Recenze – JC investing Ltd. zkušenosti s projektem JCinvesting, reference

Existuje jednoduchá a universální strategie na binární opce, pomocí které mohou všichni vydělávat? Podle některých webových stránek ano. Jedná se o obchodování podle trendu, které by vám mělo vydělávat minimálně 3.000€ měsíčně bez nutnosti předchozích zkušeností. Dejte si ovšem pozor. Jedná se o podvodné reklamní kampaně, které se vás pod záminkou vysokých zisků snaží nalákat k obchodování binárních opcí.

Binární opce fungují tak, že tipujete, jestli bude hodnota aktiva (např. zlata) za určitou dobu vyšší nebo nižší, než je aktuální hodnota. Smysl trendové strategie je opravdu prostý. Obchodník prochází grafy, a když vidí, že hodnota aktiva již delší dobu klesá, investuje na pokles ceny. Pokud naopak vidí, že se hodnota aktiva delší dobu zvyšuje, investuje do růstu. Vypadá to jednoduše a logicky, ovšem trh je nevyzpytatelný, neustále se mění a pouhým pohledem na graf toho moc nezjistíte.

Obchodování pro nováčky

Obchodování pomocí této metody doporučuje hned několik webových stránek. Asi nejznámější z nich je projekt o binárních opcích Obchodování pro nováčky, který najdete hned na několika adresách ( obchodovaniprozacatecniky.com, vydelavatpenize.com atd.). Na webech ale autoři úmyslně lžou, takže se rozhodně nejedná o důvěryhodný zdroj informací.

Obchodování pro nováčky

Obchodování pro nováčky

Například všechny recenze jsou vymyšlené. Stačí porovnat recenze na obou zmiňovaných webech a uvidíte, že u stejného textu každý web uvádí jiného autora. Autorkou jedné recenze je například Jana Zadražilová z Prahy, zatímco na druhém webu je u stejné recenze uvedeno jméno Martin Bartoš.  Autoři dokonce nezměnili ani koncovky sloves, takže text je v obou případech napsaný v ženském rodě. Stejná webová stránka existuje navíc v mnoha cizojazyčných verzích.

Andrew Lloyd a JC Investing Ltd.

JC Investing Ltd. je velký podvod

JC Investing Ltd. je velký podvod

Další webová stránka, která doporučuje obchodování podle trendu, je portál JC Investing  (jctrading.info). Na webové stránce se píše, jak vydělat 100€ denně s pouhým 1€ na začátku. Autorem webu je údajně Andrew Lloyd, online finanční poradce společnosti JC Investing Ltd.

Podvodníci, kteří lákají na binární opce, si často vymýšlejí příběhy o neexistujících obchodnících (viz. Daniel Dale, Miroslav Kadlec, Martin Kozel atd.). Není vyloučeno, že Andrew Lloyd vůbec neexistuje. Podezřelé je také to, že na internetu nenajdete žádné informace o společnosti JC  investic Ltd.

Pozor na zdvojnásobování investic!

Andrew Lloyd kromě vyhledávání trendů doporučuje na webu  JC investing Ltd. zdvojnásobovat investice při každé neúspěšné transakci. Tím máte vždy pokrýt ztráty z předchozích neúspěšných transakcí. Tato metoda se nazývá, Martingale a je známá spíše z hazardních her jako je ruleta. Dejte si ale pozor, jedná se o velmi riskantní metodu. Při sérii více neúspěšných transakcích totiž investice velmi rychle narůstá a může se stát, že o peníze rychle přijdete.

Zdvojnásobování investic navíc funguje jen při zhodnocení 100%. U binárních opcí je zhodnocení obvykle kolem 80%. Uveďme si příklad, proč strategie nefunguje: Je-li základní investice 10$, tak po prvním neúspěchu navýšíte investici na 20$, po druhém neúspěchu na 40$ a po třetím neúspěchu v řadě dokonce na 80$. Pokud by se vám v této situaci už povedlo uspět, budete celkově v záporných číslech (investice: 150 (10+20+40+80) zisk: 144 (0,8*80+80)). Zdvojnásobená investice k pokrytí ztrát z neúspěšných transakcí tedy nestačí.

Vyzkoušejte si strategii bez rizika

Pokud si i nadále myslíte, že by strategie  JC investing mohla fungovat, vyzkoušejte si ji na demo účtu na binární opce. Demo účet si můžete vytvořit u většiny brokerů a jeho používání je bezplatné. K dispozici budete mít skutečnou obchodní platformu a grafy s reálnými hodnotami, takže výsledky na demo účtu odpovídají výsledkům na skutečném účtu. Obchodování probíhá s virtuálním vkladem a veškeré ztráty/zisky jsou jen fiktivní, takže neriskujete vlastní peníze. Sami pak můžete posoudit, zda daná strategie funguje nebo ne.

Binární opce a podvody

Podvodné projekty, které slibují vysoké zisky prakticky bez práce, vznikají obvykle z jediného důvodu. Snaží se vás přimět k registraci k nějakému brokerovi na binární opce. U webu jctrading.info například autor Andrew Lloyd odkazuje hned na trojici brokerů na binární opce: EZTrader, AnyOption a SwiftOption. U projektu „Obchodování pro nováčky“ se autoři snaží přivést nové klienty k brokerům AnyOption a IQ Option.

Píšeme to často a zopakujeme to i tentokrát: Binární opce nejsou podvod. Jedná se o běžný investiční nástroj, pomocí kterého skutečně můžete vydělávat peníze. Bez zkušeností a znalostí na binárních opcích ale nevyděláte. Proto by cesta každého obchodníka měla začít důkladnou teoretickou i praktickou přípravou.


Štítky:
  • JC investing podvod
  • ,
  • JC investing recenze
  • ,
  • JC investing binární opce
  • ,
  • JC investing zkušenosti
  • ,
  • JC investing Andrew Lloyd
Publikováno serverem Binárník.cz dne 5.7.

Napsat komentář