Binární opce – hodnocení a zkušenosti s obchodováním

V oblasti burzovního obchodování se točí nemalé peníze, a každý má šanci získat alespoň nepatrnou část. Jenže jak se zařadit do skupiny lidí, kteří na obchodování s opcemi pravidelně vydělávají, když ambice mnohých obchodníků pohřbí brzký neúspěch? Neexistuje zaručený způsob, jak vydělat na binárních opcích. Naopak zcela bezpečně lze říct, co vám úspěch nepřinese.

Tudy cesta k binárním opcím nevede…

Web fiktivního tradera binárních opcí

Web fiktivního tradera binárních opcí s příběhem o rychlém zbohatnutí. Jde samozřejmě o podvrh.

Oblíbeným trikem k získání investorů jsou reklamní weby. Nalákat obchodníky pod záminkou rychlého výdělku je velmi účinné. Pokud i vy uvažujete o tomto obchodním instrumentu na základě příběhu o rychlém zbohatnutí (jako v případě Miroslava Kadlece či Tomáše Stodoly), pak se nejprve zaměřte na objektivní články o opcích.

Velmi špatnou zkušenost mají také všichni obchodníci, kteří použili k obchodování metodu „pokus – omyl“. Uvědomte si, že matematika mluví jasně proti takovému způsobu obchodování. Pro příznivce hazardu je lepší a určitě i záživnější navštívit sázkovou kancelář.

Jestliže má trader vhodnou strategii na binární opce, existuje stále mnoho úskalí, které mohou znepříjemnit obchodování i profesionálům. Na velký problém narazí každý, kdo obchoduje pod vlivem emocí. Jeden úspěšný obchod ve vás zkrátka nesmí vzbudit pocit nepřemožitelnosti, a naopak jediný neúspěch není důvod ke ztrátě naděje. Zachovat si v takových situacích chladnou hlavu je umění a vyžaduje to čas strávený právě obchodováním. Ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze.

Zkušenosti s brokery na binární opce

Kamenem úrazu mohou být i někteří brokeři na binární opce. Vyvarujte se všem podezřele výhodným nabídkám. Je to těžké, odříct zdvojnásobení vkladu, ale vyhnete se možným nepříjemnostem při výběru peněz. A jestliže se rozhodnete takový bonus přijmout, přečtěte si podmínky pozorně, a pokud možno ve vašem rodném jazyce.

Získejte zkušenosti!

Prostředí reálného účtu a dema je například u TopOption zcela shodné

Prostředí reálného účtu a dema je například u TopOption zcela shodné

S čím má naopak většina obchodníků dobré zkušenosti jsou demo účty na binární opce. Používání těchto účtů je zdarma a dosažené výsledky jsou objektivní, takže lze velmi jednoduše ověřit obchodní plán. Někteří označují demo účty za zbytečnost a ztrátu času, pokud je pro vás ale snížení rizika primární, je právě toto vhodný způsob.

Při výběru peněz je dobré zvolit vhodný způsob, jelikož některé z nich jsou zpoplatněny nemalými částkami.  Je zbytečné se připravit o část výdělku pouhou neinformovaností.

Velmi důležité je obchodovat s rozvahou, nesnažit se za každou cenu uzavřít nějaký obchod. Sledování více podkladových aktiv zvýší šanci, že objevíte vhodnou příležitost k obchodování. Zaměřte se na několik aktiv a volte vždy pouze ten nejpříznivěji vyhlížející obchod.

Množství podvodů a neférových praktiky vzbuzuji pochybnosti a nedůvěru v binární opce, ovšem obchodování u ověřených licencovaných brokerů je bezpečné – pro tuzemské tradery je nejdůležitější licence ČNB. Binární opce sami o sobě nejsou podvod a každý, kdo si osvojí obchodování, si může touto cestou zajímavě přivydělat.


Štítky:
 • Binární opce zkušenosti
 • ,
 • Zkušenosti s obchodováním
 • ,
 • recenze a zkušenosti
 • ,
 • důvěryhodnost binárních opcí
Publikováno serverem Binárník.cz dne 18.9.

3 komentáře u Binární opce – hodnocení a zkušenosti s obchodováním

 1. Ondřej H. napsal:

  Zdravím,
  díky za tip. Demo je naprosto fantastický a z pohledu získání zkušeností na binární opce nepostradatelný (alespoň pro mne). S opcemi je to stejné jako s forexem, vždy se najdou lidé, kteří na to nedají dopustit a naopak i ti, kteří to tvrdě kritizují. Pravda je taková, že kdo na to má, vydělává. A tak to má být 🙂

 2. Terezie Paleckova napsal:

  Dobry den, chtela bych to zkusit, ale nevim jak zacit. Kdo mne poradi. Dekuji za radu a zdravim Terka P.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   není nic jednoduššího, než si otevřít demo účet u některého z brokerů – například u IQ Option (ten má demo účet zcela zdarma bez poplatků) – a obchodování si vyzkoušet s virtuálními prostředky. Pokud se vám bude dařit, stačí účet ověřit (zaslat brokerovi fotografii občanky či řidičáku + fotografii faktury s vašim jménem např. za energie nebo z nákupu z eshopu) a vložit na něj skutečné peníze. Vše je podrobně popsáno na tomto webu, stačí hledat …

Napsat komentář