Tomáš Stodola – pochybný obchodník binárních opcí

Obchodovat binární opce a dlouhodobě na nich vydělávat je snadné a nepotřebujete k tomu zkušenosti. Tak by se dal jednou větou shrnout text, který údajně sepsal mladý a úspěšný investor Tomáš Stodola. Ve skutečnosti ale žádný takový člověk neexistuje a jedná se jen o další návnadu na nové a nezkušené tradery.

Tomáš Stodola podle pochybné webové stránky pochází z Brna a obchodování s binárními opcemi mu měsíčně vynáší statisíce korun. Podle uvedeného textu nemá s investováním žádné zkušenosti a i přesto objevil způsob, jak na opcích dlouhodobě vydělávat. Obchodní strategii uvádí na své stránce, ale jejímu použití by se měl zodpovědný investor raději vyvarovat.

Pochybná strategie fiktivního obchodníka

Tomáš Stodola - web fiktivního obchodníka

Tomáš Stodola – web fiktivního obchodníka

Tomáš Stodola tvrdí, že obchoduje podle trendu a že tuto metodu moc lidí nezná. Opak je ale pravdou, jelikož právě obchodování podle trendu je první věc, kterou většina investorů začne praktikovat.  Také jeho tvrzení, že binární opce nejsou dostupné pro všechny a že o nich většina obchodníků a bank ani neví, není pravdivé.

I když obchodování podle trendu s přihlédnutím na aktuální ekonomickou situaci zní více než rozumně, v podání Tomáše Stodoly se jedná spíše o pouhé hazardování s investicemi.  Vysledovat trend podle obyčejného čárového grafu není totiž vůbec tak jednoduché, jak autor uvádí.

Cílem pochybné webové stránky je nalákat nové investory bez ohledu na to, jestli v budoucnu uspějí či nikoliv. Autoři podvodného webu se snaží, aby se čtenáři registrovali u doporučených brokerů. To ostatně potvrzuje i jejich tvrzení, že pokud se budete registrovat u dvou (doporučených) brokerů zároveň, budete vydělávat dvakrát rychleji. Samozřejmě, že je to nesmysl. Chcete-li zdvojnásobit výdělky z úspěšných investic, stačí zdvojnásobit investici.

Zdroj: Informace o podvodu – Tomáš Stodola na webu InvestPlus.

Tomáš Stodola a jeho „dvojníci“

Tomáš Stodola se snaží vzbudit důvěryhodnost

Tomáš Stodola se snaží vzbudit důvěryhodnost…

Pokud i přesto všechno na vás působí web věrohodně, pak vás jistě překvapí, že podobných případů se v poslední době objevily hned desítky. Nejen že všichni fiktivní investoři měli často stejný životní příběh, ale dokonce autoři těchto webů neváhali použít i stejné fotografie a grafy. Výsledkem je několik webů, které odlišuje pouze jméno úspěšného investora. Stačí si dohledat jména Miroslav Kadlec a Tomas Vlas, více argumentů snad ani není potřeba.

Je pravda, že na binárních opcích se dá dlouhodobě profitovat. Vždy je ale potřeba věnovat svůj čas vzdělávání a vytváření obchodní strategie na binární opce. Pokud vážně přemýšlíte o investování do opcí, seznamte se s binárním obchodováním bez lží a zavádějících informací, kterými Tomáš Stodola na svém webu nešetřil.

Kam dál? Binární opce demo, Recenze OptionTime, Recenze OnlyOption


Tomáš Stodola podvod, Stodola Brno, Tomáš Stodola binární opcePublikováno serverem Binárník.cz dne 4.5.

Napsat komentář