Recenze: Je Algo Cash Master podvod? Algo Cash System zkušenosti

Stovky tisíc dolarů měsíčně a to téměř bez práce? Až tak nesmyslně láká nový podvodný projekt Algo Cash Master naivní investory k investování do binárních opcí. Projekt propaguje obchodní program Algo Cash System, který automaticky obchoduje s binárními opcemi a měl by dosahovat vysoké úspěšnosti. Místo vysokých zisků jsou ale pro projekt Algo Cash Master charakteristické spíše zavádějící informace a nereálné sliby.

Recenze Algo Cash Master - informační video

Recenze Algo Cash Master – informační video

Proč je Algo Cash Master podvod?

Fiktivní zkušenosti klientů na webu Algo Cash Master

Fiktivní zkušenosti klientů na webu Algo Cash Master

Projekt existuje v mnoha jazykových verzích. Na české verzi je autorem projektu označen fiktivní investor Martin Novák, který se rozhodl 20 lidem odhalit své tajemství, jak se stal milionářem. První velkou lží je, že je projekt Algo Cash Master určen pouze pro dvacet lidí. Projekt běží několik měsíců a stále se mohou registrovat noví uživatelé. Smyšlená jsou také jména jeho klientů, kteří na webu Algo Cash Master doporučují. Jejich fotografie jsou navíc převzaty z různých webů a na cizojazyčných verzích podvodného webu jsou u stejných fotografií uvedena odlišná jména.

Zdroj: Recenze AlgoCashMaster na webu Invest+

Těm, kteří během měsíce nedosáhnou slibovaných stotisícových zisků, garantuje pan Novák vyplacení 10 000 dolarů z vlastních peněz. V podmínkách je ale uvedeno, že autoři nenesou zodpovědnost za případné ztrát.  O garantování 10 tisíc USD není v podmínkách ani zmínka.

Algo Cash Master a Algo Cash System

Při registraci u Algo Cash Master se vám automaticky vytvoří obchodní účet u některého z doporučovaných brokerů na binární opce. Zároveň získáte přístup k obchodnímu programu Algo Cash System, který dokáže obchodovat samostatně bez zásahu investora.

Úspěšnost obchodního programu si samozřejmě nelze ověřit na žádném demo účtu. Součástí Algo Cash System jsou ale také obchodní signály, které můžete pro zajímavost na cvičném účtu otestovat. Obchodní systém je vystavěn na stejné platformě jako například EZTradingBot a z dlouhodobého hlediska je jeho využívání prodělečné. Program obchoduje pouze rizikovější opce s exspirací do 5 minut a využívá také nepopulární strategii Martingale.

Postup registrace do Algo Cash System

Postup registrace do Algo Cash System

Autor v propagačním videu neustále upozorňuje na to, že není nutné vkládat ani platit žádné peníze. Navzdory tomu je pro aktivaci obchodního systému nutné vložit alespoň minimální vklad. Těm, kteří nemají potřebný kapitál k dispozici, autor podvodného projektu Algo Cash System radí, aby si peníze půjčili. Netřeba snad upozorňovat na to, že obchodování s binárními opcemi je vysoce rizikové a nikdy nesmíte obchodovat s penězi, které b vám mohly chybět.

Obchodní platforma Algo Cash System je podvod

Obchodní platforma Algo Cash System je podvod

Lze tedy vydělat na binárních opcích?

Jednoduchý princip binárních opcí a fakt, že jsou relativně neznámé, je ideální kombinací pro podvodníky. Hlavním cílem podvodných projektů je přinutit obchodníka k vytvoření obchodního účtu. Proto slibují vysoké zisky, žádnou námahu a nepřipouští riziko. Vložené peníze si od brokera můžete sice kdykoliv vybrat, ale vlastním neodborným obchodováním nebo s využitím automatických systémů o kapitál nebo jeho část většina obchodníků přijde.

Jako obvykle připomínáme, že binární opce nejsou podvod ale běžný investiční nástroj. Vzděláváním a testováním strategií lze skutečně dosáhnout dlouhodobých zisků. Rozhodně ale nečekejte, že proměníte kapitál v řádu stovek eur na stotisícové konto.


Štítky:
 • Algo Cash Master
 • ,
 • zkušenosti Algo Cash Master
 • ,
 • recenze Algo Cash Master
 • ,
 • podvod Algo Cash Master
 • Algo Cash System
 • ,
 • zkušenosti Algo Cash System
 • ,
 • recenze Algo Cash System
 • ,
 • podvod Algo Cash System
Publikováno serverem Binárník.cz dne 12.2.

1 komentář u Recenze: Je Algo Cash Master podvod? Algo Cash System zkušenosti

 1. Libor napsal:

  Naprosto souhlasím. Jsou to podvodníci a ještě se smějí všem lidem, které chtějí pouze okrást.

Napsat komentář