Podvod u EZ Trader? Podrobnosti o pochybných praktikách brokera

Už dlouho se objevovali spekulace o možných podvodech u EZ Trader. Otázkou ovšem zůstávalo, jak může být EZ Trader podvod, když je regulovaný bezpečnostní komisí CySEC. Odpovědi se obchodníci dočkali teprve 20. Listopadu 2014, kdy kyperská bezpečností komise odebrala licenci společnosti WGM Services Ltd, která je provozovatelem brokera EZ Trader.

Trvalo tedy poměrně dlouho, než CySEC vyhodnotil brokera jako pochybného. Stížností na brokera začalo přibývat ale už několik měsíců předtím.  Licence byla brokerovi odebrána z důvodu údajného porušení hned několika bodů sjednaných předpisů.

Manipulace cen – podvod EZ Trader

Všechno to začalo lživými reklamami, které binární opce prezentovaly jako velmi výnosný finanční derivát. Marketingová kampaň s jasným cílem ulovit co nejvíc začátečníků bez zkušenosti s binárními opcemi není dnes nic neobvyklého. Stačí si vzpomenout na fiktivní obchodníky (Tomáš Vlas nebo Miroslav Kadlec). Tyto reklamní weby na brokery odkazují a tváří se, že s nimi nemají nic společného. Ve skutečnosti ale autoři často s brokery spolupracují.

U brokera EZ Trader došlo ale k mnohem závažnějším případům. Hodně klientů si například stěžovalo na manipulace s cenami. Stačilo porovnat grafy vývoje ceny z různých zdrojů. Ty se do okamžiku uzavření transakce neměnili, ovšem ve chvíli, kdy investor potvrdil transakci, začala se cena pohybovat v rozporu se skutečným vývojem.  Takové jednání broker je nejen při binárním obchodování nepřípustné.

Někteří investoři si tohoto podivného chování brzy všimli a pokusili se vybrat zbylé peníze. Zde ovšem nastal další problém, jelikož broker na žádosti o výběr peněz z obchodního konta vůbec nereagoval. Tyto tahanice často končili v neprospěch klientů a tak se rozhořčení obchodníci začali obracet na kyperský regulační orgán CySEC, který má v popisu práce chránit investory před podobnými situacemi.

Nevýhodné nabízené služby u EZ Trader

Když se ale podíváme na služby, které broker poskytuje, nenalezneme ani zde důvod k registraci. Jeden z nejdůležitějších bodů při výběru brokera je i výše zhodnocení. Profity u EZ Trader se ovšem ani zdaleka nepřibližují konkurenci. Obchodování přes takového brokera klientům podstatně znevýhodňuje pozici, jelikož tím snižuje možný počet neúspěšných obchodů.

Strategie binární opce, která by byla u brokera s nižším zhodnocením profitabilní, musí dosahovat podstatně vyšší úspěšnosti v jednotlivých transakcích.  Platforma sice obsahuje mnoho zajímavých funkcí, jako je odprodávání opcí před jejich vypršením, ale to nevýhody a rizika spojené s obchodováním u EZ Trader nemůže zastínit.

Jak je vidět, volba brokera na binární opce je velmi důležitá a znatelně ovlivňuje obchodování. Pokud se zaměříte na bezpečnost, nemusíte se ale bát, že jsou binární opce podvod.  Volte brokera na základě reputace a podle důvěryhodných recenzí. Pokud nevíte kde začít, zkuste nejsilnějšího brokera na tuzemském binárním trhu TopOption (viz TopOption recenze).

Kam dál? Brokeři na binární opce, Recenze OptionTrade, Recenze EZTrader, Optionavigator podvod, Free Diamond App podvod


Štítky:
 • EZ Trader recenze
 • ,
 • EZ Trader
 • ,
 • podvody EZ Trader
Publikováno serverem Binárník.cz dne 28.11.

3 komentáře u Podvod u EZ Trader? Podrobnosti o pochybných praktikách brokera

 1. Mirek napsal:

  To je pravda a slysel sem ze i profit online je podvod z jejich dilny nebo co…

 2. Bára napsal:

  Dobrý den,
  nalítla jsem jim. Jak tedy od nich mohu odejít?
  Nebudou po mě chtít nějaké odstupné?
  Díky za radu.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   pokud máte na obchodním účtu nějaké peníze, zažádajte o jejich vyplacení. Až Vám broker peníze vyplatí, požádejte o zrušení obchodního účtu. Žádné odstupné platit samozřejmě nebudete. Problém však může být v tom, že Vám broker bude ve výběru Vašich prostředků bránit. V tom případě se nenechte odbýt. Spoustu zkušeností naleznete pod článkem zde: http://investplus.cz/investice/eztrader-recenze-opcniho-brokera-zkusenosti-diskuze/

Napsat komentář