Binary Capital Markets (BinaryCM) – recenze, demo, diskuze, hodnocení

Binary Capital Markets logo

V polovině října 2016 se na trhu objevil nový broker na binární opce s velmi zajímavou nabídkou. Broker se jmenuje Binary Capital Markets (BCM), sídlí na Kypru a stojí za ním společnost GOLDEN SKY EUROPE LTD. Ta je regulovaná kyperskou komisí CySEC a registrovaná u anglického úřadu FCA i u tuzemské ČNB. Samozřejmostí je i pojištění prostředků všech klientů proti úpadku brokera.

Významné regulace: CySEC, FCA, ČNB
Sídlo / rok založení: Kypr / 2016
Min. vklad / min. obchod: 250$ / 10$
Česká platforma: Ne
Demo účet: Ano
Bonus za vklad: cca 65% – 83%
Druhy opcí: klasické (High/low), krátkodobé opce, dlouhodobé opce, dotykové opce
Podpora: Chat, email, telefon (CZ)
Mobilní platforma: Ano
Hodnocení brokera: Hodnocení 85%, aktuálně brokerovi patří X. místo v žebříčku brokerů

 

Vklady, výběry a obchodní účty BinaryCM

Přehled účtů v nabídce BinaryCM

Přehled účtů v nabídce BinaryCM

Abyste mohli začít obchodovat u brokera BinaryCM, musíte na obchodní účet vložit alespoň 250$. Vedení účtu je možné v EUR, USD nebo GBP. Při platbě můžete využít bankovní převod, platební karty nebo vybrané internetové peněženky. Minimální částka pro výběr bez poplatků je 100$. Před výběrem peněz budete muset brokerovi Binary Capital Markets zaslat kopie osobních dokumentů, které vyžaduje.

Broker nabízí 4 druhy obchodních účtů. Základní účet Silver získají klienti, kteří vloží 250$ až 5000$. Účet Gold pro vklady nad 5 tisíc dolarů na rozdíl od základního účtu nabízí finanční odměny a osobní výukový kurz. Vyšší finanční odměny, rychlejší výběry peněz a měsíční bezplatné webináře mají k dispozici klienti s účtem Platinum (vklad od $25 000). Poslední účet VIP je určen pro obchodníky, kteří vloží minimálně 250 tisíc dolarů.

Obchodování binárních opcí

Na platformě BinaryCM najdete přes 60 podkladových aktiv, které zahrnují měnové páry, indexy, akcie a komodity. Obchodovat můžete klasické opce, krátkodobé opce, dlouhodobé opce a opce dotykové. Platforma je rychlá a přehledná, ale pro analýzu grafu je téměř nepoužitelná. Grafy totiž umožňují pouze změnu časového rámce a přepínání mezi liniovým a svícovým zobrazením. Žádné indikátory a pokročilé funkce platforma neobsahuje.

Minimální velkost transakce je u Binary Capital Markets 10$, což je sice přijatelná částka, ovšem například u brokera IQ Option je minimum pouhý dolar. Při obchodování hraje důležitou roli zhodnocení. Broker láká na profit až 90%, nicméně u klasických opcí se častěji setkáte se zhodnocením kolem 70-80 %. U dotykových opcí může zhodnocení dosahovat až několika stovek procent.

Broker BCM klientům poskytuje obchodní signály, ale u nich by obchodníci měli být obzvlášť opatrní. Za případné ztráty broker totiž nezodpovídá. Brokeři na binární opce navíc vydělávají převážně z neúspěšných transakcí klientů, takže obchodovat podle brokerova doporučení se nemusí vždy vyplatit. Výhodnou je, že ke každému účtu poskytuje broker BCM cvičný demo účet, na kterém můžete bez rizika testovat různé strategie.

Výhody pro klienty Binary Capital Markets

Recenze Binary Capital Markets - web brokera

Recenze Binary Capital Markets – web brokera

Přehlédnout nelze bohatý vzdělávací program brokera Binary Capital Markets, který obsahuje výuková videa, elektronické knihy, slovník cizích pojmů, analýzy trhu a mnoho dalších praktických věcí. Výukové a vzdělávací materiály vás seznámí s obchodní psychologií, strategiemi, technickými indikátory a v neposlední řadě i s obchodní platformou. Platforma je ale velmi jednoduchá a intuitivní, takže žádný návod pravděpodobně vůbec potřebovat nebudete.

Klientskou podporu BinaryCM můžete kontaktovat přes live chat, telefonicky nebo emailem. Nevýhodou je, že broker nepodporuje češtinu. Všechny materiály, články, smlouvy a dokumenty jsou v angličtině. Bez znalosti angličtiny se ostatně neobejdete ani na obchodní platformě. Výhodou je naopak česká bezplatná telefonní linka.


Publikováno serverem Binárník.cz dne 2.2.

Napsat komentář