Recenze – Free Diamond App a binární opce

Velkou reklamní kampaní se do podvědomí lidí již delší dobu dostává Free Diamond App, další automatický obchodní systém pro obchodování s binárními opcemi. Pokud netušíte, co je to automatický obchodní systém, tak jde o obchodní program, který na základě vhodného algoritmu uzavírá transakce namísto obchodníka.

Nejedná se o smyšlenou věc. Částečná nebo dokonce plná automatizace při obchodování se používá například při obchodování s forexem zcela běžně. Problém je, že algoritmy je nutné neustále inovovat a funkční automatické obchodní systémy (AOS) jsou tak vzácné, že jejich zveřejnění je zcela nereálné. Už to by u každého zodpovědného investora mělo vzbudit podezření.

Proč se programu Free Diamond App raději vyhnout

Free Diamond App webová stránka

Free Diamond App webová stránka

V propagačním videu se tvrdí, že je program určen pouze pro omezenou skupinu lidí. První lež, která má pravděpodobně zvýšit důvěryhodnost aplikace. Reklama na Free Diamond App se dostává do emailových schránek v podobě nevyžádané pošty a objevuje se jako placená reklama. Takto přece nevypadá kampaň aplikace pro vyvolenou skupinu lidí.

Zatímco ve videu si vyslechnete, že za aplikaci si autoři neúčtují žádné poplatky, podle webové stránky je Free Diamond App zdarma pouze na 90 dní. Po uplynutí této doby mají být zákazníci kontaktováni. Tvrzení že nebudete muset vkládat žádné investice je také scestné. Žádný broker binární opce totiž neumožňuje obchodovat bez minimálního vkladu (nejnižší vklad je aktuálně 100USD u brokera TopOption). Webová stránka podává chaotické informace a přitom o tvůrcích či samotném programu se téměř vůbec nezmiňuje.

Zdroj: http://investplus.cz/investice/serial-recenze-free-diamond-app-a-binarni-opce-o-co-jde/

Autoři kladou důraz na volbu správného brokera. I když odkazují na regulované brokery, jedná se zejména o ty problémové. Právě doporučovaní brokeři odvádějí určité procento z každé transakce tvůrcům Free Diamond App. Jejich cílem tedy není Váš úspěch, ale aktivní obchodování.  A to bez ohledu na to, jestli je profitabilní či ztrátové.

Je Free Diamond App skutečně podvod?

Kategorizace účtů

Kategorizace účtů

Program má údajně vyhledávat trendy a doporučovat obchodníkům ty nejvýhodnější transakce. Je možné, že software není pouhý generátor náhodných signálů a skutečně pracuje na základě složitějšího algoritmu, ovšem ani zdaleka nedosahuje úspěšnosti, kterou je nutné překonat pro profitabilním obchodování.

Pro ty, kteří i přesto věří, že by jim mohl Free Diamond App vydělat velké peníze, máme jedno doporučení. Programem generované signály vyzkoušejte obchodovat delší dobu na demo účtu, aby byl výsledek testování co nejpřesnější a vaše úspory zůstaly netknuté. Sami pak můžete objektivně zhodnotit, zda je aplikace skutečně „šíleně výnosná“, jak tvrdí reklamní video, nebo se jedná jen o další podvod.


Na závěr je dobré zdůraznit, že binární opce podvod nejsou. Jak ale můžete vidět, v oblasti binárního obchodování není o pochybné praktiky nouze. Žádné slibování milionů nebo vidina nového auta či domu nesmí ohrozit bezpečnost při obchodování, protože ta by měla zůstat vždy prioritou.


Štítky:
  • Free Diamond App
  • ,
  • Free Diamond App podvod
  • ,
  • Free Diamond App binární opce
Publikováno serverem Binárník.cz dne 24.1.

Napsat komentář