Kdo je Filip Horák a proč je projekt Vydělávej s Filipem podvod

Už několikrát jsme naše čtenáře varovali před podvodnými projekty, které slibují snadné zbohatnutí obchodováním binárních opcí. Některé projekty slibují úspěšnou strategii, jiné dokonce robota, který bude úspěšně obchodovat místo vás. Jedno ovšem tyto podvody spojuje: Žádný z nich vám peníze nevydělá. Po několikaměsíční pauze se nyní českým internetem šíří nový podvod Vydělávej s Filipem, který ovšem nic nového nepřináší.

Projekt Vydělávej s Filipem slibuje závratné zisky

Projekt Vydělávej s Filipem slibuje závratné zisky

Kdo je Filip Horák?

Autorem projektu Vydělávej s Filipem je Filip Horák. Ten při studiu na universitě poznal algoritmické obchodování, což je obchodování na burze za pomocí obchodních robotů. Tři roky se Filip Horák spolu s dalšími lidmi zabýval vývojem vlastního programu. Programu, který bude analyzovat trh a zasílat obchodníkům signály, s čím a jak mají obchodovat.

Webová stránka obsahuje falešné "zkušenosti" obchodníků

Webová stránka obsahuje falešné „zkušenosti“ obchodníků

Výsledkem jeho práce je obchodní robot, který dokáže předpovídat budoucí vývoj trhu s přesností 90 %. Do budoucna se Filip Horák chystá tento program prodávat (prý za 200 tisíc korun), nicméně nejprve musí sehnat 60 dobrovolníků, kteří program bezplatně otestují a ohodnotí.

Funguje to jednoduše. Abyste získali obchodního robota, musíte vyplnit formulář na jeho webu. Při registraci se vám automaticky vytvoří účet u brokera na binární opce (společnost Top Binary). K tomuto brokerovi pak musíte poslat alespoň 250 dolarů, protože s těmito penězi budete obchodovat. Obchodní robot vám bude posílat tipy na transakce a vy je můžete jednoduše potvrdit nebo ignorovat. Když je potvrdíte, tak se část vašich peněz zainvestuje. Pokud bude předpověď robota správná, tak investici získáte zpět i se ziskem. Jenže pokud bude předpověď špatná, tak o peníze přijdete.

Vydělávej s Filipem je podvod

Obchodní robot vám po registraci skutečně bude posílat tipy na transakce. Jenže skutečná úspěšnost robota je asi poloviční. Nejedná se tedy o žádný promyšlený algoritmus, ale spíše o generátor náhodných signálů. Pokud s tímto robotem budete obchodovat, tak dříve nebo později všechny vložené peníze ztratíte. Slibovaných 30 tisíc korun denně opravdu nezískáte.

Na internetu existuje úplně stejný podvod, ale v anglickém jazyce. Anglická verze se jmenuje „50K A Week“ a jejím autorem je Josh Harris. Ve všem ostatním je ale anglická verze stejná jako ta česká. Oba weby dokonce obsahují stejné video, pouze jedno je anglické a druhé české. To dokazuje, že Filip Horák i Josh Harris jsou jen vymyšlená jména. A vymyšlený je celý jejich příběh.

Zahraniční verze projektu Vydělávej s Filipem jsou také podvod

Zahraniční verze projektu Vydělávej s Filipem jsou také podvod

Na obou webových stránkách je také falešný odpočet volných míst k registraci. Dohromady se může zaregistrovat údajně jen 60 lidí, ale ve skutečnosti žádné takové omezení není. Dokud bude stránka aktivní, budete se moci zaregistrovat. Lež s omezeným počtem registrací používají podvodníci často. Lidé totiž dostanou strach, že by mohli tuto „příležitost“ promarnit, a tak se rychle zaregistrují, aniž by si projekt ověřili.

Binární opce a obchodní roboti

Binární opce podvod nejsou, ale obyčejný nástroj k obchodování přes internet. Dokonce ani obchodní roboti nejsou žádné sci-fi a mnoho obchodníků je v dnešní době využívá. Jenže úspěšnosti 90 % žádní roboti nedosahují. Pokud by někdo takového robota vytvořil, stal by se milionářem a určitě by jej nenabízel zadarmo.

Pokud chcete obchodováním binárních opcí vydělat, tak se budete muset vzdělávat. Bez zkušeností totiž na binárních opcích nevyděláte. Nepomůže vám ani žádný obchodní robot, jehož autoři slibují snadné a rychlé zbohatnutí. Jediné, co vám na cestě k úspěchu skutečně pomůže, je důkladná příprava. Výukových materiálů na internetu najdete stovky a kvalitní brokeři vám bezplatně zpřístupní také testovací demo účet, na kterém můžete obchodování zkoušet bez rizika. Bez důkladné přípravy a bez otestované strategie ale obchodování nemá žádný smysl.


Štítky:
  • Vydělávej s Filipem
  • ,
  • Vydělávej s Filipem recenze
  • ,
  • Vydělávej s Filipem zkušenosti
  • ,
  • Vydělávej s Filipem diskuze
Publikováno serverem Binárník.cz dne 8.11.

Napsat komentář