Upozornění na podvod Profit Online – recenze, diskuze

Profit Online - hodnocení, diskuzeMožná si ještě vzpomínáte na podvodný systém OptioNavigator.  Pod záminkou vysokého zisku, nízkého rizika a nulového úsilí se snažili autoři nalákat co nejvíce nových investorů k brokerovi EZTrader. Svým klientům pak zasílaly obchodní signály (tipy na transakce), které měly být vysoce výnosné. Nebyly. Není to ani rok a autoři se vrací s naklonovanou verzí tohoto podvodu pod názvem Pracuj Online.  

Princip projektu Profit Online (cz) je prakticky stejný jako u jeho předchůdce. Ani samotný systém, který generuje tipy a signály, se kromě použitých barev nezměnil. Klienti se zaregistrují do projektu, čímž se jim automaticky vytvoří účet u brokera EZTrader. Obchodní signály klienti obdrží až poté, co vloží požadovanou částku na své konto.

Proč je Profit online podvod?

Informace o projektu na webu Pracuj Online

Informace o projektu na webu Pracuj Online

Profit Online je tak vlastně starý podvod OptioNavigator v novém kabátě. Pochyby o systému vyvolává i portál Pracuj Online (com), který podvodný projekt představuje skrze příběh nezaměstnané Lucie Květoňové z Prahy. Ta si podle uvedených informací díky signálům z ProfitOnline vydělává přibližně 7000 EUR měsíčně. Problém je zejména v tom, že projekt existuje od začátku června (tedy pouhý jeden měsíc). Na webu Pracuj Online navíc není jiný obsah, než právě zmíněná recenze projektu Profit Online. V tomto případě se totiž nejedná o informační portál, ale o pouhou reklamu, která má pomocí nepříliš přesvědčivé video reportáže získat důvěru lidí.

Podvod Profit Online - registrační formulář

Podvod Profit Online – registrační formulář

Za zmínku stojí také odpočet volných pozic pro registraci na ProfitOnline. Autoři se snaží donutit návštěvníky webu k rychlému a nerozvážnému jednání. Jednoduše jim tvrdí, že každý den se do projektu může zaregistrovat omezený počet lidí. Počítadlo se po aktualizaci ale vždy obnoví a začíná odečítat zbývající pozice od začátku. Závěr je tedy jednoznačný – žádné omezení neexistuje.

Podrobnosti o projektu zde: Recenze ProfitOnline

Binární opce ano, Profit Online ne!

Profit Online CZ doporučuje pro obchodování nechvalně známého brokera EZTrader

Profit Online CZ doporučuje pro obchodování nechvalně známého brokera EZTrader

Web Profit Online je cílen na investory z celého světa, jelikož existuje v několika jazykových verzích. Kromě podvodného webu existuje i několik uměle vytvořených diskuzí, ve kterých je Profitonline vychvalován. To, že nejsou pravé, lze snadno dokázat, jelikož existují opět v několika jazykových verzích. V seriózních diskuzích se naopak dočtete, že lidé mají s Profit online negativní zkušenosti.

Stejně jako Optionavigator, i Profit Online odkazuje své klienty k brokerovi EZTrader. K brokerovi, který v minulosti několikrát musel čelit kritice za rozporuplné reklamní kampaně. EZTrader navíc nabízí podprůměrné zhodnocení a není registrován u ČNB.  Jen pro srovnání uveďme, že oproti licencovanému brokerovi TopOption je zhodnocení u EZTrader v průměru téměř o 10% nižší.


Binární opce jsou pro svůj jednoduchý princip stále terčem podvodů. Tomu napomáhá i fakt, že mezi lidmi nejsou binární opce příliš známé a mnozí uvěří, že se jedná o zázračný způsob vydělávání. Ve skutečnosti jde ale o řadový investiční nástroj, který vydělává peníze, jen pokud binárnímu obchodování investor věnuje čas a úsilí.


Štítky:
 • Profit online podvod
 • ,
 • profit online diskuze
 • ,
 • profit online
Publikováno serverem Binárník.cz dne 9.7.

23 komentářů u Upozornění na podvod Profit Online – recenze, diskuze

 1. Venda napsal:

  Lidi, kteří za tím stojí, by měli zavřít.

  Kdyby si nějakej mladej jouda splácal stránku, kde by nabízel jisté zhodnocení, tak mne to nepřekvapí. Ale tady tohle je úplně jiná liga. ProfitOnline.cz je jasný podvod, který cílí na důvěřivost lidí (a možná taky na to, že lidé chtějí peníze bez práce …). Nedá se někde zjistit, co je to za dámu a pána v tom videu na webu PracujOnline com?

 2. Pavel F. napsal:

  Dobrý den,
  jsem jedním z podvedených. Postupně mne projekt Profit Online připravil o celý můj vklad, signály pro obchodování jsou dle mého názoru zcela náhodné. Nicméně mne při hledání informací o tomto projektu zaujaly binární opce a rozhoduji se, že jim šanci dám. Chci ale začít u spolehlivého brokera a s vlastními technikami. Co mi poradíte do začátku?

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   to mne mrzí. Pokud vás zaujaly binární opce, doporučuji rozhodně začít na testovacím demo účtu u některého z ověřených brokerů (TopOption nebo OptionTime). Pro zřízení testovacího účtu je nutné provést počáteční vklad, nicméně pokud to bude ověřený broker, klidně si své peníze po vyzkoušení můžete bez problému vybrat zpět (nemusíte provést ani žádný obchod na skutečném účtu). Jedinou investicí tak bude Váš čas.
   Více info třeba zde: http://binarniopce.biz/zdarma-demo-ucet-binarni-opce/

 3. Markéta Š. napsal:

  Dobrý den, bohužel jsme další blbouni co naletěli těmto podvodníkům.
  Jak píše pán v předešlém komentáři měli by je pozavírat šmejdy.
  Běžela jsem ještě do banky aby stornovali platbu na jejich účet, ale prý to nejde takže jsme přišli o peníze. Úplně mě to znechutilo, možná po čase zkusíme něco důvěryhodnějšího a budu více předtím prohledávat internet a schánět informace.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   z komentáře jsem zcela nepochopil, zda jste jste přišla o peníze tím, že jste je pouze odeslala na jejich účet nebo zda jste již prostřednictvím Profit Online provedla transakce a skončila na nule. Pokud jde o první možnost, šance na získání financí stále existuje. Jen je zapotřebí komunikovat přímo s brokerem EZTrader, u něhož Vám byl založený účet a k němuž peníze putovaly. Napište na podporu brokera a „nemažte“ se s nimi. Pokud Vám nebudou chtít vklad vrátit, pohrozte jim nahlášením jejich protiprávního chování patřičným institucím (regulačním úřadům, zejména tuzemské ČNB).

 4. Mario Hlas napsal:

  Vaše stránky jsou velmi užitečné – mně pomohly definitivně přesvědčit mé postarší známé, aby se nezaregistrovali u Profit Online a nepřišli o peníze – ta nabídka od Profit Online jim přišla mailem ! (Na jejich žádost jsem si web P.O. prohlédl a zarazilo mne, že se nikde nezmiňují, jaký bude mít jejich klient přístup ke svému účtu. Napsal jsem dotaz na jejich support – ani za 14 dnů neodpověděli.)
  Mám prosbu/námět : Některé webové stránky (např. novinky.cz) umožňují poslat odkaz na každý svůj článek e-mailem (jiné weby až do tří schránek najednou) – zde tato možnost chybí. Nabízí se sice možnost upozorňování přes sociální sítě, ale těm se mnoho lidí, zejména starších, ve snaze zachovat si soukromí vyhýbá.

  • Binární opce napsal:

   Děkujeme za pochvalu a námět na vylepšení.

 5. Terka napsal:

  Dobrý den
  Taky jsme naletěla.Mám možnost dostat peníze zpět? Nemam už tam úplně stejnou sumu co jsem tam poslala ale ten zbytek bych chtěla zpět.Jde to nějak zařídit?Děkuji za odpověd

 6. Radek napsal:

  Souhlasim, ze jde podle meho nazoru take o podvod. Napsal jsem jim, proc nemaji na strance sidlo firmy, ICO, jmena majitelu, kde vlastne putuji penize, jestli bych je prevedl pres bankovni kartu, nikde ani stopy po relevantni informaci. Odepsal mi nejakej anonym, bez podepsani, bez jakekoliv odpovede na me dotazy, jenom napsal, ze je to firma 7 let na trhu, ale nenapsal, jaka firma, jak je mozno overit, nic konkretni…. Jsem nazoru, ze veliky POZOR !!!

  • Binární opce napsal:

   Díky Radku za Vaše zkušenosti s ProfitOnline. Je tam veliká souvislost s podobným projektem Optionavigator, který běžel v minulém roce a nabízel prakticky tytéž „služby“. Navíc se nám podařilo vypátrat velkou podobnost mezi vlastníky Optionavigátoru a projektu Profit Online. Rozhodně tedy nedoporučujeme přes tento systém obchodovat.

 7. Petra L. napsal:

  Dobrý den, tak jsem taky naletěla, i když jinak jsem velmi opatrná. Nicméně jsem po zjištění co a jak neváhala a napsala na EZTrader. Peníze mám zpět na účtu. Vše dobře dopadlo, ale příště si dám větší pozor.

  • Binární opce napsal:

   Díky za pozitivní komentář! Jsme rádi, že EZTrader se k problému postavil čelem a vrací vklady klientům.

 8. Adam napsal:

  Petra L. Som v podobnej situácii, ako si bola ty. Ako mám sformulovať svoju sťažnosť aby mi boli vrátené peniaze späť? prosím prepošli mi mail, ktorý ti zachránil 100 eur. na tuto adresu goodmove7(zavinac)gmail.com . vďaka

 9. Jakub napsal:

  Dobrý den , …. i ja som naletel , ….chcel by som sa informovať ako môžem dostať svoj vklad ( ktorý som zatial poslal len a len na http://www.eztrader.com/ ) , je možne ho dostať nejakym spôsobom naspeť ? zaujal ma Váš príspevok z 16.7.2015 v 9:56
  Prosím o pomoc , dakujem

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   jak již bylo zmíněno v této diskuzi, šance na získání financí zpět stále existuje. Je ale nutné řešit tento problém přímo s brokerem EZTrader.

 10. Karel napsal:

  Dobrý den
  I já jsem naletěl. 🙁 Neumím moc anglicky,tak se hodně těžko komunikuje. Petra L. píše,že jí peníze vrátili. Bylo by možné nějak zveřejnit nebo přeposlat postup s dopisem na karelsturma(zavinac)seznam.cz?

 11. Peter napsal:

  Prosim o pomoc s kontaktovanim EZtrader, ohladom vratenia v kladu. Nevykonal som ziadnu operaciu chcel som len vyskusat. No pri vybere mi pise ze musim vykonat najmenej tri operacie … Docital som sa ze sa uz viacerim podarilo ziskat vklad. Prosim pomozte ako postupovat – sopko.fhpv(zavinac)gmail.com DAKUJEM

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   v diskuzi tu instrukce k řešení zazněly již několikrát. Nebudu tu uvádět přesné znění žádosti o vrácení, protože při několikátém použití totožného emailu by jej broker začal ignorovat. Jen zopakuji, že je nutné kontaktovat přímo EZTrader. Výběr vkladu je nutné konzultovat přímo s podporou brokera (výběr přes administraci není možný vzhledem k podmínkám, které uvádíte výše).

 12. petr napsal:

  Petra L. Jsem v podobný situaci, jak si byla ty. Jak mám podat svoju sťížnost aby mi byli vrácené peníze zpěť? prosím prepošli mi mail, který ti zachránil 100 eur. na tuto adresu petrnut(zavinac)seznam.cz moc vám děkuji..

 13. Patrik Borbely napsal:

  Dobry den chtel bych se vas zeptat mate skusenosti stouhle vydelavaci strankou? nejedna se o podvod ? jak u toho zmineho profitonline. Dekuji za odpoved 🙂

  ///Odkaz smazán////

 14. mira napsal:

  Dobrý den, píši s časovým odstupem ale shoduje se průběh ztráty. Akorád se firma jmenuje etxkapitol. Taky jsem si chtěl vydělat bez dřiny, tak jak to mám celý život a radoval se že něco takového existuje. Naletěl jsem a přišel o značnou sumu. Lidi nemají svědomí klidně člověka cíleně dovedou do krachu, jak na popravu a ještě se na vás usmívají, tet budu hodně dlouho vydělávat na ztrátu. pište mi na perv1@seznam.cz zavolám pokud necháte tlf.

Napsat komentář