Recenze BDSwiss – kyperský broker na binární opce, diskuze

BDSwiss již nenabízí obchodování binárních opcí.

Recenze Banc De Swiss - binární opceBanc de Swiss (BDSwiss) je kyperský broker na binární opce provozovaný společností BDSwiss Holding Plc. Ta podléhá regulaci orgánů jako FCA a CySEC, nikoliv však ČNB. Broker se do podvědomí českých obchodníků dostal v červnu 2017, kdy začal oficiálně podporovat češtinu. Tuzemským obchodníkům tak nyní nabízí kompletně lokalizovanou platformu i zákaznickou podporu. Jaké jsou další výhody či nevýhody tohoto prověřeného brokera se dozvíte v následující recenzi.

Významné regulace: CySEC, FCA
Sídlo / rok založení: Kypr / 2011
Min. vklad / min. obchod: 200 USD / 25$ (10$ krátkodobé opce)
Pro čtenáře webu Binárník je nastaven minimální vklad na 100 USD, stačí se zaregistrovat přes odkaz v této recenzi.
Česká platforma: Ano
Demo účet: Ne
Zhodnocení: Cca 65 – 82% (měnový pár EUR/USD: 82%)
Druhy opcí: Klasické (High/low), dotykové (One Touch, Ladder), krátkodobé (60seconds), párové opce
Podpora: Live chat (EN), email (EN), telefon (EN)
Mobilní platforma: Ano
Hodnocení brokera: Hodnocení 91%, aktuálně brokerovi patří 2. místo v žebříčku brokerů
Otevřít účet
Váš kapitál může být ohrožen

Základní nabídka BDSwiss

Na platformě naleznete 171 podkladových aktiv, které zahrnují měnové páry (forex), komodity, indexy a akcie. Platforma je vystavěna na systému SpotOption, který používají například brokeři ETX Capital a OptionTrade. Na platformě naleznete základní funkce jako zdvojnásobení investice a prodloužení exspirační doby.

Slabou stránkou brokera je zhodnocení. Jen u několika málo aktiv dosahuje alespoň 80% (EUR/USD 82%), v průměru však návratnost klasických opcí není ani 75%. A to je největší problém BDSwiss. Broker dokáže svoji nabídkou konkurovat většině brokerů, ovšem v zásadní věci jako je zhodnocení zůstává výrazně pozadu.

BDSWISS - domovská stránka brokera

BDSWISS – domovská stránka brokera

Stejně tak je to i s minimálními investicemi. U vysoce rizikových minutových opcí je možné uzavírat transakce sice již od 5$, ovšem u ostatních druhů opcí je minimální částka na transakci 25$. Ve srovnání s většinou brokerů (TopOption, OptionTrade, OnlyOption) je to více než dvojnásobek. Pro pokročilé tradery je možná taková částka přijatelná, ale většina začátečníků dá určitě přednost menším investicím.

Otevřít účet u BDSwiss
Váš kapitál může být ohrožen

Vysoké investice navíc vyžadují i vyšší kapitál. Ideální je obchodovat s částkami do 5% z celkového rozpočtu, takže u BDSwiss by investor na obchodování klasických opcí potřebovat alespoň 500$.

Co čekat od Banc de Swiss?

Broker funguje od roku 2011. Oficiální web společnosti má částečný překlad do češtiny, ale znalost angličtiny je u toho brokera nezbytná. Česky se totiž s brokerem zatím nedomluvíte.  Zákaznickou podporu je možné kontaktovat anglicky (nebo jiným podporovaným jazykem) přes email, live chat nebo telefonicky.

Banc de Swiss - obchodní platforma

Banc de Swiss – obchodní platforma

Výběr peněz z obchodního účtu je limitován minimální částkou 100$ (resp. 100 EUR). Demo účet (viz. binární opce demo) v oficiální nabídce brokera chybí a vzdělávat se tak klienti BDSwiss mohou jen pomocí několika stručných elektronických knih.

Otevřít účet u BDSwiss
Váš kapitál může být ohrožen

Broker bohužel na trh binárních opcí nepřináší nic nového. V základních ohledech navíc BDSwiss trochu pokulhává a nakonec se nabízí otázka, proč společnost nese označení Banc de Swiss. Mezi brokerem z Kypru a Švýcarskými bankami totiž žádná spojitost není. Člověku by se až mohlo zdát, že broker chce těžit z dobré reputace švýcarského bankovnictví, protože není schopen kladné ohlasy získat svépomocí.

Kam dál? CopyOp, Binární opce ebook


Štítky:
 • BDSwiss demo
 • ,
 • BDSwiss binární opce
 • ,
 • Banc de Swiss
 • ,
 • BDSwiss
 • ,
 • BDSwiss zkušenosti
Publikováno serverem Binárník.cz dne 9.9.

2 komentáře u Recenze BDSwiss – kyperský broker na binární opce, diskuze

 1. Radek napsal:

  Dobrý den,
  přemýšlím o tom, že bych vyzkoušel binární opce u této společnosti BDSwiss. Vaši recenzi jsem si přečetl, mám však pár nejasností, které potřebuji dovysvětlit:

  1) Jak získám nižší minimální vklad 100 USD namísto 200 USD? Opravdu stačí kliknout na odkaz v článku, nebo musím někde zadávat nějaký kód příp. si nižší vklad vyžádat na podpoře?

  2) Jaké jsou největší nedostatky tohoto brokera? Protože se v tom moc nevyznám, není mi zcela jasné, které parametry jsou stěžejní a na kterých příliš nezáleží.

  Moc díky za odpověď
  Radek

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den, k otázkám:

   1) Skutečně stačí kliknout na odkaz a provést registraci. K Vašemu účtu se pak automaticky přiřadí informace o nižším minimálním vkladu, který budete mít nastaven na zmíněných 100 USD.

   2) Největším nedostatkem tohoto brokera je absence demo účtu. Toto je skutečně velký problém – vždy je dobré si obchodování nejdříve vyzkoušet na demo účtu, připravit si strategie a pak teprve začít obchodovat s reálnými penězi. Proto Vám doporučuji zřídit si nejdříve účet u IQ Option – tam je demo účet zcela zdarma a na neomezenou dobu.

   Druhým nedostatkem je výše minimálního obchodu, která je nastavena na 25 USD u opcí dlouhodobých a 10 USD u opcí krátkodobých. Například u IQ Option jsou obě tyto hodnoty nastaveny na 1 USD, což je skutečně velký rozdíl.

Napsat komentář