Dual Robot recenze – podvodný software, který peníze nevydělá

Českého překladu se dočkal další podvodný projekt spojený s binárními opcemi, který láká na jednoduché a rychlé zhodnocení investic. Projekt se jmenuje Dual Robot a stejně jako desítky dalších podvodů i tento nabízí obchodní program na binární opce. Program Dual Robot, který se zájemcům zpřístupní hned po registraci, by měl automaticky uzavírat transakce s úspěšností 89,7%.

Proč nepoužívat Dual Robot?

Falešné testimonialy ukazují, že jde o podvod

Falešné testimonialy ukazují, že jde o podvod

Skutečná úspěšnost programu je ale podstatně nižší. Je dokonce tak nízká, že z dlouhodobého hlediska je program Dual Robot ztrátový. Uvedená úspěšnost robota ale není jedinou lží, kterou autoři při jeho propagaci použili. Například video-recenze na oficiálním webu Dual Robot jsou také podvod. Lidé ve videích nejsou totiž žádní obchodníci, kteří by pomocí programu Dual Robot zbohatli. Jsou to herci, kteří na internetu za několik dolarů nabízejí natočení libovolných videí.

Více informací o podvodném projektu zde: Dual Robot recenze (Invest+)

Další zavádějící informací je čas, zbývající do ukončení bezplatných registrací. Odpočet času je umístěn na webu Dual Robot pod registračním formulářem a vždy odpočítává čas do konce dne. O půlnoci ovšem začne odpočet znova. Autoři zkrátka chtějí, aby lidé registraci neodkládali a proto si vymysleli časové omezení, které ve skutečnosti vůbec neexistuje.

Demo mód programu Dual Robot je kompletně zmanipulovaný

Demo mód programu Dual Robot je kompletně zmanipulovaný


Nakonec je tady demo mód, který je součástí obchodní platformy Dual Robot. V demo režimu si můžete obchodního robota otestovat na virtuálních penězích, abyste neriskovali vlastní vklad. Aby ovšem byly výsledky na demo účtu alespoň trochu směrodatné, musely by ceny na demo účtu odpovídat cenám na skutečném účtu. V mnoha případech tomu tak ale vůbec není. I když tedy robot na demo účtu dosahuje vysoké úspěšnosti, nic to neznamená. Jak mohou podvodníci manipulovat s demo účty, se ostatně ukázalo u podvodu EZTradingBot.

Jako přes kopírák…

EZTradingBot je obchodní program na binární opce, který mimochodem funguje na úplně stejné platformě jako Dual Robot. Na stejné platformě fungují desítky dalších obchodních robotů, kteří by měli vydělávat desetitisíce dolarů, ale ve skutečnosti jsou ztrátoví. Mezi ně patří například Algo Cash System či SuperSimpleBot.

Obchodní platforma Algo Cash System je podvod

Obchodní platforma Algo Cash System je podvod


U všech těchto robotů můžete nastavovat stejné parametry, podporují je stejní brokeři a jejich autoři lákají na snadné a rychlé zbohatnutí. Netřeba snad zdůrazňovat, že vám z dlouhodobého hlediska tyto systémy žádné zisky nepřinesou.

Otestujte si Dual Robot

Pokud stále věříte, že by mohl program Dual Robot vydělávat peníze, tak si úspěšnost jeho signálů nejprve sami otestujte. Nepoužívejte k tomu demo účet na platformě Dual Robot, ale raději demo účet u nějakého ověřeného a regulovaného brokera. Bezplatný demo účet poskytuje například broker IQ Option, OptionTrade nebo HighLow, u kterého se nemusíte ani zaregistrovat.

Na demo účtu u brokera stačí uzavírat takové transakce, které vám Dual Robot doporučuje v tabulce „Trading“ v hlavní záložce „Overview“.  Když zároveň kliknete na možnost PUT nebo CALL (sloupec Manual Trade), uzavře se transakce i na platformě Dual Robot. Pak můžete sami porovnat, jestli jsou výsledky transakcí u brokera stejné, jako v demo režimu Dual Robot.


Štítky:
  • Dual Robot
  • ,
  • Dual Bot
  • ,
  • DualRobot
  • ,
  • DualBot
Publikováno serverem Binárník.cz dne 23.9.

Napsat komentář