Kde získat výukový ebook o binárních opcích?

Čím dál více brokerů zařazuje mezi své výukové materiály knihy v elektronické podobě. Nejznámější jsou pravděpodobně ebooky o binárních opcích brokera TopOption, které jsou zdarma a v češtině, ale nejsou zdaleka jediné. Kde takové materiály získat a co od podobných knih může obchodník očekávat a co naopak knihy neobsahují?

Ebooky o binárních opcích přímo od brokerů

Na internetu najdete velké množství výukových knih o binárních opcích v angličtině. Přes 50 stran elektronické knihy brokera OptionsXO seznamuje čtenáře nejen se základními pojmy, ale také s psychologií obchodování a poskytuje několik cenných tipů pro úspěšné obchodování. Poměrně obsáhlou k-knihu o binárním obchodování, která se zabývá všemi základními otázkami a technikami obchodování, nabízí také broker OptionTime.

Po registraci mohou obchodníci prostudovat materiály, které poskytuje broker AnyOption (AnyOption zkušenosti). Ten pro své klienty připravil 5 e-knih o binárních opcích. Průvodce binárním obchodováním najdete u makléře EZTrader nebo u neblaze proslulého brokera Zoomtrader.

Výukový ebook v češtině

Ebook o binárních opcích TopOption

Ebook o binárních opcích TopOption

Díky brokerovi TopOption (viz TopOption recenze) je možné sehnat ebooky o binárních opcích i v češtině. Kyperský broker zdarma poskytuje 4 stručné výukové knihy všem svým klientům.  Knihy se snaží investorovi pomoci při hledání správné obchodní strategie a seznamují čtenáře se speciálními funkcemi (předčasný odprodej opce, zdvojnásobení nebo prodloužení) a jejich využitím v praxi.

Zaregistrovat se a stáhnout ČESKÝ ebook o binárních opcích můžete zde.

Další českou elektronickou knihu o binárním obchodování nabízí registrovaným uživatelům broker OptionTrade. Ebook obsahuje velmi důležité informace hlavně pro začátečníky a může se stát zdrojem inspirace pro budoucí obchodování.

Jestli se Vám zdá, že všechny tyto knihy se neustále opakují a obsahují stejné informace, pak je to jen proto, že se jedná o velmi důležité poznatky, které je třeba při obchodování respektovat. Pokud investor ignoruje základní pravidla, stává se z obchodování pouhý hazard s penězi. Hlavním úkolem e-knih není udělat z investora milionáře, ale snížit co nejvíce riziko, které ke každému burzovnímu obchodování patří.

Má smysl studovat elektronické knihy?

Výukový ebook OptionTrade

Výukový ebook OptionTrade

E-knihy o binárních opcích ale nejsou dostupné pouze u brokerů. Na internetu lze najít nespočet placených i bezplatných výukových knih v elektronické podobě. Zcela drama si například můžete přečíst knihu „10 zlatých pravidel“ od Admiral Markets, která se sice věnuje Forexu, ale obsah lze vztáhnout i na binární opce.  Placené knihy často obsahují informace, které si snadno dohledáte na internetu, a je tedy zbytečné do takových knih investovat.

Pokud Váš broker nabízí výukové knihy, využijte je. V žádné z těchto knih sice nenajdete návod na zaručenou strategii, ale každá nová informace může mít v konečném důsledku velký vliv na výsledek obchodování. Pro snížení rizika také zvažte aktivaci demo účtu na binární opce.

Kam dál? Top Option, Demo účet u TopOption, binární opce diskuse


Štítky:
  • Ebook binární opce
  • ,
  • Knihy o binárních opcích
  • ,
  • Ebooky o opcích zdarma
  • ,
  • Binární opce výukové knihy
Publikováno serverem Binárník.cz dne 26.2.

Napsat komentář