Recenze BinaryBotPro – fungující systém nebo podvod?

BinaryBotPro (logo) recenzeVelká reklamní kampaň rozporuplného programu OptioNavigator opět oživila problematiku podvodných obchodních botů. Programy slibující vysoké zisky díky chytrým algoritmům totiž v oblasti binárních opcí nemají dobrou pověst. Výjimkou není ani BinaryBotPro – jediný obchodní bot na binární opce dostupný v češtině.

Co je to BinaryBotPro?

Jedná se o obchodní program, který má generovat signály k jednotlivým transakcím pomocí chytrého algoritmu. Podobné automatické obchodní systémy jsou s binárními opcemi spojovány zřídkakdy, a proto jsou lákadlem nejen pro začínající obchodníky, kteří hledají tu správnou obchodní strategii.

BinaryBotPro byl propagován zejména pomocí webu binary-profit.com, který údajně vytvořil obchodník Pavel Kováč. Není pochyb, že se jedná o dalšího fiktivního investora, jako v případě Miroslava Kadlece. Výše uvedená internetová stránka existovala v mnoha jazykových verzích a vždy byly informace o programu BinaryBotPro zcela odlišné.

Zdroj: http://investplus.cz/investice/recenze-robota-binary-bot-pro-automatickeho-obchodniho-systemu/

Dnes web nefunguje a návštěvníky pouze přesměruje na oficiální stránky brokera anyoption. U tohoto makléře je nutná registrace, aby bylo možné používat BinaryBotPro. Spojitost mezi brokerem, který se stal už několikrát terčem kritiky za pochybnou propagaci svých služeb, a rozporuplným obchodním programem je tedy evidentní.

BinaryBotPro je podvod

Mnoho služeb se ve snaze získat si nové zákazníky uchýlí k pochybným marketingovým praktikám. Ani binární obchodování nepředstavuje výjimku. Proč je ale program samotný považován za podvod?

V první řadě jsou tu ohlasy uživatelů tohoto obchodního bota. Najít obchodníka, který by byl spokojen s touto službou, je totiž problém. Jediné kladné ohlasy mezi všemi stížnostmi jsou převážně od fiktivních investorů. A tyto zdroje nelze považovat za důvěryhodné.

Při krátkodobém testování programu bylo zjištěno, že je jeho úspěšnost přibližně 50%. Při daném zhodnocení jednoduše nedostačující úspěšnost na to, aby bylo obchodování ziskové. Vše nasvědčuje mimo jiné tomu, že místo chytrého algoritmu je program vybudován na náhodném generátoru signálu k obchodování.

BinaryBotPro je známý díky pochybnému způsobu propagace, je spojován s problémovým brokerem a jeho úspěšnost je podezřele nízká na algoritmus údajně vyvíjený světovými odborníky na obchodování.

Na závěr lze snad jen dodat, že je nemožné najít funkční program na obchodování binárních opcí. Každá příliš výhodná nabídka je spíš pokus manipulovat s investorem a přimět ho k nerozvážnému obchodování. Stejně tak je lepší volit brokera podle recenzí a ohlasu klientů. Zodpovědný obchodník nejprve zvolí brokera, nikoli obchodní program, který mu brokera přidělí.

Kam dál? Recenze StockPair, Recenze OptionTrade, Recenze EZTrader


Štítky:
  • BinaryBotPro
  • ,
  • Podvod BinaryBotPro
  • ,
  • Binary Bot Pro
  • ,
  • BinaryBot a binární opce
Publikováno serverem Binárník.cz dne 25.11.

Napsat komentář