Podvod Profit Signals Pro – recenze, zkušenosti, reference

Vydělávat desítky tisíc eur měsíčně prakticky bez námahy a z pohodlí domova? Přesně k tomu má stovce šťastlivců pomoci obchodní program na binární opce Profit Signals Pro. Smyslem binárních opcí je spekulovat, zda bude cena určitého aktiva (akcie, měny, komodity…) v budoucnu vyšší nebo nižší. A právě toto rozhodnutí má program dělat za vás.

Recenze Profit Signals Pro - jde o podvod?

Recenze Profit Signals Pro – jde o podvod?

Program, který propaguje webová stránka Binary-Profit.com, provádí analýzu trhu a grafů a vyhledává vhodné investiční příležitosti. Uživatelé, kteří se na Binary Profit zaregistrují, získají přístup k obchodním tipům a signálům, které program vygeneruje. Přímo v obchodní platformě se uživatelům zobrazí, zda mají investovat na růst nebo pokles ceny konkrétního aktiva. Obchodník tak skutečně nepotřebuje žádné zkušenosti a stačí pouze realizovat doporučené transakce.

Vlastní zkušenosti s programem ProfitSignalsPro nemáme, jelikož vše nasvědčuje tomu, že se jedná jen o další podvod. Problém je v tom, že signály, které tyto programy zasílají, nemají dostatečně vysokou úspěšnost. Pokud se budete signály řídit, dříve nebo později své konto vynulujete. A důvodů, proč se projektu Profit Signals Pro vyhnout, je mnohem více.

Podvod Profit Signals Pro a Binary Profit

Srovnání české a španělské verze Profit Signals Pro

Srovnání české a španělské verze Profit Signals Pro

Autoři uvádějí, že bezplatnou licenci k Profit Signals Pro získá jen prvních sto registrovaných uživatelů. Na stránce binary-profit.com je navíc umístěna zpráva „Rychlá aktualizace“, podle které se chystá ukončení registrací zdarma. Aby zpráva vypadala aktuálně, mění se každý den datum zveřejnění této zprávy na datum předchozího dne. Omezený počet míst, jehož kapacita má být brzy naplněna, má přesvědčit investory k rychlé a bezmyšlenkovité registraci (viz. informace o ProfitSignalsPro na webu Invest+).

Počet bezplatných licencí je ve skutečnosti neomezený, ostatně nákup programu za uváděnou cenu 797 EUR není možný nikde na internetu. Na stejném webu (binary-profit.com) jste se v minulosti mohli setkat s reklamou na obdobný obchodní program SuperAlertsPro. Také tento podvodný program, který sliboval vysoké zisky, byl údajně určen pouze pro omezený počet lidí.

Zahraniční varianty Profit Signals Pro a totožné recenze

Falešné reference fiktivních uživatelů

Falešné reference fiktivních uživatelů

Projekt Binary Profit cílí na obchodníky z celé Evropy a existuje v mnoha jazykových verzích. Všechny verze mají prakticky stejnou webovou stránku, stejné video a fotografie i stejný obsah. Na každé z nich je ovšem jako autor programu uveden někdo jiný. Pro českou verzi je autorem Pavel M, Rober Mostal pro Polsko, na německé verzi najdete Thomase Leitnera a na španělské verzi je autorem jistý Daniel. Jedná se o smyšlené postavy, které mají projektu v daných zemích dodat důvěryhodnost. Podobně je tomu také s recenzemi, které projekt Profit Signals Pro doporučují.

Binární opce a obchodování

Pokud chcete program využívat, musíte si vytvořit obchodní účet u brokera EZTrader nebo AnyOption. Tito brokeři jsou v souvislosti s podvodnými programy zmiňování poměrně často. Chcete-li na binárních opcích skutečně vydělávat, musíte obchodovat u kvalitní a důvěryhodné brokerské společnosti a vyvarovat se podobným obchodním programům. Zároveň zdůrazňujeme, že bez zkušeností a znalostí budete profitovat jen stěží. Pokud nechcete přijít o své investice, začněte vzděláváním a cvičným obchodováním na demo účtu, který vám zdarma poskytne většina brokerů.


Štítky:
 • Profit Signals Pro
 • ,
 • Profit Signals Pro recenze
 • ,
 • Profit Signals Pro reference
 • ,
 • Profit Signals Pro podvod
 • ,
 • Profit Signals Pro zkušenosti
 • ,
 • ProfitSignalsPro
 • ,
 • Binary-profit.com
Publikováno serverem Binárník.cz dne 12.4.

Napsat komentář