Recenze TopOption – hodnocení, zkušenosti, diskuze

Dne 31.3.2017 byla této brokerské společnosti pozastavena licence regulační autority CySEC. Z tohoto důvodu již brokera TopOption nedoporučujeme.

TopOption LOGO recenzeJelikož jsou binární opce stále častěji spojovány s podvody, je výběr brokera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí. Následující recenze TopOption vás blíže seznámí s tímto makléřem a také vám prozradí, jak obchodovat s binárními opcemi u tohoto brokra.

 

Významné regulace: HCMC, ČNB, NBS (Národní banka Slovenska)
Sídlo / rok založení: Řecko / 2011
Min. vklad / min. obchod: 100 $ / 10 $ (5 $)
Česká platforma: Ano
Demo účet: Ano (po vložení minimálně 200USD)
Zhodnocení: 65% krátkodobé opce/70% klasické opce/ 74% dlouhodobé opce
Druhy opcí: High/low, boundary, one touch, 60 seconds, pair option
Podpora: Live chat (CZ), email (CZ) support@topoption.com, telefon
Mobilní platforma: V přípravě
Hodnocení brokera: Hodnocení 27%, aktuálně brokerovi patří 11. místo v žebříčku brokerů
Otevřít účet

 

Bezpečnost na prvním místě

Ukázka obchodování binárních opcí u TopOption

Ukázka obchodování binárních opcí u TopOption

TopOption je kvalitní broker, kde lze obchodovat binární opce, založený v roce 2011 a sídlící v Řecku. Podléhá více než deseti evropským regulacím.  Je například držitelem licencí ČNB (Licence TopOption u ČNB) a regulační komise HCMC. Díky regulacím jsou vklady u TopOption pojištěné proti úpadku brokera. Taktéž vklady nejsou blokované a tak lze kdykoli provést výběr. Nemusíte se tedy bát, že je TopOption podvod.

TopOption je jeden z mála brokerů, který umožňuje obchodování v češtině. Právě díky češtině jsou smluvní podmínky srozumitelné každému. Podmínky a obchodní smlouvou si před obchodováním nezapomeňte důkladně pročíst. Po registraci a ověření následuje vklad peněz. Vklad i výběr je možné provést více způsoby; buď pomocí platební karty, bankovního převodu nebo internetové peněženky. Minimální vklad je 100$ a jednotlivé transakce lze uzavírat od částky 10$. U minutových opcí je minimální obchod dokonce poloviční, tedy 5 USD.

Proč zrovna TopOption

FAQ na webu Top Option - v češtině

FAQ na webu Top Option – v češtině

Ve srovnání s ostatními brokery jsou možnosti pro obchodování velmi rozsáhlé. Obchodník má na výběr ze 180 obchodovatelných aktiv, včetně měn, akcií, komodit a indexů. Horizont exspirace krátkodobých opcí se pohybuje od 60 sekund (minutové opce), dlouhodobé opce mohou mít životnost i celé měsíce. Profity z transakcí jsou průměrné. Při klasickém obchodování High/Low opcí nepřesahují hranici 85%.

Broker TopOption nabízí také možnost refundace, tedy návratu části opční prémie v případě neúspěšného obchodu. Funkce Rollover vám za menší poplatek umožní prodloužit dobu exspirace opce a samozřejmě nechybí ani odprodávání opcí před jejich vypršením.  Pomocí těchto nástrojů lze vytvářet zajímavé obchodní strategie. K tomu všemu lze pozorovat volbu ostatních obchodníků v postranním panelu.

Máte zájem o obchodování u TopOption? Navštivte web TopOption

TopOption – broker pro (ne)náročné

Možnosti vkladu

Možnosti vkladu

Obchodování je díky přehledné webové platformě v češtině intuitivní. Jen zřídkakdy se setkáte s technickými problémy, které jsou ale zanedbatelné. Mobilní platforma TopOption (recenze plaformy) pro Android a iOS dostupná není, ale připravuje se. Na vyžádání vám broker aktivuje Demo účet, který ocení zejména začátečníci, kteří chtějí bez rizika získat potřebné zkušenosti s binárními opcemi. Virtuální účet je určen každému klientovi, který provedl vklad. Všem klientům broker nabízí bonus v podobě elektronických knih, instruktážních videí a dalších praktických materiálů a podkladů k obchodování.

Pokud přemýšlíte, kde obchodovat binární opce, a vaší prioritou je bezpečnost při obchodování, vstřícný přístup brokera a jeho spolehlivost, pak je TopOption ideální volbou.

Máte zájem o obchodování u TopOption? Navštivte web TopOption

Zdroj: http://investplus.cz/investice/binarni-opce-u-topoption-recenze-binarniho-brokera-zkusenosti-hodnoceni/

Štítky:
 • TopOption zkušenosti
 • ,
 • Top Option
 • ,
 • Recenze TopOption
 • ,
 • recenze brokera
 • ,
 • TopOption demo
Publikováno serverem Binárník.cz dne 18.9.

77 komentářů u Recenze TopOption – hodnocení, zkušenosti, diskuze

 1. honzaVV napsal:

  Chci začít na topoption, mám několik dotazů, ale nelze komunikovat česky.
  Na českém telefonu opakovaně pouze možnost anglicky, na větší diskusi a dotazy moje angličtina nestačí. V tomto směru zatím nevím jak prolomit počáteční bariery.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   na chatu je k dispozici česká podpora. Případně se můžete ptát i zde. Pokud budeme vědět, rádi Vám položené dotazy zodpovíme.

   Tomáš, Binarnik.cz

 2. martin napsal:

  dobry den,

  chci zaplatit vklad v eurech z mbank, na jake číslo uctu to mam poslat a jaky je minimali vklad v eurech? diky

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   předpokládám tedy, že máte účet vedený v EUR (zjistíte po kliknutí na odkaz VKLAD v horní části stránky, měna se zobrazuje v řádku „Vyberte účet, na který chcete vložit prostředky:“ za číslem Vašeho účtu). Pokud máte zájem o platbu přes bankovní účet, doporučujeme zvolit mezi platebními metodami „Rychlý bankovní převod“ (je rychlejší a levnější). Po kliknutí na tuto metodu se Vám zobrazí stránka, na níž vyberete účet, k nemuž prostředky převedete (aktuálně jsou ve výběru tři konta v českých bankách – Raiffeisen Bank, Česká spořitelna, Unicredit Bank). Po výběru účtu se Vám ihned zobrazí platební podrobnosti – tedy číslo účtu v tuzemském formátu, kód banky a platební reference (platební reference se uvádí do pole „komentář pro příjemce“ – NEJEDNÁ se o variabilní, specifický ani konstantní symbol). Minimální vklad u účtů v EUR je 100EUR. Při platbě je tedy nutné zadat ekvivalent v CZK (dle kurzovního lístku vybrané banky, aktuálně tedy cca 2900 Kč). Chcete-li získat bonus u Top Option (podmínky jsou bohužel pouze v angličtině tady), který aktuálně TopOption inzeruje, je nutné vložit minimálně 200EUR.

   S pozdravem
   Tomáš, Binarnik.cz

 3. martin napsal:

  dekuji za info, ještě bych chtěl vedet, jak se dostanu k demo uctu když jsem uz zaregistrovany, dekuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   pro zpřístupnění dema je třeba dobít 200USD a následně kontaktovat manažera/podporu (email/telefon/chat). Stačí jednoduše uvést číslo účtu a informaci o tom, že máte zájem o demo.

   S pozdravem
   Tomáš, Binarnik.cz

 4. Ladislav napsal:

  Dobrý den chtěl bych poslat peníze přímo na ůčet tehle společnosti ale nevím číslo ůčtu mohli byste mi nějak poradit kam ty peníze poslat ať je mám na TopOption ůčtě Děkují .

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   pro zasílání vkladu prostřednictvím bankovního účtu volte metodu „Rychlý bankovní převod“. Postup naleznete o několik komentářů výše.

   S pozdravem
   Tomáš, Binarnik.cz

 5. Martin napsal:

  Dobrý den.
  Jestli mohu dotazujícím doporučit udělat vklad pomocí platební karty (pokud mají povolené platby přes internet). Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob. Peníze jsou téměř okamžitě připsány na jejich účet u TO.
  2) Demo účet je možné získat i při vkladu 100 Eur. Já jsem ho dostal po dotazu přes email. Je sice na 3 dny, ale myslím, že to stačí. Pokud není člověk zbrklý a nechce honem rychle zbohatnout, dá se docela solidně a v klídku přijít k docela slušnému vedlejšímu příjmu.
  Dnes jsem, poprvé v životě zkusil obchodovat na TO a během dvou hodin jsem vydělal 35 euro. Ale chce to chladnou hlavu a nikam nespěchat.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   moc díky za uživatelskou recenzi brokera TopOption. Platební karta je skutečně nejrychlejší a nejspolehlivější metoda. Přeji Vám, ať se daří 🙂

   S pozdravem
   Tomáš, binarnik.cz

 6. Radim napsal:

  Dobrý den,
  již pár týdnů se zajímám o binární obce a měl bych na vás dva dotazy:
  1) Nemusím mít obavy z polohy sídla firmy?
  2) Nikde jsem se nedočetl, jak dlouho trvá převod „vydělaných“ peněz z Topoptionu k sobě.

  Mockrát děkuji za odpověď.

  S pozdravem
  Radim C.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   ad 1) Většina brokerů sídlí na Kypru. Jedním z mála brokerů, kteří mají sídlo v jiné zemi, je například ETX Capital (Velká Británie). Kypr je známým daňovým rájem, který těmto institucím nabízí nadstandardní výhody pro provozování jejich služeb. Proto sídlí většina z nich právě tam. Kyperské sídlo rozhodně není důvodem k jakýmkoliv obavám. Pokud danou společnost (ať už sídlí kdekoliv) schvaluje naše národní banka, jedná se o slušného brokera.

   ad 2) Trvání převodu je u TopOption rozdílné napříč platebními metodami. Jedná se však zpravidla o několik dnů (nejdelší je pochopitelně standardní platební převod na běžný účet). Přesný časový horizont pro jednotlivé platební metody sděluje support brokera.

   S pozdravem
   Tomáš, Binarnik.cz

 7. S.K. napsal:

  Dobrý den,
  mám dotaz zda je po převedení zisku z binárních obcí na vlastní účet, zisk zdaněn.

  S.K. Děkuji.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   zisk je potřeba zdanit 15% sazbou.

 8. S.K. napsal:

  Děkuji, ještě se chci prosím zeptat do kdy a jakým způsobem se teno zisk zdaňuje ?

  • Binární opce napsal:

   Po skončení kalendářního roku se odevzdá daňové přiznání v němž se uvede čistý zisk z binárních opcí (=výběr-vklad) mezi tzv. „ostatní příjmy“. Pokud tedy vyberete z účtu brokera 1000 USD a vklad byl 200 USD, zisk uvedený na daňovém přiznání je 800 USD.

   S pozdravem
   Tomáš, Binarnik.cz

 9. Jan Mervart napsal:

  Rád bych se optal ohledně registrace TopOption. Když dám „Požádejte o něho nyní“ tak se mi stránka neotevře. Děkuji za odpověď

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   máte stále problém, nebo je již vše v pořádku? Před malou chvílí jsem stránku zkoušel a bez problému vše naběhlo.

   Díky za feedback
   Tomáš, Binarnik.cz

   • Jan Mervart napsal:

    Stále nejde…

    • Binární opce napsal:

     A vyplnil jste potřebné údaje? Bez nich Vás to dál nepustí…
     Případně zkuste jiný prohlížeč, problém by mohl být i tam.

     • Jan Mervart napsal:

      Ano. Jméno, příjmení, tel. číslo a email

     • Binární opce napsal:

      OK. Tak se registrujte přímo přes tento formulář. O bonus si pak zažádejte přes podporu (email nebo chat) po registraci. Pokud chcete komunikovat s podporou v češtině, napište jim v průběhu pracovního týdne v době od 8:00 do 17:00.

 10. Štěpán napsal:

  Zdravím, zaregistroval jsem se u TopOption a chci se zeptat, zda-li u něj nejsou třeba poplatky za vedení účtu nebo tak. Zatím jsem tam peníze neposlal a kdybych si to náhodou rozmyslel, tak bych byl opravdu nerad, kdyby mi za čas přišla upomínka k zaplacení nějaké závratné částky. Dá se případně účet zrušit? Jsem hodně nedůvěřivý co se týče těchto věcí a raději se optám.

  Předem díky za odpověď

  • Binární opce napsal:

   Dobrý večer,
   nemějte obavy. Broker TopOption je skutečně nejlepší volbou pro začínající tradery.
   Ad. poplatky – u brokera TopOption žádné poplatky neplatíte (podobně jako u drtivé většiny binárních brokerů).
   Ad. rušení účtu – obchodní účet je možné zrušit na podpoře brokera (telefon/email/live chat)

 11. Veronika napsal:

  Dobrý den,
  jaké jsou poplatky za výběr vydělaných peněz z Topoption? Děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   broker TopOption si žádné poplatky za výběr neúčtuje. Jedinými poplatky jsou tak ty, které si naúčtují za převod banky/elektronické peněženky.

 12. kuba napsal:

  Dobry den mam dotaz zalozil jsem si ucet u top point ale zapomel jsem jakou menu jsem zadal pri zakladani da se to nekde zjistit nebo tak neco a musim pri vkladu NAPR: bude mena euro musim vkladat take penize v eurech nebo tady mohu v bance vlozit koruny dekuji za odpoved

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   měnu účtu zjistíte po přihlášení na stránce „vklad“. Zobrazuje se v rozklikávací kolonce hned na prvním řádku za textem „Vyberte účet, na který chcete vložit prostředky“. Vklad můžete zaslat samozřejmě i v korunách, jen je zapotřebí zaslat ekvivalentní částku.
   Např. Máte účet v USD. Chcete si dobít 200 USD. Z kurzovního lístku zjistíte, že kurz USD/Kč je po zaokrouhlení nahoru 25 Kč. Z korunového účtu pak tedy zašlete 25*200 = 5000 Kč.

 13. kuba napsal:

  dobry den mam dotaz ohledne nejake te elektronicke penezenky jsem zaregistrovany u skrill ale tam jsem zjistil ze pro prevod penez na klasicky ucet musi byt vlastnik stejny jako u skryll ale ja to nechci posilat na svuj ucet ale na ucet dcery je nejaka takova elektronicka penezenka ktera tohle dovoluje nebo nejakou radu koukal jsem na NETELLER ale tam pisou je prevod na ucet ale nepisi tam jestli musi byt muj vlastni dekuji za predeslou odpoved a dekuji za nynejsi odpoved

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   s tímto bohužel žádné zkušenosti nemám.

 14. mirka napsal:

  dobry vecer mam dotaz jsem zaregistrovana na neteller daji si preposilat ty elektronicke penize na jiny ucet neteller ktery vlastni nekdo jiny?? dekuji

 15. viktor napsal:

  Dobrý deň, som v tejto oblasti nováčik a chcel by som sa touto cestou vybrať ako si trošku privyrobiť. Chcem sa opýtať, či v prípade neúspechu je moja strata len množstvo mojich vložených peňazí, alebo môžu byť účtované aj nejaké iné otázky… Prípadne sa chcem opýtať, ako by som mohol prísť na to, akým spôsbom obchodovať. Ďakujem pekne

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   v případě neúspěchu přicházíte pouze o vložené peníze. Žádné jiné poplatky při obchodování binárních opcí nejsou (tedy u ověřených brokerů). Všem začátečníkům důrazně doporučuji začít na testovacím účtu u daného brokera. Pro zřízení testovacího účtu je nutné provést vklad, ten je však možné kdykoliv vybrat zpět (i bez jediného uskutečněného obchodu). Více například zde http://binarniopce.biz/zdarma-demo-ucet-binarni-opce/ . Jedinou investicí tak bude Váš čas, který do obchodování opcí budete samozřejmě muset vložit.

 16. Tomáš napsal:

  Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli je možné provést vklad pomocí PayPal účtu a pokud ano jestli ještě dojde ke konverzi měn?
  Děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   bohužel, PayPal pro vklad nelze použít. Aktuální metody vkladu pro ČR jsou Platebné karta/Bankovní převod/Skrill/Neteller/eKonto/WebMoney.

 17. Monika napsal:

  Dobry den,
  ucet jsem si jiz zalozila. Jeste nez jsem chtela zacit obchodovat, potrebovala jsem si nejprve zjistit jak je to s danemi. Broker Topoption mi odpovedel, ze se zadne dane platit nemusi a zde ctu, ze se dani 15% sazbou..v CR jak to prosim tedy je? Do budoucna opravdu nestojim o nejaky postih. . Dale ted ziji v Irsku.. zajimalo by mne zda se pote dane plati v Irsku.. slysela jsem, ze se Irsko radi mezi zem s nejnizsimi danemi je to tak?
  Dekuji za odpoved a s pozdravem Monika

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   zisky z binárního obchodování je nutné samozřejmě zdanit. Obecně spadají tyto příjmy mezi „Ostatní příjmy“, které podléhají dani 15%. Jak to funguje v Irsku Vám neporadím, to je dotaz spíše na daňovou poradnu nebo na tamější fórum, zaměřené na obchodování.

 18. Jana Leteriková napsal:

  Dobrý den, mám dotaz, když budu mít u TopOption účet a na něm vklad, může mě tento účet zablokovat exekutor? Děkuji za odpověď

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   na Váš dotaz bohužel nedokáži odpovědět. Zkuste se prosím obrátit na Exekutorskou komoru ČR či přímo konkrétního exekutora.

 19. Liliana napsal:

  Dobrý den, chci se zeptat, když si chci založit účet u TopOption, tak píšete, že se tam ověřuje totožnost podle občanského průkazu, já jsem ze Slovenska, ale žiji v Čechách, mám slovenskou občanku a přechodný pobyt, jak to mám doložit? Děkuji za odpověď

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   já myslím, že by v tom neměl být problém. Většinou dochází ke srovnání s adresou z účtenky/faktury apod. Doložil bych tedy účtenku na slovenskou adresu, aby vše sedělo.

 20. Jan napsal:

  Dobrý den, rád bych s zeptal kde můžu najít Topoption v registrech ČNB ?

 21. Jana napsal:

  Dobrý den,
  i já bych se ráda zapojila do obchodování s opcemi u TopOption, ale mám tyto dotazy:
  1) Jaké jsou podmínky pro výběr? Pokud vložím minimální vklad 100 Eur, musím provést nějaký počet vkladů abych mohla peníze vybrat, nebo zde není žádné omezení?
  2) Pokud chci účet uzavřít, je možné pouze vybrat peníze a požádat o uzavření účtu, nebo je zde také nějaký problém? Např. časové omezení, nebo omezení počtu vkladů apod.

  Děkuju Vám za odpověď.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den, k dotazům:
   1) Broker TopOption výběry neblokuje (souvisí to s regulací, kterou broker splňuje). Zjednodušeně řečeno, vše co si na obchodní účet pošlete, můžete druhý den vybrat zpět. Není tedy potřeba obchodovat na reálném či demo účtu.
   2) Ano. Dokonce ani nemusíte žádat o uzavření účtu, stačí pouze vybrat a ponechat účet bez aktivity. Broker TopOption jej za několik měsíců sám uzavře (pokud na něm neeviduje žádnou aktivitu).

 22. Pecca napsal:

  Zdravím vás, chci se zeptat jak je to s bonusem nad 500$ u topoption. Jaké jsou podmínky pro případný výběr? Je to nějak omezeno počtem obchodu nebo profinancované částky?
  Příklad:
  musím proinvestovat 1000$ které budu mít na účtu i s bonusem, abych mohl vybrat z úctu, bez ohledu na konečný zůstatek.

  Děkuji P.N.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   bonus lze vybrat až po zobchodování 40ti násobku bonusu (ve Vašem případě je tedy nutné zobchodovat 20tis USD). Jednotlivé transakce musí být menší než 50% celkového kapitálu. Vaše peníze, které vložíte do TopOption si ale samozřejmě můžete vybrat kdykoliv. Kompletní info naleznete ve smluvních podmínkách (Cash Bonus Terms and Conditions) na webu brokera TopOption.

 23. Jakub napsal:

  Dobrý den,

  mám takový problém, registroval jsem se na TopOption, vložil vklad 100USD, ale problém je v tom, že nemůžu obchodovat, jelikož nemám ověřený doklad o místě bydliště. Ověření průkazu totožnosti a kreditní/debetní karty proběhlo v pořádku, ale už si nevím rady, jak doložit místo bydliště (nepochopím proč jim nemůže stačit místo bydliště, které je viditelně na průkazu totožnosti.

  Problém je v tom, že účet za elektřinu, inkaso z nedávné doby daňová stvrzenka od místního finančního úřadu doložit nemohu jelikož byt a poplatky není psané na mě ale na rodiče, tudíž tam není moje jméno (a někde jsem se dočetl, že musí být viditelné jméno, adresa bydliště a datum).

  Ještě je tu možnost ověření bankovním výpisem nebo výpisem ke kreditní kartě, ale nastává druhý problém: když se přihlásím do internetbanking a dám výpis z účtu (např. za měsíc únor), tak sice je ve výpisu jméno a datum (období např. 1.2. – 29.2.) ale zase tu chybí trvalá adresa bydliště, to je první věc, a druhá věc je ta, že nemůžou mít absolutně právo požadovat jako jednu z alternativ výpis z účtu, aby viděli mé příjmy a výdaje.

  Už si opravdu nevím rady, a proto moc prosím o každou pomoc.
  Předem Díky moc.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   proč si myslíte, že nemají právo požadovat bankovní výpis jako jednu z metod doložení Vaší adresy? Vždyť Vám dávají na výběr z celé řady dokumentů, kterými můžete adresu potrvrdit. Pokud Vám tedy nevyhovuje tato forma, stačí zvolit jinou. Apropo, pochybuji, že by měly v TopOption čas tyto dokumenty analyzovat když jim denně dojdou stovky podobných výpisů …

   K Vašemu dotazu – podle podmínek regulací, které TopOption splňuje, je nutné doložit úřední dokument jako doklad o místě bydliště. Důvod, proč brokerovi TopOption nestačí údaj z Vašeho občanského průkazu vězí právě v oněch regulačních předpisech, které vytváří dohlížející orgány. Nejedná se tedy o výmysly brokera. Jak správně uvádíte, na dokumentu musí být uvedena adresa, Vaše jméno a datum vyhotovení. Kromě výpisů z účtu a faktur za elektřinu, vodu, či plyn lze použít i faktury za služby. Například účet za telefon. V krajním případě lze u některých brokerů použít i faktury za objednané zboží (toto je však neprve nutné probrat s podporou). Pokud tedy nemáte žádný úřední dokument, který by Vaše bydliště dokazoval, doporučuji kontaktovat podporu brokera TopOption s žádostí o informace k dalšímu postupu. Na podobné situace jsou připraveni a rádi Vám poskytnou konkrétní informace, jak tento problém řešit.

 24. Marie napsal:

  Ahoj všem,
  musím se připojit k diskuzi se zkušeností s TopOption a k výše uvedenému problému. Založila jsem si u nich účet – žádný problém. Vložila 200,- USD, abych měla přístup k demo účtu – žádný problém. Zaslala požadované doklady – velký problém. Kreditní karta je údajně schválena, faktura z vodárny taky, ale občanský průkaz ne. Dovolila jsem si u OP vymazat číslo dokladu, rodné číslo a podpis (všude se dočítám, že citlivé údaje lze začernit). Takže účet mám nefunkční, demo nemám a nemám ani peníze. Ještě musím podotknout, že jsem původně zaslala řidičský průkaz (také promazán o citlivé údaje). Byl sice napsán v seznamu dokladů, kterými se lze prokázat, ale jak jsem zjistila poté, asi jej vůbec neberou v potaz. Bylo mně řečeno, že tím, že jsem se zaregistrovala, že jsem souhlasila s jejich obchodními podmínkami. Ty jsem ale v češtině opravdu nikde nenašla. Není to náhodou úmyslně? Vy jste jim opravdu zaslali kompletní kopie dokladů?
  Já si naopak myslím, že všechny ty dokumenty analyzují až zbytečně moc.
  Prosím o radu, jak to řešit. Díky a přeju hodně obchodních úspěchů.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   aktuální informace o požadovaných dokladech naleznete zde.

   U TopOption lze použít jako doklad totožnosti občanský průkaz nebo pas. Na dokladu musí být viditelné tyto údaje – celé jméno, datum narození, datum vypršení platnosti, zřetelná fotografii. Zbytek skutečně můžete začernit. Napište jim na verification@topoption.com (případně můžete využít online chat či telefonickou linku) a chtějte vědět, v čem konkrétně je u Vaší žádosti problém. Zkušenost je taková, že podobné problémy řeší broker TopOption obratem, jen je zapotřebí s ním věc komunikovat.

   Co se týče obchodních podmínek, tak ty samozřejmě v češtině dostupné nejsou. V současnosti nenaleznete jediného binárního brokera, který by měl OP v češtině. My obchodní podmínky TopOption průběžně kontrolujeme, víme tedy, že v nich nejsou žádná pochybná ustanovení, či podmínky, která by jakýmkoliv způsobem obchodníky znevýhodňovaly.

   TopOption dokumenty analyzuje tak, jak mu předepisují dohlížející autority. Je to zkrátka součást regulací a předpisů, které musí broker dodržovat. Stejný postup by Vás čekal také u dalších regulovaných brokerů. Jen pro informaci, celá ta záležitost s ověřováním identity je tu kvůli tzv. „praní špinavých peněz“. Pokud tedy neplánujete přes brokera vyvádět pochybně nabyté finanční prostředky, účet Vám bude obratem schválen.

 25. Marie napsal:

  Díky moc, zkusím jim tedy napsat na vámi uvedenou adresu. Ale už jsem jim napsala několik mailů a dneska jsem s nimi i mluvila na zákaznické lince. A opravdu jsem zaslala barevnou kopii, kde jsou veškeré údaje, které píšete. Smazala jsem číslo OP, můj podpis a na druhé straně rodné číslo. Jinak je tam vše. A ještě tam mají řidičák, kde si mohou některé údaje také ověřit.
  Ještě jednou díky za radu a přeju hezké svátky. Marie

 26. Bari jan napsal:

  Obchodujem z topoption teraz posledné dni sa mi nedá dostať na účet stránka nefunkčná telefón na českého makléra presmerované do anglicka na maily neodpovedajú čo si mám o tom myslieť mám tam dosť veľa peňazí a začínam sa báť že čo sa deje

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   TopOption přešel před několika málo dny na zbrusu novou platformu. Z bezpečnostních důvodů je potřeba resetovat své heslo (pod přihlašovacím oknem klikněte na odkaz Ztracené heslo a heslo si znovu nastavte. Kompletní instrukce byly zasílány všem obchodníkům na email.

 27. Gabriela napsal:

  taky obchoduji s Topoption a po upgrade platformy jsem chtěla resetovat heslo, tak jak mě informovali, bohužel jsem stále nedostala email s odkazem, abych takto mohla učinit. bohužel anglicky se taky těžko domluvím, tak jsem zkoušela všemožné maily, a stále nic… Kdo může, ať mi pomůže… děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   problém bude zřejmě na Vaší straně, proces získání hesla jsem přad malou chvílí testoval a vše funguje. Nepřišel Vám email do spamu?

   PS: Ověřte si také, zda zadáváte do pole emailovou adresu, kterou náleží k Vašemu účtu u TopOption.
   PS2: Pokud se Vám stále nedaří obnovit Vaše heslo, nezbyde Vám nic jiného, než kontaktovat podporu. Buďto zavolejte na telefon +420-228-881-676, nebo napište na support support@topoption.com. Neumíte-li anglicky, pošlete zprávu v češtině, oni si s tím už poradí.
   PS3: Teď jsem psal na support a podle jejich informací bude česky mluvící podpora dostupná od pondělí (od 10 AM)

 28. Honza napsal:

  Dobrý den, rád bych se zeptal. Udělal jsem si účet na Top option, po ověření mi pořád volá nějaká slečna, že mi poradí s money managementem atd atd.. chci se zeptat, jestli se to dá přeskočit tyhle věci a aby mi rovnou odblokovali účet? Díky, Honza.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   účet se Vám aktivuje po doložení potřebných dokladů (průkaz totožnosti a identifikace bydliště). Pokud o rady slečny nestojíte, stačí slušně odmítnout. Nicméně, začátečníkům doporučuji hovor absolvovat. Je lepší obětovat pár minut a pobavit se s vyškoleným pracovníkem, než pak týden dohledávat informace svépomoci.

 29. Ňuso napsal:

  Dobrý večer,

  Mojou snahou je Vás požiadať o pomoc : mojou snahou je trading binárni opce cez platformu Topoption a k tomu chcem využívať MT4.
  Problém je v tom, že som si stiahol MT4 nainštaloval bez registrácie ( k brokerskej spoločnosti, bez páky , vkladu a
  podobne) iba nefunkčný program.Mojou otázkou je možné prepojiť MT4 s platformou Topoption , zvoliť v MT4 Topoption ,ako brokersku spoločnosť ?

  Uvedomujem si , že jedno aj druhé sú platformy : MT4 je platforma pre forex a TopOption alýzu vstup do obchodu a následne pri vhodnej situácií otvára platformu TopOption a zadáva príkaz .

  Uvedomujem si, že zmieňovaný pán je trader a preto využíva rôzne formy obchodovania , forex- binarni opce – komodity a podobne a preto jeho platformy sú poprepájané ,mňa MT4 ako platforma pre forex sama o sebe nezaujíma .
  mňa zaujíma iba spôsob, ako jednotlivé nástroje spoločne zosynchronizovať v jeden celok.
  Je to možné aby na MT4 boli reálne dáta totožné s dátami totožnými s platformou Topoption?
  Ako by to bolo možné urobiť !

  ďakujem , Nuso

  • Binární opce napsal:

   Dobrý večer,
   vím co myslíte, ale musím Vás zklamat. Obchodování binárních opcí je možné pouze skrze webové platformy brokerů. Funguje to tak tedy nejen u brokera TopOption, ale také u všech ostatních. Případ, o kterém hovoříte, je ale dost častý. Obchodníci používají MT4 na technickou analýzu, protože jim zkrátka webová platforma brokera již nestačí. Obchody musí ale vždy uzavřít přes webovou platformu. Kromě MT4 je tedy potřeba mít spuštěnou webovou platformu v prohlížeči a tam obchody provádět.

 30. Erik napsal:

  Dobry den
  Chcem sa opytat som profesionalny vojak a v zakone je pisane ze nesmieme mat iny prijem ako plat ktory mame lebo chcem zacat s top option ale neviem ci zisk z binarnych opcii je klasifikovani ako prijem
  Dakujem za odpoved

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den, tak s tímto Vám skutečně nedokážu poradit. Budete se muset informovat u kompetentnějších osob.

 31. Josef napsal:

  Dobrý den, chtěl bych začít obchodovat s opcemi u TopOption a mám dotaz:
  Musím být plnoletý abych mohl obchodovat? Všechny informace, které makléř požaduje mám (průkaz totožnosti, výpis z účtu).
  Děkuji za odpověď

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   ANO, plnoletost je podmínkou.

 32. Dominik napsal:

  Dobrý den,

  chtěl jsem se zeptat dle zákona jako student nemusím danit zisk z binárních obcí pokud nepřesáhne zisk 30 000 Kč ovšem z toho co jsem zde četl se jedná pouze o peníze které jsem si převedl na účet tedy pokud to chápu dobře musím danit pokud si pošlu na účet víc jak 30 000 Kč ???

  Předem děkuji za odpověď

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   pokud studujete, nemusíte podávat daňové přiznání do obratu 30tis/rok. Obrat je zjednodušeně vše, co Vám za daný rok dojde na Váš účet. Některé finanční úřady však přijmy z obchodování posuzují trochu jinak, proto by bylo vhodné, kdybyste s nimi tuto otázku probral osobně.

 33. Tereza napsal:

  Dobrý den,

  potřebuji poradit. Mám založený účet na Topoption.com. Už přes 14 dní se snažím o nějakou komunikaci, ale na emaily neodpovídají a na jejich live chatu jsem psala už cca 30x a nikdo mi nikdy ani neodepsal. Přijde mi, že spojit se s nimi je nemožné. Maté také někdo takovou zkušenost? Nevíte někdo, co mám dělat, abych se s někým v Topoptionu spojila? Děkuji.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   nejlepší je dle mých zkušeností email. Na live chatu se mi také občas stane, že podpora nereaguje tak pružně, jak by měla. Pokud by problém trval, napište mi Váš email, který máte jako registrační, a já jej předám mé manažerce u TopOption.

 34. Michal napsal:

  Dobrý deň,

  Mám otázku ohľadne poplatku za nevyužívaný účet. Cca pred mesiacom som si na TopOption založil účet ktorý som ale následne vôbec nepoužil a teda ani nevložil žiadny počiatočný vklad. Pred pár dňami mi prišiel mail ohľadne zmeny poplatkov za nevyužívané účty, v ktorom stálo že od 1. marca 2017 budú tieto účty spoplatnené sumou $25 mesačne. Máte prosím Vás s týmto nejakú skúsenosť? Je možné nejakým spôsobom účet úplne zrušiť?
  Ďakujem za odpoveď.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   poplatek u neaktivních účtů se týká pouze účtů, u nichž není vedena žádná aktivita po danou dobu a zároveň těch, na nichž je kladný zůstatek (balance). Z kladného zůstatku se následně odečítá měsíční poplatek za neaktivitu a to až do úplného vynulování balance. Pokud tedy nemáte na účtu žádné peníze, poplatek za neaktivitu Vám samozřejmě odečten nebude. Chcete-li účet zrušit, kontaktujte podporu brokera a požádejte je o zrušení účtu.

 35. Lukáš napsal:

  dobrý den
  chci se zeptat poslal jsem vše k otevření účtu TopOption ( peníze, dokumenty) a účet je stále zablokován , je tam nějaká lhůta pro zpracování děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   na toto lhůty neexistují. Chcete-li proces urychlit, napište na podporu brokera email se žádostí o přednostní vyřízení záležitosti.

 36. Michal napsal:

  Dobrý den,
  dávejte si pozor na to kolik vsázíte (TopOption). Chtěl jsem to zkusit, tak jsem obchodoval po malých částkách. Pak jsem si nevšiml, že jim přeskočila nějaká perioda a nastavilo se mi tam automaticky 100USD a samozřejmě jsem to prohrál.
  Takže pozor než si zvyknete na všechny vychytávky.
  Snad se ostatním bude dařit víc. 🙂

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   u TopOption je 100USD defaultně nastavená investice, která se zobrazuje jak na platformě „Trade“, tak i u „Trade Pro“. Na obou platformách stačí změnit hodnotu na libovolnou jinou a nová hodnota zůstává zachována i po doběhnutí časové periody. Jedinou akcí, při které dochází k vrácení defaultní investice do příslušné kolonky je refresh stránky. Tohle mám osobně vyzkoušeno na vícero platformách, operačních systémech a prohlížečích, bez jediného problému. Je to z toho důvodu, že někdy je nutné zadat obchody rychle za sebou a změna investice by v tomto případě byla nežádoucí.
   Nemohlo se Vám stát, že jste stránku refreshnul (resp. se mohla stránka refreshnout sama)? Nebo mne ještě napadá, jestli jste neotočil kolečkem myši při označené kolonce s výši investice?

 37. Bára napsal:

  Ahoj. Chtela bych zacit s Tooption. Mam par dotazu. Zaprve se bojim toho jak je to s financakem,protoze predpokladam ze si clovek asi vydela vic nez 10 rocne.

  Za druhe by me zajimalo zda Topoption je stale duveryhodny cetla jsem ze ted momentalne neni vhodne s nimi obchodovat. Tak co je na tom pravdy?

  Jaky je minimalne vklad? Chtela bych to zkusit zacit,prece jen mame tech vydaju docela dost a rada bych i na materske trosku neco pridala do rozpoctu. Bojim se ze to na me bude moc slozite.

  Potrebuju topoption protoze se serverem komplet v aj bych si neporadila.

  A posledni dotaz co je to ten demo ucet??

  Prosim kdyby bylo mozne mi alespon trosku vysvetlit co a jak funguje. Diky 🙂

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   TopOption si svým chováním zapříčinil pozastavení licence CySEC, což je skutečně neodpustilná chyba a z brokera to činí velmi neseriózní společnost. Proto již dále tohoto brokera nedoporučujeme. Pokud začnete obchodovat u brokera IQ Option, dostanete tam demo účet zcela zdarma. Tam si můžete vše nezávazně vyzkoušet. IQ Option je dostupný v angličtině, ale prostředí je natolik intuitivní, že to zvládnete i bez znalosti cizího jazyka. Navíc u IQ Option je minimální vklad 10 USD a minimální výše transakce 1 USD, což je naprosto bezkonkurenční (většinou je minimální vklad u solidních brokerů cca 5 tisíc korun a minimální transakce cca 250 kč).

Napsat komentář