Recenze a zkušenosti s Thetimingsystem.com (The Timing System)

TheTimingSystem - webová stránka projektu

TheTimingSystem – webová stránka projektu

TheTimingSystem je investiční projekt, který obchodníkům slibuje vysoké zisky díky výnosné strategii na binární opce.  Projekt The Timing System, který je šířen formou spamu a vyskakovacích oken, je dílem údajného autora této strategie. Ten byl podle propagačního videa svým někdejším byznys-partnerem vystrnaděn z milionového projektu.  Aby zabránil prodeji své strategie, o kterou byl připraven, nabízí ji zdarma.

Jenže nic z toho není s největší pravděpodobností pravda. Projekt, který existuje v několika jazykových verzích, je pouhou snahou nalákat nové obchodníky na binární opce k brokerovi StockPair.

Pokud zadáte svoji emailovou adresu, budete přesměrováni na web s instruktážním videem (v cizím jazyce) a se stručným popisem strategie. Ta je založena na strategii martingale a na nástroji Sentiment Tool, který ukazuje aktuální volbu ostatních obchodníků. Kombinace těchto dvou základních kamenů, na kterých je The Timing System vystavěn, ovšem nedosahuje ani zdaleka takové úspěšnosti, aby bylo obchodování profitabilní.

Proč není doporučovaná strategie Thetimingsystem výnosná?

V první řadě za to může obchodování podle většiny. Představa, že za vás ostatní pečlivě provádí analýzu trhu a grafu, je sice lákavá, ale se skutečností nemá moc společného. Hodně obchodníků investuje pod náporem emocí, na základě nepodložených domněnek, s využitím obchodních signálů a obchodních robotů atd. Výsledkem toho je, že ani polovina z nich dlouhodobě nedokáže profitovat. A k této většině vám TheTimingSystem radí se přidat.

Navíc obchodovat podle strategie Martingale je kapitolou samo o sobě. Tato strategie, kdy je investice v případě neúspěchu navyšována aby pokryla předchozí ztráty, je známá spíše z rulety. Hlavním úskalím Martingale je rychle rostoucí výše investic navzdory stálému nízkému zisku. Více neúspěchů v radě totiž zapříčiní exponenciální růst investic, který vaše konto nemusí ustát. Ideální je, pokud jedna investice nepřesáhne 5% celkového rozpočtu obchodního konta. V opačném případě riskujete rychlou ztrátu kapitálu.

Strategii, kterou The Timing System doporučuje, si ostatně můžete vyzkoušet na každém demo účtu. Nástroj, který ukazuje aktuální volbu ostatních investorů, naleznete u drtivé většiny brokerů na binární opce a na strategii martingale žádný speciální nástroj nepotřebujete.

Binární opce nejsou podvod

TheTimingSystem není prvním podvodným projektem, který láká nezkušené investory do obchodování binárních opcí. Před několika měsíci například stejný postup doporučoval Euro Millionaire System.

Autoři těchto webů využívají toho, že binární opce mnoho lidí nezná. Jedná se přitom o řadový investiční instrument s velmi jednoduchým principem. Pomocí binárních opcí můžete dlouhodobě vydělávat, ale je potřeba obchodování věnovat čas a vyvarovat se podobným podvodným projektům.

Kam dál? Binární opce demo, Binární opce zkušenosti, Binární opce broker, IQ option recenze, Superalertspro recenze, Themillionaireinpjs, Binární opce forum, Binární opce podvod


Štítky:
  • TheTimingSystem
  • ,
  • TheTimingSystem recenze
  • ,
  • TheTimingSystem zkušenosti
  • ,
  • TheTimingSystem diskuze
Publikováno serverem Binárník.cz dne 18.1.

Napsat komentář