Recenze – Binary Option Robot je podvod

Existuje obchodní robot na binární opce, který bude dosahovat dostatečně vysoké úspěšnosti na to, aby byl ziskový? Pravděpodobně ano, ale dá se takový systém bezplatně získat na internetu? Například autoři webu OptionRobot.com jednoho takového robota nabízejí. Jejich obchodní program Binary Option Robot by měl dosahovat vysoké úspěšnosti 83%. Program navíc obchoduje zcela samostatně a přístup k němu získáte ihned po registraci. V této recenzi se na program Binary Option Robot důkladně zaměříme.

Program Binary Option Robot je podvod

Program Binary Option Robot je podvod

Obchodní platforma Binary Option Robot

Na platformě Binary Option Robot si můžete zvolit, s jakými měnovými páry a s jakými exspiracemi bude robot obchodovat. Kromě toho si vyberete velikost investice, investiční metodu, maximální počet otevřených transakcí a indikátory, které bude robot při analýze využívat. Dejte si ale pozor. Obchodní platforma možná vypadá důvěryhodně, ovšem určitě na ní nezbohatnete.

Prvním varovným signálem by mělo být to, že na stejné obchodní platformě běží i další obchodní roboti na binární opce (například Algo Cash System, Super Simple Bot nebo EZTradingBot). Autoři těchto robotů slibovali rychlé a jednoduché zbohatnutí, a přitom jejich obchodní programy byly ztrátové.

Mnoho důvěry nevzbuzuje ani seznam doporučovaných brokerů na webu Optionrobot.com, mezi kterými najdete i neregulované společnosti. U neregulovaných brokerů je totiž vyšší riziko, že se stanete obětí podvodných praktik brokera. Pokud by autoři programu Option Robot skutečně chtěli pro své klienty jen to nejlepší, neregulované brokery by jim nedoporučovali.

Podvodný demo účet

Autoři projektu tvrdí, že průměrná úspěšnost obchodního robota je 83%. Pokud si spustíte robota na demo účtu, který je součástí platformy Binary Option Robot, bude jeho úspěšnost skutečně okolo 80%. Výsledky z demo účtu ale vůbec nic neznamenají, protože některé transakce, které by měly být ztrátové, vyhodnotí robot jako ziskové.

Pokud robota spustíte na skutečném účtu, manipulovat s cenami určitě nebude. Na demo účtu Binary Option Robot navíc za každou úspěšnou transakci inkasujete zisk o velikosti 90% investice. Na skutečném účtu bývá zhodnocení ale pouhých 70%, což může při obchodování hrát zásadní roli.

Platforma programu OptionRobot.com

Platforma programu OptionRobot.com

Zkušenosti s Binary Option Robot

Na internetu najdete nespočet (zejména cizojazyčných) recenzí, které program Binary Option Robot doporučují. Těmto recenzím ale nemůžete věřit, protože pokud by si jejich autoři program skutečně vyzkoušeli, určitě by jej nedoporučovali. Jsou to pouhé reklamy na Binary Option Robot.

Důvěryhodné recenze a reference obchodníků, kteří Binary Option Robot vyzkoušeli, mluví jasně. Program je ztrátový a o peníze, které vložíte na obchodní účet, můžete během několika minut přijít. Skutečná úspěšnost obchodního robota je podle některých obchodníků přibližně 50%. Stejné úspěšnosti byste přitom dosáhli, pokud byste jen náhodně tipovali. Za případné ztráty samozřejmě autoři programu neručí.

Další informace zde: Binary Option Robot zkušenosti

Pochybní brokeři, které program doporučuje

Pochybní brokeři, které program doporučuje

Binární opce nejsou podvod

Pokud chcete na binárních opcích vydělávat, nevěřte žádným projektům, které slibují rychlé a snadné zbohatnutí. Podvodníci se tím jen snaží nalákat nové klienty k brokerům, se kterými spolupracují. Bez zkušeností a znalostí je binární obchodování hazardní hrou. Pokud chcete binární opce obchodovat a uspět, začněte se nejprve vzdělávat. Dokud se vám nepodaří vytvořit strategii, která bude úspěšná na demo účtu, tak obchodování se skutečnými penězi raději neriskujte.


Štítky:
  • Binary Option Robot recenze
  • ,
  • Binary Option Robot zkušenosti
  • ,
  • Binary Option Robot podvod
  • ,
  • Binary Option Robot diskuze
Publikováno serverem Binárník.cz dne 2.10.

Napsat komentář