HighLow – binární broker – recenze, diskuze, hodnocení

highlow binární opce recenze

Většina brokerů na českém trhu vytváří dojem, že spready jsou záležitostí forexového obchodování a s binárními opcemi nemají mnoho společného. Broker HIGHLOW, který působí od roku 2010, je ale výjimkou. Provozovatelem brokera HIGHLOW je australská společnost Realtime Capital Markets Pty Lt,která je regulovaná komisí ASIC. Broker nemá žádné evropské licence, což je ale vzhledem k jeho sídle pochopitelné.

Významné regulace: ASIC
Sídlo / rok založení: Austrálie / 2010
Min. vklad / min. obchod: 10 AUD,50 USD / 10 $
Česká platforma: Ne
Demo účet: Ano (bez nutnosti registrace)
Bonus za vklad: až 50$ pro nové klienty
Druhy opcí: klasické (High/low), spread High/low,krátkodobé opce On Demand, Spread on Demand
Podpora: Live chat (EN), email (EN)
Mobilní platforma: Ano
Hodnocení brokera: Hodnocení 87%, aktuálně brokerovi patří 3. místo v žebříčku brokerů
Otevřít účet

 

Recenze platformy HIGHLOW

Obchodní platforma HighLow

Obchodní platforma HighLow

Obchodní platforma Markets Pulse je jednoduchá a intuitivní. Umožňuje obchodovat klasické High/Low opce, SPREAD High/Low, krátkodobé ON DEMAND opce a SPREAD ON DEMAND.  U krátkodobých opcí je zhodnocení stejné jako u klasických opcí (75 a 80%) a exspirační časy se pohybuje od 1 minuty až po 24 hodin. Investoři mohou spekulovat o ceně 16 měnových páru, zlata a několika málo indexů.

Obchodování opcí se SPREDY se vzdáleně podobá dotykovým opcím. Hranici, kterou musí cena aktiva překonat, udává cena prodejní, pokud předpovídáte pokles ceny, nebo cena kupní v opačném případě. Například pokud je aktuální cena aktiva 1,13445, je cena kupní o něco vyšší (např. 1,13455) a cena prodejní je o stejný rozdíl nižší (1,13435). Výše spreadů ale není fixní a závisí na zvoleném aktivu a exspiraci. Broker HIGHLOW za obchodování se spready klientům nabízí vysoké zhodnocení 100%.

Otevřít účet u HighLow

Minimální vklad na obchodní účet je 50$ nebo v případě bankovního převodu 10 AUD. Výběr peněz broker umožňuje od 50$. Nižší částky lze vybrat, jen pokud se chystáte zrušit obchodní účet.  Jednotlivé transakce můžete uzavírat od 10$ bez ohledu na exspiraci a obchodovaný druh opcí.

Bonus, demo účet a klientská podpora u HIGHLOW

HighLow registrační formulář

HighLow registrační formulář

Pokud si chcete vyzkoušet platformu HIGHLOW, můžete bez registrace cvičně obchodovat na QUICK DEMO účtu (viz. binární opce – demo). Cvičný obchodní účet se zůstatkem 10 000$ umožňuje bez rizika obchodovat všechny dostupné druhy opcí a všechna podkladová aktiva.

Za vklad mohou noví klienti získat až 50$ bonus. Brokera je možné kontaktovat pomocí emailu nebo telefonicky.  Nutností je ale znalost anglického jazyka.  Obchodovat je možné přes webovou platformu, ale také pomocí aplikace pro chytré mobilní telefony s operačními systémy iOS nebo Android.

Zdroj: Recenze brokera HighLow na webu InvestPlus.cz

Broker HiGHLOW svoji nabídkou určitě nepatří mezi nejlepší brokery a absence evropských regulací a české zákaznické podpory také nejsou přínosem. HIGHLOW ale nabízí několik jedinečných služeb, které u ostatních brokerů nenajdete.

Otevřít účet u HighLow

Podobné příspěvky: OnlyOption recenze, OptionTime recenze, StockPair recenze


Publikováno serverem Binárník.cz dne 30.5.

Napsat komentář