Demo účty na binární opce – jak a kde demo získat?

AKTUALIZOVÁNO: Chcete si vyzkoušet obchodování binárních opcí, ale nechcete riskovat ztrátu peněz? Pokud ano, tak můžete využít cvičný demo účet na binární opce. Na cvičném účtu se seznámíte s obchodní platformou, vyzkoušíte si různé obchodní strategie a zároveň zjistíte, jaká je vaše šance na úspěch. A to vše bezplatně, bez rizika a nezávazně.

Co je to demo účet na binární opce?

Demo účet na binární opce je speciální obchodní účet, který je určený k cvičnému obchodování. Demo účet je obvykle stejný jako skutečný účet. Zásadní rozdíl je ale v tom, že na skutečném účtu investujete reálné peníze, které na účet vložíte, zatímco na demo účtu obchodujete s virtuálními penězi, které získáte při registraci. Všechny transakce uzavřené na demo účtu jsou pouze fiktivní. Právě proto na demo účtu nemůžete žádné peníze vydělat, ale ani prodělat.

Na demu se obchodují binární opce s virtuálními penězi

Na demu se obchodují binární opce s virtuálními penězi

Otevřít demo účet u IQ Option zdarma
Váš kapitál je ohrožen

Jak získat testovací účet?

Podrobné informace o obchodním prostředí

Podrobné informace o jednotlivých prvcích obchodního prostředí

Abyste mohli obchodovat binární opce, musíte si vytvořit účet u brokerské společnosti. To platí jak pro skutečný účet, tak pro cvičný účet. Obchodní účet si vytvoříte přes internet během několika minut. U skutečného účtu je ovšem nutné ověřit údaje, které při registraci vyplníte. U demo účtu brokeři žádné ověřování nevyžadují.

Demo účet nabízí většina brokerů na binární opce. Ačkoliv na demo účtu nemůžete ztratit skutečné peníze, určitě má smysl výběr vhodného brokera nepodcenit. Někteří brokeři demo účet vůbec nenabízí, nebo vám jej aktivují až poté, co vložíte peníze na skutečný účet. Některé demo účty jsou navíc časově omezené. Setkat se můžete také s tím, že brokeři zvýhodňují podmínky na demo účtu, takže je vydělávání na cvičném účtu snazší než ve skutečnosti. Smyslem cvičného obchodování ovšem není vydělat co nejvíce fiktivních peněz, ale vyzkoušet si obchodování, které se co nejvíce podobá skutečnosti.

Nejlepší demo účty na binární opce

Bezplatný a neomezený demo účet, který věrně kopíruje skutečný účet, nabízí například zahraniční společnost IQ Option. Tato společnost patří mezi nejvyhledávanější brokery nejen v Česku. IQ Option má licenci ČNB, peníze klientů jsou pojištěné a minimální vklad je pouhých 10$. Demo účet si můžete založit ale i bez vkladu. Jedinou podmínkou pro získání demo účtu u IQ Option je krátká registrace na webu brokera.

Máte zájem o demo účet u IQ Option? Otevřít demo účet u IQ Option zdarma
Váš kapitál je ohrožen

IQ Option nabízí demo účet na binární opce zcela zdarma

IQ Option nabízí demo účet na binární opce zcela zdarma

Na demo účtu budete mít k dispozici virtuální vklad 1000$. Pokud o tyto peníze přijdete, můžete si vklad na demo účtu kdykoliv obnovit, což jiní brokeři neumožňují. Na cvičném účtu u IQ Option můžete využívat všechny analytické nástroje, funkce i všechny obchodní příkazy. Všechny obchody provedené na demo účtu se vám samozřejmě ukládají, takže můžete demo účet používat i pro dlouhodobé testování obchodních strategií.

Pokud si chcete binární opce vyzkoušet, ale nechcete si vytvářet ani cvičný obchodní účet, můžete si otevřít web brokera HighLow a spustit „Quick Demo“. I tento demo účet je bezplatný a neomezený, ale obchody se vám po vypnutí platformy neukládají. Po každém spuštění platformy tak začínáte s počátečním virtuálním vkladem.

Máte zájem o demo účet u HighLow? Vyzkoušet demo účet u HighLow

Testovací účet u HighLow je přístupný bez registrace

Testovací účet u HighLow je přístupný bez registrace

Na které demo účty si dát pozor

Výhodnější podmínky na demo účtu ve srovnání s reálným účtem jsme zaznamenali u brokera Binatex. Takový účet je zcela nepoužitelný, neboť nabízí jiné obchodní podmínky než účet reálný. Vklad peněz na skutečný účet před aktivací demo účtu vyžaduje například společnost TopOption. Demo účet naopak vůbec nenabízí společnosti TopBinary, eXbino nebo například StockPair.

Demo účet u brokera Binatex nabízí jiné zhodnocení než účet reálný

Demo účet u brokera Binatex nabízí jiné zhodnocení než brokerův reálný účet.

Stejné a přece odlišné

I když si založíte demo účet u společnosti, která má podmínky na cvičném a skutečném účtu prakticky stejné, počítejte s jednou zásadní odlišností. Pokud obchodujete s virtuálními penězi, nedostanete se pod psychický tlak, kterému musí tradeři čelit při obchodování se skutečnými penězi.

Pracovat s emocemi vás obchodování s virtuálním kapitálem nenaučí

Pracovat s emocemi vás obchodování s virtuálním kapitálem nenaučí

Pokud se vám například na skutečném účtu nebude delší dobu dařit, tak vás obavy z dalšího neúspěchu mohou odradit od transakcí, které byste za normálních okolností uzavřeli. Více úspěchů v řadě vás naopak může přimět k většímu riskování a k uzavírání nevýhodných transakcí.

Potlačit emoce a obchodovat pouze podle strategie vás demo účet nenaučí. Někteří obchodníci proto demo účet vůbec nepoužívají a rovnou začínají obchodovat se skutečnými penězi na skutečném účtu. V takovém případě je lepší začít obchodovat s malými částkami, protože musíte počítat s častějšími ztrátami.

Kdy vyměnit testovací účet za skutečný?

Často kladenou otázkou v souvislosti s demo účty je doba cvičného obchodování. Jak dlouho by měl obchodník strávit na demo účtu, než začne používat reálný účet? Demo účet můžete používat souběžně se skutečným účtem a je škoda této možnosti nevyužít. I když už budete obchodovat na reálném účtu, demo účet se vám bude hodit na vytváření a testování nových strategií. Dokud se vám ale nepodaří vytvořit ziskovou obchodní strategii a dokud nebudete úspěšní na demo účtu, nemá smysl přecházet na reálný účet.

Cvičné obchodování vás sice připraví o čas, ale na druhou stranu vám může přinést cenné zkušenosti. Princip binárních opcí je jednoduchý, ale vytvoření ziskové strategie jednoduché není. Bez zkušeností je šance na dlouhodobý úspěch velmi nízká. Díky velkému množství výukových a vzdělávacích materiálů, která na internetu najdete, a díky testovacímu demo účtu, ovšem můžete získat teoretické znalosti i praktické zkušenosti.


Štítky:
 • Demo binární opce
 • ,
 • Demo účet na opce
 • ,
 • Demo verze účtů na binární opce
 • ,
 • Demoverze
 • ,
 • Testovací účty na binární opce
Publikováno serverem Binárník.cz dne 18.9.

12 komentářů u Demo účty na binární opce – jak a kde demo získat?

 1. theodor napsal:

  A na jak dlouho mohu mít demo účet při vkladu 200 USD. Mám na mysli demo účet u TopOption.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   záleží na domluvě s podporou. Aktuálně jej dávají až na 7 dní viz článek Demo účet TopOption.

   Tomáš, Binarnik.cz

 2. Marek napsal:

  Díky za doporučení brokera TopOption. Demo mi velmi pomohlo, vyzkoušel jsem si tam jaké jsou možnosti moje a možnosti binárních opcí 🙂 Týdenní testovací doba pro mne byla naprosto dostačující, otestoval jsem si co jsem potřeboval a pak už jsem plynule přešel na reálný.
  Díky a hodně štěstí při tradingu.
  Marek

  • Binární opce napsal:

   Díky za zprávu,
   pochvala nás samozřejmě těší. Faktem je, že broker TopOption v současnosti nemá na poli binárních opcí konkurenci. Navíc nabízí demo účet, který je dle mého názoru pro začátečníky více než užitečný.

 3. Petr napsal:

  Dobrý den ,kam mam zaslat požadovane dokumenty .. a co až skončí demo kde vezmu real program?

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   Ad dokumenty – broker vás sám k tomuto kroku vyzve. Pokud se již tak stalo, postupujte podle jeho instrukcí. Požadované dokumenty se nahrávají v sekci „Můj účet“ > „Načíst dokument“.
   Ad reálný účet – reálný účet je dostupný neustále – stačí jej zvolit při výběru účtů (že máte aktivní reálný účet poznáte v záhlaví stránky, kde se zobrazuje položka „Typ účtu – real“)

 4. mládenka napsal:

  dobrý večer, pročítám všechno co jde o binárních obchodech, Vaše stránka je zatím tzv. nejinteligentnější v dobrém smyslu slova….děkuji, s pozdravem Petr

  • Binární opce napsal:

   Díky Vám za pěkná slova.

 5. Tomáš napsal:

  Dobrý den,

  nějakou dobu si pročítám vše okolo obchodování s binárními opcemi a mám několik otázek.

  1. Určitě chci zkusit obchodovat u TopOption. Někde jsem se dočetl že je dobré používat MetaTrader. Jak se tento metatrader pouzivá? To si ho spustim a sleduju a potom treba na druhem monitoru mam spusten topoption a podle vyvoje na metatreaderu zahajim obchod na topoption? Nestaci sledovat jen topoption? Je metatrader opravdu tak dulezity?

  2. S jakymi aktivami mate nejlepsi zkusenosti co se obchodovani a hlavne vydelku tyce?

  Snad jsem se zeptal spravne

  Dekuji a tesim se na odpoved

  S pozdravem Tomas

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   ad 1 – MetaTrader slouží jako nástroj podrobné technické analýzy. Jeho použití samozřejmě není nutné a obchodování lze provádět i bez MT. Doporučuji jej do Vašeho obchodování zařadit až ve chvíli, kdy Vám již nebude platforma brokera TopOption dostačovat. Aktuální platforma brokera TopOption má v sobě integrovánu celou řadu nástrojů, díky kterým lze technickou analýzu provést (na relativně pokročilé úrovni) přímo na webové stránce brokera.

   ad 2 – co se výdělku týče, jsou pochopitelně nejzajímavější ta aktiva, která nabízí nejlepší zhodnocením. Co se týče samotného obchodování, tak tam je potřeba pamatovat na to, že každé aktivum se chová jinak. Nelze proto jednoznačně říct, které aktivum je pro obchodování nejlepší. Je to zkrátka individuální záležitost …

 6. Pavel napsal:

  Dobrý den,
  program 500+ nabízí DEMO účet zdarma, tudíž mě zajímá nějaká jeho recenze.

  Děkuji

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   máte-li na mysli brokerskou společnost Plus500, tak ta nemá s binárními opcemi nic společného. Binární opce u brokera Plus500 obchodovat nelze.

Napsat komentář