Miroslav Kadlec – podvodný obchodník s binárními opcemi Kadlec

Miroslav Kadlec je jednou z mnoha fiktivních postav v oblasti binárního obchodování.  Na internetu koluje životní příběh tohoto smyšleného úspěšného obchodníka už několik měsíců a ani opakovaná varování před tímto webem nedokážou ochránit všechny začínající obchodníky.

Web, který doporučuje binární opce jako jedinečný způsob pro vydělávání peněz, je zacílen zejména na ty, kteří chtějí rychle a prakticky bez práce zbohatnout.

Proč je Miroslav Kadlec podvod?

Miroslav Kadlec - opce (web fiktivního tradera)

Miroslav Kadlec – opce (web fiktivního tradera)

Podle propagačního webu se jedná o bývalého řidiče kamionu původem z Brna. Miroslav Kadlec kvůli nespokojenosti s pracovními podmínkami začal hledat způsob, jak vydělat z pohodlí domova pomocí internetu. Autoři se zkrátka snažili přiblížit situaci, kterou procházejí jejich potenciální oběti.

Vzhledem k tomu, že je zpracování webu až nápadně podobné stránkám předchozích fiktivních obchodníků (např. Tomáš Vlas nebo Adam Bříza) včetně stejných fotografií, je podezření, že se jedná o další podvod, jistě oprávněné.  Stejný názor ostatně zastává většina objektivních webů o binárních opcích.

Zdroj: http://investplus.cz/investice/miroslav-kadlec-a-binarni-opce-dalsi-scam/

Doporučované obchodování

Miroslav Kadlec, nebo lépe řečeno autoři webu o Kadleci, se snaží přesvědčit nezkušené lidi investovat do binárních opcí. Na tom není nic špatného. Problém je v tom, že profitabilní obchodování opcí není tak jednoduché, jak je na webu neustále zdůrazňováno. Účelem takových stánek není tedy pouze získat nové klienty, ale také je přesvědčit, že obchodování nevyžaduje žádné zkušenosti.

M. Kadlec - údajně výnosná strategie tradera

M. Kadlec – údajně výnosná strategie tradera

Autoři těchto webů spolupracují s brokery na binární opce, na které jsou jejich návštěvníci odkazováni. Za zmínku stojí, že jsou v drtivé většině doporučováni problémoví brokeři s nižšími profity. To v praxi znamená, že u takového brokera je pro stejný výsledek nutné dosáhnout vyšší úspěšnosti, než u konkurenčních makléřů (například u oblíbeného a ověřeného brokera TopOption).

Hodnocení pochybného brokera AnyOption

Hodnocení pochybného brokera AnyOption

Pro zvýšení důvěryhodnosti web obsahuje i stručný návod k obchodování obsahující několik základních pravidel, které autoři poněkud odvážně nazvali strategií na binární opce. Už doporučovaný způsob rozpoznávání trendů je velmi zjednodušen a omezen na pouhý graf vývoje ceny, který nabízí broker. Skutečné obchodování založené na analýze grafu ovšem vyžaduje mnohem více informaci, než jedinou křivku na krátkém časovém intervalu.

Skutečnost, že doporučuje Miroslav Kadlec binární opce, není nijak překvapivá. Tento relativně nový finanční instrument není mezi lidmi příliš známý a tudíž je jednoduší přesvědčit obchodníky, že narazili na něco výjimečného, o čem se veřejně nemluví. Samotné binární opce nejsou podvod, ale veřejný a zcela legální nástroj pro obchodování.


Štítky:
 • Miroslav Kadlec
 • ,
 • Miroslav Kadlec podvod
 • ,
 • Miroslav Kadlec binární opce
Publikováno serverem Binárník.cz dne 13.11.

2 komentáře u Miroslav Kadlec – podvodný obchodník s binárními opcemi Kadlec

 1. Jindřich Čermák napsal:

  Snad každý třetí den dostávám obtěžující emaily podepsané Miroslav Kadlec, adresu hned zablokuji, ale příště přijde stejný email z jiné. Vím, že nejsem jediný a překvapuje mě, že policie, placená z našich daních, takovou špínou neřeší. Začínám si myslet, že za jménem Kadlec je nějaký prominent.

  • Binární opce napsal:

   Mám to podobně. Spam kompletně zaplněn Miroslavem Kadlecem. Otázkou je, co policie v tomto případě zmůže. Celý ten podvod je velmi propracovaný, skutečný autor (v tomto případě asi spíše nějaká větší organizovaná skupina) je nedohledatelný. Svou skutečnou identitu úspěšné skrývá za anonymními registracemi. Odesílatel spamu se taktéž v pravidelných intervalech obměňuje, tudíž zablokování v poštovním klientovi je pouze dočasným řešením. Osobně si myslím, že i kdyby policie chtěla, bude vyřešení problému nad její síly. Bohužel.

   Tomáš, Binarnik.cz

Napsat komentář