OptionsClick – recenze, demo, zkušenosti, bonusy, diskuze

Recenze OptionsClick logoVětšina začínajících traderů vyžaduje od brokera spolehlivost, vysoké zhodnocení a nízkou finanční náročnost. Právě to jsou výhody kyperské společnosti OptionsClick, která byla založena v roce 2011. Provozovatel společnosti je držitelem licence CySEC, FCA, ČNB a mnoha dalších úřadů, které dohlíží na činnost OptionsClick a zaručují pojištění vkladů klientů proti úpadku brokera.

Významné regulace: CySEC, FCA, ČNB
Sídlo / rok založení: Kypr / 2011
Min. vklad / min. obchod: 100 USD / 10 USD
Česká platforma: Ne
Demo účet: Ano
Zhodnocení: cca 78% (měnový pár EUR/USD: 78%)
Druhy opcí: klasické (High/low), one touch, range, krátkodobé (60 sekund)
Podpora: Live chat (EN), email (EN), telefon (EN)
Mobilní platforma: Ano
Hodnocení brokera: Hodnocení 86%, aktuálně brokerovi patří 5. místo v žebříčku brokerů
Otevřít účet

OptionsClick – zkušenosti s platformou

Webová platforma OptionsClick je až příliš jednoduchá, takže neumožňuje změnit ani časový rámec grafu. Odprodej opcí, prodlužování exspirací ani nástroje technické analýzy platforma nenabízí. Částečně lze tyto nedostatky řešit používáním analytických programů. Jednoduchost platformy se naopak příznivě projevuje na její rychlosti a celkové přehlednosti.

Registrační formulář na webu brokera

Registrační formulář na webu brokera

Součástí platformy je panel „trader‘s choice“, který zobrazuje aktuální volbu ostatních obchodníků, a obchodní signály v záložce „Trading Alerts“. Platforma obsahuje přes 180 aktiv a umožňuje rychlý náhled do ekonomického kalendáře. V něm obchodníci naleznou seznam nejdůležitějších nadcházejících událostí, které mohou ovlivnit trh. Broker OptionsClick poskytuje také obchodní aplikaci pro chytré mobilní telefony (podrobné informace viz. recenze OptionsClick na webu Invest+).

Recenze OptionsClick - demo platforma brokera

Recenze OptionsClick – demo platforma brokera

Otevřít účet u OptionsClick

Obchodníci mají u borkera binárních opcí OptionsClick k dispozici klasické High/Low opce, krátkodobé opce na 60,120 a 300 sekund, One Touch opce a Range (boundary) opce. Zklamáním je minimální výběr exspiračních časů. Ten je u většiny aktiv omezen na pouhé 2 časové intervaly. Jen na hlavních měnových párech lze vybírat až z osmi exspiračních časů.

Zhodnocení a financování

Přehled často kladených otázek na webu OptionsClick

Přehled často kladených otázek na webu OptionsClick

U pěti měnových párů s největší likviditou naleznete zhodnocení 78%. Zhodnocení ostatních aktiv se pohybuje v rozmezí 69 až 73%. Při obchodování krátkodobých (minutových) opcí nepřesahuje profit 70%. Poměrně nízké jsou profity také u Range a One Touch opcí.

Minimální vklad na obchodní účet broker Options Click stanovil na 100$. Transakce u OptionsClick můžete uzavírat od 10$. Vklady a výběry finančních prostředků se provádí přes bankovní převod nebo platebními kartami. Obchodní účet může být veden v USD, EUR, GBP, SEK, DKK, NOK, RUB, takže se mnozí obchodníci nevyhnou poplatkům za převod měny.

Demo účet OptionsClick a bonusy

Úspěch či neúspěch při obchodování závisí z velké části na přípravě. Broker pro své klienty připravil vzdělávací program, který zahrnuje výuková videa i literaturu o binárních opcích. Díky časově neomezenému demo účtu s virtuálním kapitálem 300$ mohou obchodníci získávat také praktické zkušenosti. Demo účet si mohou vyžádat ale pouze klienti s reálným účtem, kteří již provedli vklad.

OptionsClick - webová stránka brokera

OptionsClick – webová stránka brokera

Za zmínku stojí bonus za vklad, který broker OptionsClick aktuálně nabízí. Broker odměňuje hned první tři vklady nových klientů. Bonus za první vklad je 100%, bonus za druhý a třetí vklad je 50%. Podmínkou pro výběr bonusové částky je zobchodování 50tinásobku získaného bonusu. Aktuální a úplné znění podmínek bonusu naleznete na webu brokera, ovšem bez českého překladu.

Právě absence češtiny je dalším nedostatkem OptionsClick. Výukové materiály, obchodní platforma, webové stránky i samotné podmínky obchodování nejsou dostupné v češtině. Také při komunikaci s klientskou podporou (email, telefonicky) je nutná znalost některého ze šesti podporovaných jazyků.

Otevřít účet u OptionsClick

Kam dál? Binární opce podvod, binární opce demo, binární opce diskuze, binární opce zkušenosti, binární opce broker, topoption demo, Stockpair, iq option, etx capital zkušenosti, superalertspro recenze, Profitonline podvod, HighLow recenze


Štítky:
  • OptionsClick recenze
  • ,
  • broker OptionsClick
  • ,
  • Binární opce u OptionsClick
  • ,
  • demo OptionsClick
Publikováno serverem Binárník.cz dne 12.1.

Napsat komentář