Recenze SuperAlertsPro (profesionální obchodník Tomáš Brabec)

Tomáš Brabec - profesionální obchodník či podvodník?

Tomáš Brabec – profesionální obchodník či podvodník?

Vydělávat desítky tisíc eur měsíčně a prakticky bez práce? Ano, až tak absurdně lákají podvodníci nové investory. Jedná se o jeden z nejúčinnějších triků, který podvodníci i po několika letech neustále používají. Jedním z posledních projektů, který na sebe stejně upozornil masivní reklamní kampaní, je SuperAlertsPro Tomáše Brabce.

Jak má tedy SuperAlertsPro fungovat? Podle videa se jedná o obchodní software, který generuje tipy na transakce, které pak registrovaní obchodníci obdrží a provedou. Pravdou je, že automatické obchodní systémy jsou dnes běžně obchodníky využívány. Rozhodně ale nejsou dostupné zdarma a nenabízejí tak vysoké zhodnocení.

Informace ve videu jsou smyšlené a některé použité snímky upravené. Stačí dobře poslouchat a určitě vás napadne, že program nemůže být zdarma pouze na tři měsíce, když tento web láká lidi už od loňského roku. A zarážejících faktů je ohledně projektu SuperAlertsPro nespočet.

Recenze SuperAlertsPro (reprofoto)

Recenze SuperAlertsPro (reprofoto)

 

SuperAlertsPro: jedinečný projekt nebo podvod?

Za projektem Super Alerts Pro údajně stojí profesionální obchodník Tomáš Brabec.  Podvodný web ovšem existuje v mnoha jazykových verzích, které se liší pouze uvedeným jménem (a někdy i fotografií). Na českém webu je autorem Tomáš Brabec, ale v cizojazyčných verzích se setkáte se jmény Frank Neumann, David Garcia či Thomas Leitner. Je tedy jasné, že se za fiktivní obchodníky skrývají skuteční autoři projektu, kteří pochopitelně nechtějí být s podvodným programem spojovaní.

Dalším důkazem o nepravdivých informacích je rostoucí číslo, které informuje návštěvníky o aktuálním počtu uživatelů systému. Pokud web aktualizujete tak zjistíte, že se číslo vrátí na původní hodnotu. Podobně o důvěryhodnosti webu vypovídá banner, podle kterého zbývá posledních 23 volných míst. Tento údaj se celé měsíce nemění a má návštěvníky pouze donutit k ukvapené a nerozumné registraci.

Rozhoduje úspěšnost

Informace o SuperAlertsPro na webových stránkách

Informace o SuperAlertsPro na webových stránkách

O tom, zda je obchodní systém profitabilní nebo ne rozhoduje jeho úspěšnost, která musí být nad 56% (při zhodnocení 80%). Osobní zkušenosti se SuperAlertsPro nemáme, ale na základě faktů uvedených v této recenzi je patrné, že nemá smysl program testovat. Jeho propagace je plná lživých informací a navíc se s největší pravděpodobností jedná pouze o inovaci starého podvodu BinaryBotPro, jehož signály byly z dlouhodobého hlediska ztrátové.

Stejně jako obdobné pochybné projekty, i SuperAlertsPro je pouze reklamní kampaní k získání nových investorů. Adresa binary-profit.com, na které je projekt propagován, dokonce odkazuje na brokera AnyOption. Na brokera, který byl v minulosti již několikrát kritizován za podobně pochybné reklamní kampaně. Stačí si dohledat projekty ProSuperTrader nebo Free Diamond App.

Pokud narazíte na obchodní program slibující vysoké zisky, buďte obezřetní a raději se mu vyvarujte. Jestli se rozhodnete i přes veškerá varování podobné strategie a obchodní signály využít, vždy si otestujte jejich úspěšnost nejprve na demo účtu na binární opce. Jen tak poznáte sami skutečnou úspěšnost bez rizika.


Štítky:
  • SuperAlertsPro
  • ,
  • Recenze SuperAlertsPro
  • ,
  • Super Alerts Pro
  • ,
  • Tomáš Brabec obchodník
Publikováno serverem Binárník.cz dne 11.10.

Napsat komentář