Honza Šrámek (Jan Šrámek) a jeho podvod 25000 denně – recenze

Na internetu se objevil další podvodný web, který pod záminkou vysokých zisků a jednoduchosti láká k obchodování binárních opcí u brokera EZTrader. Jedná se o web 25000denne.com (25000 denně), pod který se podepsal jistý Honza Šrámek. Pokud se na výše uvedeném webu zaregistrujete, vytvoří se vám účet u brokera a získáte přístup k obchodnímu programu, který by měl dosahovat vysoké úspěšnosti.

Obchodní program, který automaticky analyzuje trh a registrovaným uživatelům zasílá investiční tipy, se jmenuje Ultimate4Trading. Jeho uživatelé pak sami rozhodnou, zda doporučenou transakci uzavřou nebo ne.  Podle autora nepotřebujete k vydělávání žádné zkušenosti, protože investiční typy mají vysokou úspěšnost a každou transakci zrealizujete jediným kliknutím. Tak jednoduše ale na internetu nevyděláte.

Omezený počet registrací projektu 25000 denně

Projekt 25000 denně je podvod

Projekt 25000 denně je podvod

Na webu projektu 25000 denně najdete propagační video, podle kterého bezplatnou licenci získá jen prvních 45 registrovaných lidí. Ti mu na oplátku vytvoří krátkou recenzi, ve které program zhodnotí. Pro další zájemce bude program dostupný za 15 999 Kč.

Téměř v každém podvodu, který nabízí „výnosný“ program nebo strategii, autoři upozorňují na omezený počet míst. Jde jim totiž o to, aby se lidi moc nerozmýšleli a raději se rychle zaregistrovali, aniž by si ověřili důvěryhodnost webu. Počet registrací na webu „25000 denně“ ve skutečnosti omezený není.

Kompletní informace o pochybných praktikách autorů naleznete zde: 25000 Kč denně.

Honza Šrámek a „jeho“ podvodný web

Na podvodném webu, za nímž stojí údajně Honza Šrámek, najdete několik recenzí, jejichž autoři program doporučují. Tyto recenze jsou ovšem falešné. Jména autorů recenzí jsou vymyšlená a jejich fotografie podvodníci zkopírovali z různých webů. Obdobně tomu je pravděpodobně také s video recenzemi, které nevytvořili žádní obchodníci ale placení herci.

Iveta z webu 25 000 Kč denně je ve skutečnosti Amanda

Iveta z webu 25 000 Kč denně je ve skutečnosti Amanda


Na webu najdete hned několik lží a zavádějících informací. Tak například to, že nebudete muset nic platit, není pravda. Obchodování totiž není možné bez minimálního vkladu, který je u brokera EZTrader 250$. Autoři projektu „25 000 Kč denně“ se snaží docílit toho, abyste se zaregistrovali u jimi doporučovaného brokera. Proto si nemůžete vybrat vlastního (a třeba i kvalitnějšího) brokera.

Honza Šrámek (Jan Šrámek) je fiktivní persona

Honza Šrámek (Jan Šrámek) je fiktivní persona


Program Ultimate4Trading není žádnou novinkou. V minulosti jej doporučovalo několik podvodných webů (např. StartUp365). Program je ale z dlouhodobého hlediska ztrátový, takže vám žádné peníze nevydělá. Každý podvodný web, který Ultimate4Trading propagoval, uváděl jako autora programu někoho jiného. Je tedy jasné, že úspěšný obchodník Honza Šrámek (nebo Jan Šrámek) ve skutečnosti vůbec neexistuje.

Obchodování binárních opcí a podvody

Binární opce nejsou podvod. Pokud ovšem najdete projekt, který nabízí program nebo strategii na binární opce a argumentuje vysokou úspěšností a jednoduchostí, určitě tomu nevěřte. Bez zkušenostní a znalostí je obchodování binárních opcí hazard, který zpravidla končí ztrátou.

Obchodování s binárními opcemi si můžete bez rizika vyzkoušet na bezplatném demo účtu, který vám vytvoří téměř každý broker. Pokud si cvičný účet budete zakládat, zvolte si regulovaného brokera, který nebude manipulovat s cenami. Určitě ale nevěřte demo účtu na platformě Ultimate4Trading. Na něm máte 15 cvičných transakcí, které v konečném součtu sice vynesou zisk, ale na reálném účtu je program ztrátový.

Související podvody? Millioner Trader, Tomáš Stodola


Štítky:
 • Jan Šrámek
 • ,
 • Honza Šrámek
 • ,
 • 25000 denně
 • ,
 • 25000 Kč denně
 • ,
 • Jan Šrámek podvodník
 • ,
 • Honza Šrámek podvod
 • ,
 • 25000 denně recenze
 • ,
 • 25000 Kč denně zkušenosti
 • ,
Publikováno serverem Binárník.cz dne 11.8.

2 komentáře u Honza Šrámek (Jan Šrámek) a jeho podvod 25000 denně – recenze

 1. Ondrej napsal:

  A jak si je ztama mám vybrat?

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   o výběr zažádejte u brokera, u něhož Vám zařídili obchodní účet.

Napsat komentář