Co je TheMillionaireInPJS – recenze The Millionaire in PJS

Co je TheMillionaireInPJs? Recenze systému

Co je TheMillionaireInPJs? Recenze systému

Internetem již několik měsíců koluje další podvodný projekt, který nabádá k obchodování binárních opcí. Projekt nazvaný The Millionaire in PJS (TheMillionaireInPJS) nabízí program, který bude obchodovat namísto investora, kterému tak ušetří námahu a čas. Není tomu ale tak dávno, co podvodné projekty The Timing System, EuroMillionaire System nebo OptioNavigator nabízeli to stejné, ale žádný z nich neuspěl.

Co je to TheMillionaireInPJS (The Millionaire in PJS)?

The Millionaire in PJS je investiční projekt, který využívá binárních opcí a slibuje vysoké zisky. V propagačním videu nejmenovaný autor barvitě popisuje, co jej motivovalo k vytvoření tohoto projektu.  Podle jeho slov v minulosti vytvořil výnosný obchodní software, který mu ovšem ukradl jeho pracovní partner.

Okradený autor se rozhodl, že obchodní systém bude zcela zdarma a veřejně nabízet, aby tak znemožnil plán bývalého partnera prodávat licence k obchodnímu programu. Na první pohled je to logické; kdo by totiž platil za program, který může legálně využívat zdarma? Problém je v tom, že celý příběh TheMillionaireInPJS je smyšlený.

Zázračný algoritmus

Zastavme se na chvíli u samotného obchodního programu, který je předmětem propagace TheMillionaireinPJS. Po registraci jsou obchodníci odkázáni na systém EZ Trading BOT. Systém si nelze otestovat na demo účtu, takže důvěřivým obchodníkům nezbývá nic jiného, než zariskovat se skutečnými penězi. Obchodník si zvolí výši investice, expirační čas a měnový pár, který chce obchodovat. Na výběr je ze tří obchodních strategií. Varováním by mělo být už to, že jednou z nich je neblaze proslulá strategie Martingale, známá spíše z hradních her. Ani jedna strategie ovšem z dlouhodobého hlediska není zisková.

Projekt The Millionaire in PJS vykazuje všechny charakteristické znaky podvodu. Autor slibuje vysoké a rychlé zhodnocení investic prakticky bez práce a celá webová stránka pobízí návštěvníky k rychlé (a nerozvážné) registraci.  Zároveň jsou návštěvníci neustále ujišťování, že není nutné nic platit. Bez minimálního vkladu 200$ ale nelze získat přístup k obchodnímu softwaru.

Jedním ze základních pravidel investování je, že se obchoduje pouze s kapitálem, který si můžete dovolit ztratit. Propagační video The Millionaire in PJS ovšem navádí k úplnému opaku: „Pokud peníze nemáte, půjčete si je!“  Autorům podvodného projektu je očividně úplně jedno, jak velké komplikace mohou lidem způsobit. Jejich cílem je pouze získat co nejvíce nových obchodníků k brokerovi Stockpair.

Jsou binární opce podvod?

Binární opce sami o sobě nejsou podvod a díky jednoduchému principu jsou dokonce velmi oblíbené. Smyslem binárních opcí je odhadnout, kterým směrem se bude pohybovat cena zvoleného aktiva (např. akcie facebooku, zlata atd.). Rozhodně se ale nejedná o žádný průlomový obchodní nástroj, se kterým zbohatne každý. Pokud chce obchodník na binárních opcích stabilně a dlouhodobě vydělávat, musí věnovat čas vzdělávání a přípravě stejně jako u jiných investičních nástrojů.

Kam dál? Binární opce demo, Binární opce zkušenosti, Binární opce broker, IQ option recenze, Superalertspro recenze, Binární opce forum, Binární opce podvod


Štítky:
  • TheMillionaireInPJS
  • ,
  • TheMillionaireInPJS recenze
  • ,
  • TheMillionaireInPJS zkušenosti
  • ,
  • TheMillionaireInPJS diskuze
Publikováno serverem Binárník.cz dne 18.1.

Napsat komentář