Recenze AnyOption – zkušenosti s brokerem, diskuze

AnyOption LOGO - recenze a hodnocení brokeraAnyOption je broker na binární opce, který byl založen v roce 2008. Od té doby sídlí na Kypru a podléhá regulaci tamější bezpečnostní komise CySEC. Na poli binárních opcí se jedná o jednoho z nejstarších makléřů a kvalitou nabízených služeb dává jasně najevo, že umí využít získané zkušenosti s binárními opcemi.

UPOZORNĚNÍ: V současné době evidujeme na brokera AnyOption stále více stížností – viz. příspěvek Podvod u AnyOption? Informace o praktikách brokera.

Významné regulace: CySEC, FSA, ČNB
Sídlo / rok založení: Kypr / 2008
Min. vklad / min. obchod: 200 $ / 25 $
Česká platforma: Ne
Demo účet: Interaktivní – tj. není plnohodnotným simulátorem
Bonus za vklad: Ne
Druhy opcí: High/low, one Touch, Binary 0-100
Podpora: Live chat (EN), email (EN) support@anyoption.com, telefon (EN)
Mobilní platforma: Ano
Hodnocení brokera: Souhrnné hodnocení 30%, aktuálně brokerovi patří 20. místo v žebříčku
Otevřít účet

AnyOption nenadchne ani neurazí

Recenze - náhled webu brokera AnyOption

Web AnyOption

AnyOption podléhá více než třiceti regulacím včetně CySEC, FSA a ČNB (licence AnyOption u ČNB). Pojištění peněz klientů by tedy mělo být samozřejmostí. Minimální vklad na nový účet je 200$ a lze jej provést pomocí internetové peněženky, bankovním převodem nebo platební kartou. Broker nabízí lákavé bonusy za vklad, které jsou spojeny s velmi pochybnou smlouvou pro klienta. Přijetí bonusu totiž blokuje vklad, a proto je lepší tyto výhodné nabídky nepřijímat.

Jednotlivé obchody lze uzavírat s částkami od 25$, což není úplně vhodné pro začínající investory. K dispozici máte klasické High/Low opce a One Touch opce. V nabídce chybí krátkodobé (minutové) opce, ovšem je možné obchodovat speciální Binary 0-100, což je opce typu Above/Below s proměnlivým výnosem. Výběr doby exspirace opcí u AnyOption je poměrně omezený. Nabízí se pouze tři možnosti: nejbližší celá hodina, konec dne a nejdelší možností je konec týdne. V porovnání s ostatními brokery je taková nabídka jedna z nejchudších.

Platební metody

Platební metody

Široká nabídka více než stovky podkladových aktiv obsahuje akcie, indexy, komodity a Forex. Jedinečná funkce umožní obchodovat i opce na bitcoiny. Jak webová, tak mobilní platforma je velmi povedená. Anyoption nabízí „interaktivní“ demo účet, který vás rychle seznámí s obchodování. Nevznikl bohužel za účelem naučit klienta obchodovat, ale naučit ho používat webovou platformu, takže se nejedná o „skutečný“ demo účet jako u konkurenčních brokerů.

Snížení rizika na úkor výnosu

Any Option Academy - náhrada za demo účet

Any Option Academy

Neúspěch je součástí každého binárního obchodování, a proto AnyOption přichází se zajímavým systémem výplat. Ve srovnání s ostatními brokery je sice zhodnocení nižší řádově o 10%, ale v případě neúspěšné transakce získáte část opční prémie zpět. Poměr profit/refundace si každý investor zvolí dle vlastního uvážení. K dispozici máte následující varianty: 80%/5%, 75%/10%, 70%/15%, 65%/20% a 60%/25%. Broker nabízí nově i funkci Option+, která umožňuje odprodávat nakoupené opce před jejich exspirací. Pokud se tedy obchod nevyvíjí podle představ investora, může za sníženou cenu opci prodat a minimalizovat tak ztrátu. Pokud vaše obchodní strategie selže, určitě přijdou tyto možnosti vhod.

Tento makléř s bohatou minulostí svým klientům neustálé poskytuje kvalitní služby, nicméně se mu nedaří držet krok s konkurencí a tak se uchyluje k pochybným marketingovým strategiím. Ačkoli to nijak neovlivní obchodování stávajících i budoucích klientů, je to nemalý šrám na dobré pověsti AnyOption.

Máte zájem o obchodování opcí u brokera AnyOption? Otevřít účet

Další recenze: TopOption recenze, ETX Capital recenze, StockPair recenze, OptionTrade recenze


Štítky:
 • AnyOption zkušenosti
 • ,
 • AnyOption recenze
 • ,
 • binární opce AnyOption
 • ,
 • AnyOption demo
Publikováno serverem Binárník.cz dne 18.9.

4 komentáře u Recenze AnyOption – zkušenosti s brokerem, diskuze

 1. Marcel napsal:

  Chcel by som sa spitat ci sa dajú peniaze vybrať .?!

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   můžete to zkusit, za to nic nedáte. Buďte důrazný a v případě potřeby jim pohrozte regulačními orgány.
   PS: Budeme rádi, když pak své zkušenosti uvedete do komentářů.

 2. tonda napsal:

  Chtěl bych se zeptat, když jsem si vytvořil u Anyoption účet, který nechci do budoucna využívat, nehrozí mi nějaké penále nebo něco podobného za nektivní účet? děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   AnyOption je problémový broker, pokud u něho nebudete obchodovat, požádejte podporu o zrušení Vašeho účtu. Budete tak mít jistotu, že nyní, ani v budoucnu, Vám broker nic účtovat nebude.

Napsat komentář