Wagnerova Metoda vám peníze nevydělá, jde o podvod

Vydělávání peněz přes internet láká mnoho lidí. Podvodníci toho zneužívají a neustále vytvářejí nové webové stránky, kde slibují vysoké a snadné výdělky z pohodlí domova. Jedním z těchto webů je také Metoda Vojtěcha Wagnera (resp. jeho Akademie), jehož autoři využili jednoduchosti binárních opcí a začali nabízet jednoduchou obchodní metodu, která by měla vydělávat tisíce Korun každý den. Jediné co přitom vyžadují, je registrace.

Je tu ale jeden háček. Abyste se mohli zaregistrovat, musíte být plnoletí, musíte mít příjmy pod 30 tisíc Kč měsíčně, ale hlavně musíte být rychlí. Přístup k obchodní metodě totiž podle autorů získá jen omezený počet lidí.

Metoda Wagnera je podvod

Autorem Metody Wagnera je úspěšný obchodní Vojtěch Wagner, který odhalil ziskovou metodu pro obchodování binárních opcí. Sám během několika let dokázal vydělat miliony Korun a nyní se rozhodl, že metodu bude s několika šťastlivci sdílet. Problém je v tom, že žádný Vojtěch Wagner neexistuje. Jeho fotografie je zkopírovaná z internetové fotobanky a jeho životní příběh (včetně jména) si autoři jednoduše vymysleli (podrobnosti o Akademie Vojtěcha Wagnera na webu Invest+).

Z fotobanky pocházejí také fotografie obchodníků u jednotlivých recenzí na webu Wagnerovi Metody. Ten mimochodem existuje i v polské verzi. Jednou z mála odlišností polské a české verze jsou právě jména těchto obchodníků, ačkoliv fotografie jsou stejné. Jména a recenzi si zkrátka podvodníci vymysleli.

Metoda Wagnera je velký podvod

Metoda Wagnera je velký podvod

Lživé informace na webu Wagnerovi metody

Oblíbenou lží podvodníků je také to, že se zaregistrovat může jen omezený počet lidí. Čtenáři, kteří tomu uvěří, se totiž rychle a bezmyšlenkovitě zaregistrují, aby náhodou o takovou příležitost kvůli velkému zájmu ostatních nepřišli. Kdyby si přitom web ověřili, zjistili by, že se jedná o podvod. U metody Vojtěcha Wagnera podvodníci navíc připsali, že registrace jsou omezené i časově. Datum ukončení registrací se každý den ale aktualizuje, takže nabídka vypadá aktuální. Počet míst k registraci ve skutečnosti vůbec omezený není.

Nakonec se zaměříme ještě na web The Wallet Magazine, na kterém je článek o Vojtěchu Wagnerovi a jeho metodě zveřejněný. Web vypadá jako obyčejný informační portál, ale nenajdete na něm žádné jiné články. Ani jednotlivé rubriky nefungují. Všechny odkazy vás totiž přesměrují na registrační formulář do Wagnerovy Metody.

Totožný podvod naleznete také v polském provedení

Totožný podvod naleznete také v polském provedení

Další podvody spojené s binárními opcemi

Co přesně je onou ziskovou obchodní metodou autor neprozrazuje. Pravděpodobně se ale bude jednat o obchodní program, signály nebo jednoduchou strategii. Abyste mohli binární opce obchodovat, budete si pravděpodobně muset založit obchodní účet brokera na binární opce, kterého vám autor doporučí, a vložit alespoň minimální vklad. Alespoň tak tomu u podvodných projektů obvykle bývá.

Wagnera metoda až nápadně připomíná starší podvody, jako například projekt Abramovičova akademie, web Miroslava Kadlece nebo Czech Method. Všechny tyto podvody popisovaly příběh smyšlených obchodníků, slibovaly vysoké zisky pomocí snadné obchodní metody na binární opce, byly určené pro omezený počet lidí a obsahovaly falešné recenze.

Chcete-li vydělávat na binárních opcích, nevěřte žádnému projektu, který slibuje vysoké a rychlé zisky. Bez zkušeností a znalostí na binárních opcích nevyděláte a proto je nezbytné, začít se ještě před obchodováním vzdělávat. Obchodování binárních opcí si mimochodem můžete otestovat na demo účtu, který si můžete zdarma vytvořit u většiny kvalitních brokerských společností (např. IQ Option).

Brokeři: TopOption zkušenosti, IQ Option zkušenosti, StockPair zkušenosti, HighLow zkušenosti


Štítky:
 • Wagnerova Metoda
 • ,
 • Metoda Wagnera
 • ,
 • Wagnerova Metoda zkušenosti
 • ,
 • Wagnerova Metoda diskuze
 • ,
 • Metoda Wagnera zkušenosti
 • ,
 • Metoda Wagnera diskuze
Publikováno serverem Binárník.cz dne 1.9.

Napsat komentář