SPAMer Tomáš Vlas jako další fiktivní zbohatlík na binárních opcích

Výnosnost a jednoduchost binárních opcí má na svědomí údajně dalšího českého milionáře jménem Tomáš Vlas. Bohužel žádná informace nenasvědčuje tomu, že by tato osoba skutečně existovala. Naopak způsoby, kterými se zbohatlík dostává do podvědomí lidí, vzbuzují pocit, že se jedná o další podvod, na který můžete v souvislosti s opcemi narazit.

Scénář je stejný jako v případě falešných obchodníků Miroslava Kadlece či Tomáše Stodoly, kteří se stali během několika posledních měsíců synonymem podvodu. Tomáš Vlas, tedy vlastně Tomas Vlas, jak je na webu uvedeno, má nejen stejnou minulost řidiče kamionu z Brna, jako již jmenovaní fiktivní zbohatlíci, ale i stejnou fotografii. Celá webová stránka je, až na pár malých detailů, opravdu pouze zkopírovaná včetně diskuze pod článkem. Zarážející je, že do této diskuze není možné přidat komentář, což není úplně obvyklé.

Tomáš Vlas – pochybné strategie „úspěšného“ obchodníka

Tomáš Vlas - web fiktivního obchodníka

Tomáš Vlas – web fiktivního obchodníka

Dlouhý příběh plný rozporuplných a zkreslených informací je zakončen velmi vlídným gestem. Tomáš Vlas se totiž rozhodl své tajemství, jak vydělat na opcích, veřejně prezentovat. U českých (fiktivních) zbohatlíků je evidentně taková velkorysost pravidlem.  I když to pravděpodobně tušíte, neexistuje zaručený způsob jak uspět. Jsou strategie, které mohou zvýšit úspěšnost jednotlivých obchodů, ale o těch se Tomáš Vlas nezmiňuje.

Takové stránky vznikají za jediným účelem, přesvědčit tradera o výnosnosti opcí a pak jen vydělávat na jeho ztrátách. Je smutné, že někteří brokeři na binární opce se takovému způsobu reklamy nebrání a ještě nabízejí v této sféře možnost spolupráce. Proto je lepší se brokerům, na které tito podvodní obchodníci odkazují, obloukem vyhnout.  Tomáš Vlas například odkazuje na makléře AnyOption.

Určeno pro každého

Ukázka SPAMu, který na web podvodníka odkazuje

Ukázka SPAMu, který na web podvodníka odkazuje

Kromě webových stránek oslovuje Tomáš Vlas potenciální obchodníky i pomocí nevyžádané elektronické pošty (tzv. SPAM). V těchto zprávách se zmiňuje o skvělém výdělku z domova a nezapomíná uvést velké částky, aby upoutal pozornost. Aby investor dokázal dosáhnout takových výdělků během prvních měsíců, musel by obchodovat s velmi vysokými částkami, což si lze u člověka, hledajícího přivýdělek k práci, představit jen stěží. A navíc, způsob obchodování, který popisuje na svém webu, by byl nejspíš velmi ztrátový.

Na závěr jen zdůrazníme, že binární opce nejsou podvod. Jedná se o seriózní investiční nástroj. Podobné weby zneužívají jednoduchost binárních opcí, aby přiměly tradera bez zkušeností investovat bezhlavě. Proto binární opce popisují jako něco zázračného, což není pravda. Vydělat na opcích je reálné, ale vyžaduje to důkladnou přípravu a správnou volbu brokera.


Štítky:
  • Tomáš Vlas
  • ,
  • Tomáš Vlas podvod
  • ,
  • Tomáš Vlas binární opce
  • ,
  • podvrh
Publikováno serverem Binárník.cz dne 24.9.

Napsat komentář