OptionTrade – recenze – binární broker s licencí ČNB, diskuze, zkušenosti

OptionTrade logo - recenzeNa trhu se objevil nový broker nabízející binární obchodování pomocí české platformy. To ale není zdaleka jediným lákadlem pro začínající i pokročilé obchodníky. Široké možnosti binárního obchodování a přijatá bezpečnostní opatření dělají z OptionTrade konkurenceschopného brokera nejen na českém trhu. 

Významné regulace: ČNB, FCA, CySEC
Sídlo / rok založení: Kypr / 2013
Min. vklad / min. obchod: 250 $ / 10 $
Česká platforma: Ano
Demo účet: Ano
Bonus za vklad: Ano
Druhy opcí: 60seconds, Long-term, One Touch, Pairs, High/Low
Podpora: Live chat (EN), email (EN) support@optiontrade.com, telefon (EN)
Mobilní platforma: Ano
Hodnocení brokera: Hodnocení 86%, aktuálně brokerovi patří 4. místo v žebříčku brokerů
Otevřít účet

Společnost založená v roce 2013 sídlí na Kypru a podléhá tamější regulaci CySEC. Za krátkou dobu aktivního působení dokázal broker získat licence více než deseti regulačních úřadů včetně licence ČNB (licence OptionTrade u ČNB). Díky členství v kompenzačním fondu ICF jsou prostředky klientů pojištěny do maximální částky 20 000 eur. Broker už díky těmto bezpečnostním opatřením působí velmi důvěryhodně.

Je nový lepší?

Web brokera OptionTrade

Web brokera OptionTrade

Vklad i výběr lze provést pomocí bankovního převodu, platební karty nebo internetové peněženky. Podle výše vkladu je obchodníkovi přidělen jeden ze tří obchodních účtů.  Standardní účet s minimálním vkladem 250$ je znevýhodněn počtem aktiv (asi přes 80) i nejvyšším možným zhodnocením (83%). Pro změnu účet VIP pro investory, kteří vložili nad 5000$ nabízí aktiva se zhodnocením až 88%.

Výběr peněz je možné provádět od 10$ (v případě bankovního převodu 150$). Za vklad broker nabízí až 100% bonus do maximální výše 500$. Pro jeho získání je ale nezbytné provést transakce o celkové výši 20-ti násobku vkladu a bonusu, což opravdu není málo. Jednotlivé transakce lze uzavírat od částky 10$.
Navštivte web OptionTrade

Dostupná aktiva u OptionTrade

Spolu s klasickými High/Low opcemi je možné obchodovat i pairs opce a One Touch opce. Z hlediska doby exspirace jsou k dispozici dlouhodobé i krátkodobé (minutové) opce. Platforma nabízí přes 200 obchodovatelných aktiv, které zahrnují komodity, akcie, indexy a měny. Pomocí několika dostupných funkcí lze vytvářet sofistikovanější strategie. Investor například může odprodávat aktivní opce v případě, že se situace nevyvíjí podle prvotních plánů. Další obchodní nástroj „Roll Over“ oddálí okamžik exspirace opce za dodatečnou investici.

Ukázka obchodní platformy brokeraa OptionTrade

Ukázka obchodní platformy brokera OptionTrade

Profity jsou průměrné, obvykle se pohybují těsně pod 80-ti procentní hranicí. Jeden z nejvyšších profitů je u měnového páru USD/EUR a to 83%, pro srovnání TopOption (viz. recenze) stejné aktivum zhodnocuje 85%.

Navštivte web OptionTrade

Výhody pro klienty OptionTrade

Recenze metody výběru/vkladu

Recenze metody výběru/vkladu

Broker OptionTrade umožňuje obchodovat binární opce i na Demo účtu. Tuto možnost by měli využít zejména začátečníci, kteří s binárními opcemi nemají mnoho zkušeností. K dispozici je i mobilní aplikace pro obchodování s opcemi.

Přístup brokera k potencionálním klientům i registrovaným uživatelům je profesionální, což si můžete ověřit v Live Chatu na webu brokera, kde vám pověřená osoba ochotně zodpoví vaše dotazy. Nejen proto je OptionTrade považován za solidního a důvěryhodného brokera u kterého se nemusíte bát podvodů.

Máte zájem o obchodování u tohoto brokera? Navštivte web OptionTrade


Štítky:
  • OptionTrade recenze
  • ,
  • broker OptionTrade
  • ,
  • Binární opce u OptionTrade
Publikováno serverem Binárník.cz dne 4.11.

Napsat komentář