Recyklovaný podvod: Pavel Tůma a Easy Cash System – recenze

Na internetu se objevil další podvodný web, který láká k zakoupení unikátního produktu Easy Cash System. Tento systém by vám měl vydělávat tisíce korun denně, ale jak toho docílí, to jeho autoři vůbec nezmiňují. Stejně jako ostatní podvodné weby i Easy Cash system vsází na vymyšlený příběh Pavla Tůmy, falešné recenze, ale především na slibování snadného a rychlého zbohatnutí.

Staronový podvod: The Bussines Magazine a Pavel Tůma

Pavel Tůma slibuje rychlé zbohatnutí, jde však o podvod

Pavel Tůma slibuje rychlé zbohatnutí, jde však o podvod

Reklama na Easy Cash System možná některým z vás připadá povědomá. Tuto webovou stránku jste totiž v minulosti mohli vidět už několikrát. Webová stránka se jmenuje THE BUSSINES MAGAZINE a ačkoliv vypadá jako portál o finančních a byznyse, je to pouhá reklama. Všechny odkazy směřují k nákupu produktu nebo k registraci u nějaké společnosti.

Na webu je jen jeden článek o muži jménem Pavel Tůma, který navzdory těžké životní situaci dokázal za pomocí jednoduché metody zbohatnout. Výrazy „muž“ a „jednoduchá metoda“ jsme použili záměrně, protože tento web existuje na různých doménách a každá jeho verze uvádí jiné jméno muže a jinou metodu pro zbohatnutí. (zdroj: Pavel Tůma recenze)

Tak například na podvodném reklamním webu, který propaguje Easy Cash Systém, se píše o jistém Pavlu Tůmovi. Existuje ale ten stejný web (včetně stejného textu a stejných fotografií), na kterém je ale jiné jméno (Pavel Knapec nebo Milan Thomas) a jiná doporučovaná metoda (obchodování binárních opcí a forexu).

Tůma: „Bude z tebe milionář, ale nejdřív zaplať.“

Nerozhodné zájemce Easy Cash System přesvědčují autoři slevami

Nerozhodné zájemce Easy Cash System přesvědčují autoři slevami

Na všech verzích webu Bussines Magazine vás lákají na vysoké zisky, kterých lze dosáhnout prakticky bez práce a bez zkušeností. Nic ale není zadarmo, takže i za bezcenné a podvodné programy musíte platit. V případě Easy Cash systému je cena 990 Kč, ale abyste mohli vydělávat neomezený částky, musíte si připlatit za profesionální verzi (2590 Kč). Autoři podvodného webu navíc garantují, že nespokojeným klientům vrátí peníze.

Důvěryhodnost projektu mají zajistit recenze několika uživatelů. Ty najdete na webu, na který odkazuje The Bussiness Magazine. U každé recenze najdete fotografii a jméno klienta, který recenzi psal. Jenže když si fotografie vyhledáte na internetu, tak zjistíte, že jsou zkopírované z cizích webů. Lidé na fotkách nejsou Češi, ale převážně Litevci. To znamená, že i jména jsou falešná a recenze tak musí být vymyšlené.

Easy Cash System – nepříliš promyšlený podvod

„Celý život jsem byl skeptik. Nevěřil jsem, že je vůbec možné vydělávat přes internet. Koupil jsem si tento systém jen proto, abych si to potvrdil…“ Tak přesně toto tvrdí jeden z údajných uživatelů systému. To nám opravdu chtějí namluvit, že zadlužený člověk s finančními problémy bude utrácet jen proto, aby si potvrdil, že vydělávání přes internet nefunguje?

Recenze pana Vlka vypadá přesvědčivě, na snímku je však D. Genevičius

Recenze pana Vlka vypadá přesvědčivě, na snímku je však D. Genevičius


Jenže to ještě nic není oproti tomu, co najdete v patičce reklamního webu s falešnými recenzemi. Tam se totiž píše, že Easy Cash Systém je doplněk stravy. Podvodníci zkrátka zkopírovali text z jiné webové stránky a změnili jen název produktu. Easy Cash System bude podle všeho program na online obchodování nebo návod na jednoduchou obchodní metodu. Netřeba snad předkládat další důkazy o tom, že autoři zmiňovaného webu jen slepě kopírovali texty z různých stránek. A co takovým lidem můžete věřit?

Když obchodovat, tak zodpovědně!

Online obchodování prostřednictvím programů nebo strategií, které garantují vysokou úspěšnost, důrazně nedoporučujeme. Lidé propagující tyto produkty obvykle spolupracují s brokery. Jejich cílem tedy není vytvořit ziskový program, ale přivést k doporučovanému brokerovi co nejvíce nových obchodníků. Nabízené programy a strategie dosahují často jen poloviční úspěšnosti a z dlouhodobého hlediska jsou ztrátové.

Pokud máte k dispozici obchodní strategii, měli byste ji před obchodováním nejprve otestovat. Využít můžete cvičný demo účet, který dnes nezávazně a bezplatně nabízí téměř každý kvalitní broker. Pokud vaše obchodní metoda neuspěje na demo účtu, pak neuspěje ani na skutečném účtu. Když se ovšem budete vzdělávat a cvičně obchodovat, můžete si vytvořit vlastní obchodní plán a pomocí něj vydělávat.

Kam dál? Binární opce demo, Binární opce zkušenosti, Binární opce broker, IQ option recenze, Superalertspro recenze, Binární opce forum, Binární opce podvod


Štítky:
 • Pavel Tůma
 • ,
 • Pavel Tůma recenze
 • ,
 • Pavel Tůma zkušenosti
 • ,
 • Pavel Tůma diskuze
 • ,
 • Easy Cash System
 • ,
 • Easy Cash System recenze
 • ,
 • Easy Cash System zkušenosti
 • ,
 • Easy Cash System diskuze
Publikováno serverem Binárník.cz dne 6.2.

Napsat komentář