca 5-6 tisíc měsíčně i pro úplného začátečníka (pouze z prostudováním doporučení na internetu). Uvažuji o tomto způsobu jako přivýdělek ke studiu.

  Díky za odpověď

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   reálné to samozřejmě je. Vše záleží na Vašich schopnostech a snaze učit se novým věcem. Doporučuji začít na demo účtu u brokera TopOption (u tohoto brokera obchoduje drtivá většina CZ traderů). Pro zřízení je zapotřebí provést vklad, nicméně pokud Vám z nějakého důvodu nebude obchodování „sedět“, lze peníze kdykoliv vybrat zpět – doporučuji přečíst tento příspěvek – Demo účet na binární opce zdarma.

   Ať se daří!

 11. Jan napsal:

  Dobrý den,

  jaká je potřebná počítačová sestava pro obchodování.
  Beru v potaz variantu třeba mít otevřený účet u Topoption a zároveň pracovat s metatraderem.
  Postačí třeba pouze jeden notebook ?

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   platforma TopOption je svižná i na těch nejslabších sestavách. Ve formě aplikace ji navíc zvládne i mobilní telefon/tablet. U MT je to podobné. Takže jeden notebook určitě postačí.

 12. Jan napsal:

  Dobrý den,

  děkuji za odpověď.
  Ještě jedna otázka.
  Když budu chtít pracovat s MT4 . Jsou všechny MT4 stejné nebo tam jsou rozdíly ( admiral markets – MetaTrader 4 Supreme Edition ) ???

  Je lepší si někde otevřít jen účet a MT4 pouze používat jako nástroj ? Nebo stačí si MT4 stáhnout zdarma. Tam asi data v grafu přesná úplně nebudou ??
  Děkuji za odpověď.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   rozdíly v jednotlivých edicích určitě naleznete, ze začátku bych však doporučoval vyzkoušet některý z bezplatných MT, pak případně upgradovat dle potřeby. Uvedený MT4 SE obsahuje integrovaný plugin pro pokročilejší technickou analýzu.

   Pokud budete obchodovat u TopOption, doporučuji využít bezplatnou neomezenou verzi MT, kterou nabízí FX broker Markets.com (stojí za nimi stejná společnost Safecap). Jejich MT je zcela počeštěn a obsahuje všechna potřebná data. Navíc je jeho používání zdarma (u Markets.com si zaregistrujte cvičný demo účet).

 13. Jan napsal:

  Dobrý den,

  mám pár dotazů.
  chci zkusit binární obchodování, pracuji ve třísměnném provozu.
  Lze doporučit nějaké časy obchodování po celý den ?
  Jaké aktivum pro obchodování, když začínám zvolit ?
  Jak dlouhou dobu expirace zvolit ?
  Je hodně hloupý nápad, učit se pouze na jednom vámi doporučeném aktivu ?

  Děkuji za odpovědi.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   váš dotaz je složitější, než se na první pohled může zdát.
   Ad. časy pro obchodování – nelze říci, že nějaký časový úsek během dne je výhodnější pro obchodování binárních opcí. Je to proto, že binární opce fungují na datech z významných burz po celém světě (viz. http://binarniopce.biz/wp-content/uploads/2015/02/obchodni-hodiny-na-burzovnim-trhu.png), obchodování tak běží nepřetržitě (kromě víkendů).
   Ad. aktivum – každé aktivum má svá specifika. Opět nelze určit aktivum, které je pro obchodování binárních opcí výrazně výhodnější. Nicméně čistě ze statistického hlediska je lepší volit aktiva s vyšším zhodnocením.
   Ad. exspirační časy – tento parametr by měl být součástí strategie, kterou budete budovat. Je výrazným činitelem, který ovlivňuje přístup k technické analýze. Viz Binární opce strategie
   Ad. jediné aktivum – nevidím důvod, proč by to měl být hloupý nápad

   Stejně jako všem, i Vám důrazně doporučuje začít na demo účtu. Tam si vše vyzkoušíte nanečisto a uvidíte, jak se Vám bude dařit. Drtivá většina obchodníků používá ověřeného brokera TopOption, u něhož je sice zapotřebí vklad pro otevření demo účtu, nicméně vložené peníze si můžete kdykoliv vybrat zpět (bez provedení jakékoliv transakce). Pokud by se Vám na demu dařilo, plynně pak přejdete na reálný účet. Nedoporučuji otevírat demo účet u jiného brokera, než potom budete obchodovat.

 14. Jan napsal:

  Dobrý den,

  demo účet u TopOption je podle mě však časově omezený pouze na 7 dnů (dle vkladu). To je pro mě kratká doba na učení a odzkoušení strategie.

  • Binární opce napsal:

   Pokud je požádáte, bez problému Vám lhůtu prodlouží. Lze mít takto demo účet i na měsíc. Stačí napsat přidělenému specialistovi prosbu o delší dobu na testování a on Vám bez jakéhokoliv dalšího vkladu demo prodlouží.

 15. Tomáš napsal:

  Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je to s vyplácením je tam nějaký limit minymálního výběru a mohu si vybrat jen část nebo musím vše?A za jak dlouho jsou peníze na účtě jinak sem se ještě chtěl zeptat jestli je nějaký maximální limit (denní,týdenní,měsíční)ohledně provedených operací.Předem moc děkuji za odpověď jinak ještě sem si nic nezaložil ale přemýšlím o tom tak si předem zjišťuji informace.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   ad. minimální výběr – nevím, jak je to u ostatních brokerů, ale TopOption nemá minimální limity pro výběr. Má pouze maximální limity, které jsou závislé na zvolené metodě výběru (např. platební karta max. 20000 USD/týden, elektronické peněženky max. 5000 USD/1 výběr, bankovní převod max. 10000 USD/1 výběr).

   ad. výběr části zůstatku – určitě lze vybrat jen libovolnou část zůstatku na vašem účtu. Je to pochopitelně nejčastější způsob výběru (tradeři si na obchodním účtu ponechají část prostředků na obchodování a zbytek si vyberou pro vlastní potřebu). Samozřejmě lze vybrat také zůstatek kompletně.

   ad. omezení počtu operací – žádný takový limit není. Můžete provést libovolný počet operací na vašem obchodním účtu.

   Pokud jste ještě nezačal, opět doporučuji vyzkoušet obchodování na demo účtu u některého z ověřených brokerů – viz postup zde http://binarniopce.biz/zdarma-demo-ucet-binarni-opce/

 16. Tomáš napsal:

  Dobrý den chtěl sem se ještě zeptat zrovna si zakládám účet u topoption a v registračním formuláři je : Jste osobou podléhající ohlašovací povinnosti v USA pro daňové účely?-Já jsem občan EU a netuším zdali se to na mě vztahuje nebo ne? jinak v USA sem nikdy nebyl. A jsem osoba starší 21 let.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   týká se jen US zákazníků. Zvolte tedy možnost NE.

 17. Tomáš napsal:

  A ještě jeden takový možná hloupý dotaz,mám tu otázku v registraci ohledně obratu terý na učtu očekávám.Který je povynné vyplnit,ale opravdu netuším zdali se mi bude nějako dařit více či méně a mam strach aby kdyby se mi povedlo dostat se na nějaké vyšší částky abych neměl nějaké omezení na účtu.

  • Binární opce napsal:

   U těchto údajů není příliš podstatné, co vyplníte. Osobně doporučuji zvolit hranici 0-100tis USD (pokud jste začátečník). V případě, že se Vám bude dařit, k žádnému omezování určitě nedojde. Jde spíše o informativní údaj, zda jste začátečník, nebo zkušený obchodník, který předpokládá obchodování v objemech statisíců měsíčně.

 18. Tomáš napsal:

  Dobrý den chtěl sem se zeptat,jak to funguje pokud si vložím peníze na účet vytvořený třeba na Topoption a s následným bonusem.Je nějaká doba po kterou musím fungovat na vytvořeném účtu bez výběru nebo nějaká částka která se na účtu musí ponechat,jde mi o to že kdybych vložil třeba 200 euro a dostal nějaký bonus třeba deme tomu 100% budu mít 400 euro na účtu a dostanu se na 1000 euro.Budu moc vybrat třeba během jednoho týdne od bonusu 200 euro??

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   pokud vložíte 200 USD, je výše bonusu 50%. Stoprocentní bonus je u vkladů ve výši 500 USD a více. Svůj vklad, tj. 200 USD, můžete vybrat kdykoliv. Nicméně, pokud jej vyberete ihned po připsání bonusu, bonus Vám propadne. Samotnou bonusovou částku lze vybrat až po zobchodování 40ti násobku bonusu (pokud tedy bude bonus 100 USD, je nutné provést transakce v celkové výši 4000 USD). Konkrétní pravidla pro bonusy má broker uvedené na svém webu.

 19. Jan Šubert napsal:

  Dobrý den,
  Chtěl jsem se zeptat, když jsem úplný začátečník, jestli je vhodné si nejdříve založit demo účet u nějakého jiného brokera (např. OptionTrade), který není časově omezený a po nějaké době „zaškolení“ si otevřu demo účet u brokera, u kterého chci obchodovat a za předpokladu úspěšnosti převést učet na reálné obchodování.

  Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli máte zkušenosti s tím, že by demo účty nechávaly obchodníky v plusu (jako je to v případě internetových kasín), aby měl obchodník pocit, že vydělává a následně v realitě prodělá vše.

  Velice Vám děkuji za odpověď a přeji krásný zbytek dne
  Šubert

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   doporučuji Vám otevřít demo účet u brokera, kterého budete posléze využívat pro reálné obchodování. Těch důvodů, proč by to měl trader takto udělat, je více. Nejzásadnějším je rozdílnost platforem – Vámi zmiňovaný broker OptionTrade používá platformu SpotOption, TopOption zase běží na platformě KeyStone. Platformy se liší v exspiračních časech či v indikátorovém nastavení. Každý z brokerů navíc nabízí rozdílné druhy opcí. Testování na demu u jiného brokera je tak dle mého názoru kontraproduktivní.

   Co se týče ovlivňování dat na demo účtech ve prospěch tradera, tak to se u ověřených binárních brokerů neděje. Demo účty běží na informacích z reálného trhu, pro brokera je proto nemožné konečný výsledek tradera jakkoliv ovlivnit.

 20. Tomáš Ch. napsal:

  Dobrý den,
  mám dotaz zda-li by jste mohl doporučit nějakou kvalitní literaturu přímo o BO ? V nejlepším případě jednu velmi kvalitní knihu, která se zabývá přímo BO, tvořením vlasní strategie, různých druhů strategií a jak docílit toho, aby byl člověk dlouhodobě ziskový na BO.

  Zatím jsem našel doporučenou knihu – Trading Binary Options for Fun and Profit (J.M.M.Batista), nicméně tuto knihu jsem nanšel v češtině, avšak na webu, kde jí doporučují je napsáno, že v češtině existuje ? Tušíte zdali je kniha k dostání v češtině a např. na kindle ?
  Dále jsem našel českou knihu jako např. OPCE – chytrý nástroj akciového investora, ale zde se mi nezdá, že by kniha mohla poskytovat velmi kvalitní materiály.

  Či možná doporučujete pořídit nějaké kvalitní knihy o forex, jelikož stejně při obchodování s BO by jste měl znát vývoje, trendy apod. komodit, které jsou vlastně identické u forex ?

  Díky za odpověď,
  přeji klidné Vánoční Svátky,
  Tomáš Ch.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   pokud Vám jde o základy obchodování binárních opcí, pak Vám postačí ebooky, které nabízí sami brokeři (viz. http://binarnik.cz/kde-ziskat-vyukovy-ebook-o-binarnich-opcich/). Pokud hledáte literaturu, která téma rozebírá podrobně, pak určitě využijte knih o forexu (tematicky je to téměř identické, navíc je tato literatura dostupná v češtině). Uvést konkrétní titul je těžké, neboť nevím, jaké jsou Vaše aktuální znalosti. Pokud začínáte, pak doporučuji například FOREX – jak zbohatnout a nekrást (Grada).

 21. Jaroslav E. napsal:

  Dobrý večer, chcel by som sa spýtať na túto stratégiu:( Hedging, stratégia na binárne opcie. Tato strategie spočívá v koupi opcí call i put na jedno aktivum se stejnou dobou exspirace. Na pravděpodobnější scénář obchodník vsadí vyšší částku. V případě, že byl jeho odhad správný, je zhodnocení sníženo o druhou opci, která funguje jako pojistka, kdyby byla spekulace chybná. V tom případě by sice treder zaznamenal ztrátu, ale podstatně menší. Jinými slovy jde o snížení rizika na úkor profitu, což je zejména pro začátečníky zajímavá strategie.)
  -Moja otázka teda znie, ako môžem napr. v TopOption kúpiť opciu call i put na jedno aktivum se stejnou dobou expirace? Myslel som si, že najprv musím urobiť jednu transakciu a až potom druhú, takže nemôžu mať ten istý čas začiatku a konca. Ďakujem za odpoveď.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   každý obchodní příkaz se musí zadávat zvlášť, takže není skutečně možné uzavřít více transakcí ve stejný okamžik. Konkrétně u TopOption jsou ale exspirace stanoveny k určitým časům (např. 19:00, 19:30…), takže není problém uzavřít i více transakcí se stejným okamžikem exspirace. Čas uzavření transakcí nemusí být při hedgingu nutně stejný, ale hodnota aktiva by se při nákupu obou opcí neměla příliš lišit.

 22. Leoš napsal:

  Dobrý den, mohu svůj účet nechat volně ležet když jsem tam neposlal žádné doklady ani peníze jen jsem se zaregistroval a nic dalšího nevyplňoval. Nechtěl bych platit nějaké poplatky za neaktivní účet. Děkuji za odpověď

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   nezmínil jste, u kterého brokera byl účet otevřen. Pokud se však jednalo o seriózního brokera jako TopOption či IQ Option, nemusíte se ničeho obávat. Žádné poplatky Vám nehrozí.

 23. Leoš napsal:

  U option trade

  • Binární opce napsal:

   Podle aktuálních obchodních podmínek tento broker u neaktivních účtů žádné poplatky nemá.

 24. Vojtěch napsal:

  Dobrý den,

  Jako student si musím kvůli přiznávaní daní založit živnostenský list?

  S pozdravem,
  Vojtěch

 25. Freeby napsal:

  Dobrý den, už nějaký čas mám účet na 24Option.com kde jsem si v klidu obchodoval, ale pak jsem si dal cca dva měsíce pauzu a když jsem se po pauzičce opět přihlásil, tak jsem s hrůzou zjistil, že mám vynulovaný účet. Napsal jsem jim mail, že se mi to nelíbí a ať mi to nějak vysvětlí, ale dělají mrtvého brouka. Mám důkazy v historii Tradů a převodu prostředků z účtu Skrill ze kterých se dá snadno spočítat, že mě sprotě okradli. Je nějaká možnost s tím něco udělat? Existuje nějaký orgán, který je kompetentní je přimět k odpovědnosti?
  Děkuji za reakci

  Freeby

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   24Option má již několik let problémy s dohlížejícími úřady. To, co se stalo Vám, je u nich docela časté. Díky pochybným obchodním podmínkám si i toto dokáží před regulátorem obhájit. Pochybuji tedy, že se Vám podaří získat prostředky zpět, nicméně za zkoušku nic nedáte. Pokud u brokera nepochodíte, pokuste se obrátit přímo na CySec.

   PS: Pro příště, obchodujte u brokerů, kteří jsou na tuzemském trhu zavedení. U brokerů jako TopOption či IQ Option by se Vám toto nestalo…

 26. petr napsal:

  dobrý den, sleduji vaši stránku, díky za ni….jenom mě zaráží jedna věc….TopOption….všude píšete jak jsou skvělý, moje zkušenost je zcela opačná…..po zaslání všech možných i nemožných dokladů se neuráčili ani napsat….při tel. kontaktu velikou ochotu od operátorky z ruským přízvukem taky neslyším….o prodloužení demo účtu nechtějí slyšet, odpověď je jednoduchá – min. vklad znamená, že demo je na 3 dni a prodloužit se nedá, nedovolují to jejich obch. podmínky…zvláštní !!!…..jsem ochoten se učit, ale nejsem ochoten někoho, koho ani nevidím, „sponzorovat“ posíláním peněz do „neznáma“….celkově nevidím žádný vstřícný přístup od tolik vychvalovaného brookra TopOption….co Vy na to ?

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   toto chování je docela zarážející. Na podobné způsoby u TopOption zvyklí nejsme. Nevíte náhodou, jak se ona operátorka jmenovala? Mimochodem, podle našich informací „prodlužování“ demo účtu stále funguje, potvrdili nám to i na podpoře.

   Výběr brokera je samozřejmě na Vás, nicméně TopOption je stále špička. Díky široké čtenářské základně máme spoustu aktuálních referencí a většina z nich je kladná. Negativní reference jsou způsobeny zejména nedorozuměním mezi brokerem a obchodníkem, u těchto případů ale dochází v krátké době k úspěšnému dořešení. Pokud bychom na brokera obdrželi závažnou stížnost, okamžitě by se tato skutečnost objevila zde na webu.

 27. Martin napsal:

  Dobrý den,
  jsou pro Vás Top Option stále nejlepší broker na BO??
  Děkuji.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   z našeho pohledu je pozice TopOption stále stejná – tzn. patří pořád mezi nejvhodnější brokery pro obchodování binárních opcí v ČR.

 28. Vítek.T napsal:

  Vítek.T: Komenář byl přesunnut do diskuze k IQ Option

 29. Lucka napsal:

  Dobrý den.
  Ráda bych se zeptala, zda je tady v ČR možné se obrátit na někoho jako je např. obchodník na burze, komu bych svěřila účet u jakéhokoli brokera s částkou, kterou tam mám, nebo vložím a on by obchodoval za mě? Myslím stejný systém, jako když firmy svěří své finance obchodníkovi na burze a on za ně obchoduje, jen s rozdílem, že jsem fyzická osoba. Samozřejmě myslím i s tím, že by za to daná osoba dostávala zaplaceno.
  Existuje tady taková možnost?
  Děkuji za odpověď.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   podobné služby nabízí například společnost Cyrrus. Tato společnost má plné oprávnění pro podobné služby v tuzemsku, takže nemusíte mít obavy jí svěřit své peníze. Cyrrus, ani nikdo jiný, kdo má oprávnění podobné služby provozovat, však nebude obchodovat z Vašeho účtu. V praxi to funguje tak, že dané společnosti odešlete své peníze a ona je přes své brokery obchoduje na burze.

 30. Dawid napsal:

  Dobrý večer.
  Chtěl jsem se zeptat na bonusy v Top Option poslal jsem si 201 € na účet a bonus nikde plati to ještě ( pošli 200 € a dostaneš 50% bonus) anebo jak ho mužů získat předem děkuji za odpověď.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý večer,
   uvedená nabídka stále platí. Kontaktujte svého manažera a požádejte jej o připsání bonusu.

 31. Dawid napsal:

  Super dekuji za odpověď mel bych do vás ještě jednou otázku nemůžu se přihlásit pořád mi vyskočí napis ze připojení se nepodazilo a abych si aktualizoval stránku? Skousel jsem se připojit přes topoption a stejna věc nemůžu se dostat na svuj účet je mozni ze problém je po jejich straně? Děkuji za odpověď

 32. Dawid napsal:

  Už to funguje 😉 přeji krásný den.

 33. Tomáš Vítek napsal:

  Dobrý den !
  Chtěl jsem se zeptat na bonusy?
  Jestli je možné poslat k brokerovi peníze s bonusem , protočit bonus vybrat celý účet a pak poslat částku zpět s novým bonusem?
  Př: Pošlu k brokerovi 10 000,- s bonusem 50% (15 000)
  Dejme tomu že po protočení bonusu bude stav mého konta 20 000,-
  Vyberu celý účet a druhý den pošlu k brokerovi 20 000,- s bonusem 50% (30 000)
  atd……
  Děkuji za odpověď! 🙂

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den, nezmínil jste brokera, což je docela zásadní. U brokera TopOption máte aktuálně nárok na jeden bonus, opětovnou žádost o bonus vám broker zamítne. U IQ Option lze naproti tomu žádat o bonus při každém vkladu, takže tam by vámi uváděný postup šel aplikovat. Výše bonusu je však nižší než u TopOption. U IQ Option při vkladu 500USD dostanete bonus 30% (u TopOption je při stejné částce bonus 100%).

 34. Janča napsal:

  Dobrý den,
  založila jsem si účet u brokera Optionstars Global a poslala na něj vklad, po detailním přečtení podmínek jsem se rozhodla neobchodovat na jeho stránkách, tak jsem mu oznámila emailem i telefonicky, že žádám o vrácení vkladu zpět na kartu a zrušení účtu (nepodepsala jsem ‚deposit confirmation form‘ ) Broker mi stále tvrdí, že mi nemůže vklad poslat, jedině až podepíšu DCF, kde je mimo souhlasu s podmínkami a riskováním i souhlas s použitím obnosu k obchodování s BO na jejich stránkách…
  Co se stane s penězi pokud DCF nepodepíšu? Existuje nějaký zákon, podle kterého musí příjemce vrátit peníze do určité doby zpět odkud mu přišly (na kartu), pokud nemá písemný souhlas s použitím částky pro jeho účely?
  Moc děkuji za odpověď,
  Janča

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   brokeři, kteří splňují regulace (ČR nebo EU), mají dle nařízení regulačních autorit povinnost umožnit výběr bez provedení jediné transakce. Pokud jde ale o brokera, který regulován není, může si dělat co chce … I proto je velmi důležité volit pro obchodování opcí vždy brokera s licencí ČNB či jiné členské země EU.

 35. Ondřej Procházka napsal:

  Dobrý den.
  Váš web mi v mnohém pomohl, ale chtěl bych se ještě zeptat:
  1) pokud by se chtěl obchodování binárních opcí věnovat naplno pomocí IQ Option (nebyl bych nikde jinde zaměstnán, byl bych tudíž OSVČ), musím se jako OSVČ zaevidovat na nějakém úřadě? Pokud ano, na kterém a jak takové zaevidování vypadá?
  2) jak bych v takovém případě platil sociální a zdravotní pojištění?
  3) kde se dá sehnat formulář pro daňové přiznání?

  Předem děkuji, případně mě opravte, kdybych se v některé z otázek mýlil.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   1) k obchodování na trzích není nutné být OSVČ. Pokud nestudujete ani nepracujete, stačí se pouze přihlásit na zdravotní pojišťovně a hradit si zdravotní pojištění.
   2) viz bod 1. Sociální pojištění v tomto případě hradit nemusíte.
   3) na portále finanční správy v sekci tiskopisy. Připadně lze DP podat elektronicky.

 36. Filip napsal:

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat když jsem si vložil např 10 dolarů navýšil jsem na 25 a vložených 10 si chci poslat zpátky za jak dlouho budou na účtu? Děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den. Nepíšete, o jakého brokera se jedná ani jakou metodou jste vybíral. Bez toho Vám bohužel neodpovím …

 37. Filip napsal:

  Jedná se o IQ Option a vložil jsem přes kartu a vybrat si to chci také zpět na kartu. Děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den, v tom případě zabere trvá cca 1 den.

 38. Jakub napsal:

  Dobrý den Tomáši,
  už jste tu odpovídal na téma danění, OSVČ a zdravotní pojištění. Mohl by jste mi prosím také poradit jestli mohu být veden na úřadu práce a u toho si vybrat nějaký zisk. Například budu na ÚP 10 měsíců a během těchto měsíců si vyberu zisk 100 000,- Kč? Znamenalo by to že bych se měl s ÚP odhlásit, danit 15% a zaplatit zdravotní pojištění v min. výši, nebo mohu zůstávat v evidenci dále a danit pouze 15% zisk?

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   nemám dostatečné informace na to, abych Vám mohl na Vaši otázku odpovědět. Doporučuji probrat tuto problematiku přímo na ÚP. Osobně se však domnívám, že nelze přijímat stotisícové částky a přitom být v evidenci ÚP, ale třeba se mýlím.

 39. Filip napsal:

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat když už nechci obchodovat a chtěl bych si zrušit svůj účet a tím pádem vymazat i přístup k mé bankovní kartě co musím udělat. Děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   pro zrušení obchodního účtu musíte kontaktovat zákaznickou podporu brokera.

 40. Dominik napsal:

  Dobry den,
  pred nejakou dobou jsem si zalozil ucet u brokera TopOption, nejakou chvili jej pouzival a pote prestal pouzivat. Nechal jsem tam par korun, nic nedeaktivoval a dale neresil. A ted se bojim jestli nahodou TopOption nema nejake poplatky za vedeni nepouzivaneho uctu. Zaroven se ted ani nemohu prihlasit, a kdyz necham vyresetovat heslo tak mi stranka napise jen „Your account has been blocked. Please contact our customer support.“. Tudiz se ptam jak bych podle Vas mel v takove situaci postupovat, kdyz nemam zajem dale obchodovat. Jestli mi z nejakeho duvodu zablokovali ucet a vzali se tech par susnu co jsem tam nechal, to mi nevadi, ale hlavne bych se chtel vyhnout nejakemu placeni za nepouzivani sveho uctu. Dekuji za Vasi odpoved.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   ad blokace účtu – po určité době (několik měsíců), kdy na daném účtu neeviduje broker žádnou aktivitu, dojde k automatickému zablokování. Odblokování se řeší přes podporu brokera (napíšete jim svůj mail a oni účet opět zpřístupní).
   ad poplatky – broker si účtuje poplatek za neaktivitu (u účtu, kde neeviduje žádnou aktivitu po dobu 3 měsíců). Jedná se o standardní postup, který používají všichni brokeři. Při tomto dochází k postupnému nulování zůstatku na účtu (každý měsíc broker strhne z účtu určitou částku až je zůstatek nula). Do záporného stavu se účty takto nedostávají. Důvod je prostý – broker musí všechny účty, u nichž není nulový zůstatek, reportovat a administrativně vést dle požadavků regulačních autorit. A protože obchodníci často nechávají na balance nějaké drobné (viz. Váš případ), brokeři tyto účty nulují, aby jim nečinily administrativní zátěž.
   Záleží tedy na Vás – chcete-li opět obchodvat, kontaktujte zákaznickou podporu a účet Vám bude opět zpřístupněn. Pokud již u TO obchodovat nechcete, neřešte to. Žádné sankce ani poplatky Vám nehrozí. Účet můžete samozřejmě kompletně smazat z databáze brokerské společnosti prostřednictvím zákaznické podpory.

 41. Aleš napsal:

  Dobrý den . Založil jsem si účet u Plus500 a po krátké době jsem ho přestal používat . Hrozí mi nějaké poplatky za neaktivitu? Děkuji .

 42. Jakub Načeradský napsal:

  Dobrý den, rád bych se zeptal, zda jednoduché přiznání příjmů bez nutnosti OSVČ je i v případě vyšších zisků z Binárních opcí, neexistuje nějaký strop od kterého je třeba mít OSVČ či živnost? Například, když se dostanu na výši kdy bych přijímal o 20 do 100 tisíc kč měsíčně, zůstává postup přiznání a zdanění stejný?

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   žádný limit pro příjem z obchodování neexistuje. Jedinou Vaší povinností je tak podat daňové přiznání za uplynulý rok a to bez ohledu na to, zda jste vydělal měsíčně 20 tisíc nebo milion.

 43. Jirka napsal:

  Dobrý den,
  chci začít obchodovat binární opce s brokerem CTOption. Prosím o Váš názor na důvěryhodnost jestli je Vám známa. Případně jaké informace a kde mohu zjistit. Dekuji.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   brokerská společnost CTOption se prozatím neobtěžovala zajistit si jakoukoli licenci, tudíž jde o firmu, která si může dělat vše, co se jí zamane. Takový broker Vám může například sám od sebe uzavřít obchodní účet a zablokovat finanční prostředky. U společnosti, která nevlastní licenci některého z významných regulačních orgánů (jako například ČNB či CYSEC) pak neexistuje žádné dovolání. U těchto pochybných brokerů navíc nejsou Vaše vklady pojištěny proti případnému úpadku brokera (což je u všech licencovaných společností samozřejmost). To, že kvůli absenci licence od evropského regulátora je provozování služeb CTOption na území ČR nelegální je také padný důvod, proč se tomuto brokerovi vyhnout.

 44. Roman napsal:

  Dobrý den, jen mě zajímá jestli je lepší mít vedený účet u brokera v eurech nebo dolarech. Mluvím konkrétně o IQ Option. A případně co se týká důvěryhodnosti tohoto brokera v současné době, popřípadě zkušenosti s ním. Díky

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   je zcela jedno, jestli budete mít účet v EUR nebo USD. Osobně se však přikláním k dolaru. Co se týče důvěryhodnosti IQ Option, tak tam k žádným změnám v poslední době nedošlo – stále se jedná o špičkové brokera, jehož podmínky jsou jedny z nejlepších na trhu.

 45. George napsal:

  Dobrý den,
  můžete se prosím vyjádřit k https://www.automatedbinary.com (Automated Binary) jestli máte zkušenost (nebo někdo jiný ) s tímto robotem?
  Děkuji
  George

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   jde jednoznačně o podvod. Pokud do robota vložíte reálné peníze, přijdete o ně.

 46. Nella napsal:

  Dobrý den,

  chci se zeptat, za jak dlouho budu mít u IQ option ověřený účet?

  Děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   to je poměrně složitá otázka. Verifikaci ovlivňuje celá řada faktorů, pokud však zašlete dokumenty přesně dle instrukcí, bude to vyřešeno v řádu hodin až dnů. Pokud však nebudou Vaše dokumenty odpovídat verifikačním požadavkům, může celý proces zabrat týden nebo i více.

 47. Nella napsal:

  Dobrý den,

  mám problém s nahráním druhého dokumentu, nevím, kde najít ten dokument z banky, protože třeba účet zatelefon nebo nějaký jiný poslat nemůžu, protože nejsou napsané na mě.
  Myslíte, že kdybych zašla do banky, tak mi takovýhle dokument sestaví?

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   podle mého názoru naleznete elektronický výpis v každém bankovnictví. Pokud jej nemůžete nalézt, napište na podporu banky, oni Vám rádi poradí. Co se týče fyzického výpisu, tak ten samozřejmě můžete také použít, jen je s tím více práce 🙂 Zda Vám takový dokument sestaví je opět otázka spíše na Vaši banku, většinou to ale možné je.

 48. Nella napsal:

  Dobrý den,

  když si zítra zažádám o výběr peněz, za jak dlouho je budu mít na účtě?
  Četla jsem, že to zpracování je do 24hodin, ale někde zase psali, že i 3 dny.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   nepíšete u jakého brokera. Pokud jde o IQ Option, tak tam schválení výběru trvá max. 24 hodin (obvykle Vám ale výběr schválí v řádu desítek minut až jednotek hodin). Dále je vše závislé na platební metodě – u výběru na účet zabere převod 1 až 3 dny dle Vaší banky, pokud vybíráte na internetovou peněženku, budou Vám prostředky převedeny okamžitě (resp. do několika minut).

 49. Zirk0n napsal:

  Ahoj co si myslíte o Bersi Scalp strategii, která funguje v MetaTrader 4? Jde o jasný podvod nebo to může i fungovat? Má to být od Štěpána Petřivého, ale podmínkou pro získání této strategie, je registrace u jednoho ze dvou brokerů, tedy vklad minimálně 2400 Kč. Taky si nejsem jistej zda odkazy na brokery jsou pravé nebo má jít o phishing. Především odkazy na BdSwiss jsou takové trošku zvláštní a web podivně blikne.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   co se týče strategie BERSI, tak to je zřejmě pěknej brak, mrkněte do diskuze tady http://bit.ly/2vt6s8a (komentář pod nickem Kolombo). Myslím, že je to tam dostatečně vysvětleno.

 50. Peeter napsal:

  Ahojte, obvykle do for moc nepřispívám ale protože z ruznych prispevku citim velkou nejistotu potencionálních obchodniku, rozhodl jsem se napsat par rad a doporuceni. Binarni opce rozhodne nejsou podvod. Je to spekulativni business stejne jako akcie, Forex atd. BO jsou specificke tim, ze se daji rychle (radove v mesicich) vydělat i prodělat opravdu velke peníze. Jenze jak na to ? Obchodovat BO je principialne jednoduche, ale tim se nedejte zmast. Vydelavat peníze jednoduche vůbec není a jsou to nejperněji vydelane snadne prachy. Dovolil bych si doporucit nekolik rad. 1) Nehledejte zadnou zazracnou strategii – takova není. 2)Vytvorte si svou vlastní – to je cesta k uspechu. Trnita ale při trosce trpelivosti uspesna. 3)Necekejte (obzvlast novacci), ze po tydnu obchodovani z vas budou milionari – nebudou. 4)Nebojte se toho. Vlozte do toho POUZE peníze které nepotrebujete (nikoli ty poslední co mate). Jde o to, ze když vložíte poslední peníze obchodujete ve stresu a to je spatne. Když vas pripadna ztrata penez nijak neohrozi pak se můžete plne soustředit na obchodovani. 5)Nezmatkujte. Obchodovani na Forexu nebo BO je stresujici zalezitost a mnoho obchodniku prodela peníze jen proto, ze zmatkuje. 6)Pokud nejste vylozeny novacek (který ani nevi jak na to) kašlete na demo. Demo dava proti realnemu trhu zkreslene výsledky. Znam obchodniky kteří jsou na demu v plusu a v realu v minusu. Hlavni roli totiž hraje stres a je potřeba ho co nejdriv zvladnout. 7)Nevkládejte na ucet prilis mnoho penez ale ani prilis malo. Na Forexu se da zacit obchodovat i se 100$, ale na BO ne. Doporucuji minimalne 300$ (pro zkusene obchodniky). Pro zacatecniky 1000$. Je to proto, protože minimalni vklad na obchod je 1$ (u IQoption) a 100 dolarovy ucet se rychle vycerpa a zacatecnik je frustrovany tim, ze zrusil ucet. 8)Nezoufte ani při opakovanych neúspěších. Obchodovani na Forexu ale zejména na BO vyžaduje nebetyčnou trpelivost a VLASTNI zkusenosti (ty se nikde nedaji koupit), ty se daji jedine nabyt a to obchodovanim. Pocitejte s tim, ze ze zacaku budete ztratovi a nedejte se odradit. Když nebudete, tim lip ale pocitejte se ztrátou a budte na ni vnitrne pripraveni. 9)Vyberte si POUZE licencovaného a regulovaného brokera, vse ostatní je podvod bez ohledu na to co vam slibuji. 10)Porad analyzujte a sledujte graf. NEEXISTJE zadny zazracny indikator, pouze ten ve vasi hlave. Mejte také na pameti, ze NIC není stoprocentni a cele obchodovani je relativni zalezitost. Když jsem před lety zacinal na Forexu, zrusil jsem ze zacatku dva ucty a na BO jsem zrusil jeden. Ale nezabalil jsem to a dnes dosahuji na Forexu zhodnoceni cca 150% rocne. Na BO je to ovšem jiné a zde dosahuji 100% mesicne. Ale jsem uz hodne zkuseny obchodnik a k tomu jsem se musel prokousat a verte mi, byla to trnita cesta. Ale pokud vydržíte, odmena je VELMI sladka.

 51. Hanka napsal:

  Dobrý den, jsem naprostá začátečnice, zatím jsem si vyzkoušela obchodovat pouze na demo účte na IQ Option. Petere, díky moc za Váš motivující komentář… zcela s Vámi souhlasím. Je to dřina! Ještě, že existuje spoustu dobrých webových projektů jako je právě Binárník, kde lze najít cenné info.

 52. Tom napsal:

  Dobrý den. Mám jeden asi zcela zásadní dotaz. Založil jsem si účet i IQ Option. Po instalaci aplikací do PC či Android hraček však zjišťuji, že v uživatelském prostředí mezi těmito aplikacemi a náhledovými obrázky prezentovanými na webu jsou jisté rozdíly. ty spočívají v tom, že v nainstalovaných aplikacích není možno realizovat krátkodobé transakce (chybí záložka „Turbo, Binary“ či vůbec zobrazení expiračního času atd.). Ve výsledku se pak jednotlivé položky zhodnocují v řádech jednotkách procent s velmi nízkým profitem. Prosím poraďte…je to otázkou špatného nastavení aplikace či „pověstný pes“ je zakopaný někde jinde?!? Díky moc za info.

  • Binárník napsal:

   Dobrý den, od 2.července mohou binární opce obchodovat pouze profesionální obchodníci. Pokud mezi ně nepatříte, nebudete mít tyto položky zpřístupněny v platformě. Viz. červený box v horní části stránky našeho webu.

Napsat komentář