Recenze eXbino – broker s CZ platformou ale bez licence ČNB

exbino binární opce recenzeV této recenzi se zaměříme na brokera eXbino, který jako jeden z mála brokerů umožňuje obchodovat v Českých korunách na české platformě. Tato společnost se na binární opce zaměřuje od roku 2013. Nabídka brokera je velmi zajímavá a jistě by byla ještě zajímavější, kdyby byl broker řádně regulovaný. To eXbino bohužel není, a navíc nemá ani licenci ČNB. Své služby proto nemůže na území České republiky nabízet.

Významné regulace: Bez licence
Sídlo / rok založení: Curacao / 2013
Min. vklad / min. obchod: 200$ / od 5$
Česká platforma: Ano
Demo účet: Ne
Bonus za vklad: Ano (až 100%)
Druhy opcí: HighLow, krátkodobé a dlouhodobé opce, žebříček, One Touch, párové opce, FX/CFD
Podpora: Email, Skype, Telefon, chat
Mobilní platforma: Ano
Hodnocení brokera: Hodnocení 70%, aktuálně brokerovi patří 8. místo v žebříčku brokerů
Otevřít účet

 

Platforma a obchodní účty u brokera eXbino

SpotOption je obchodovací platformou brokera eXbino

SpotOption je obchodovací platformou brokera eXbino

Broker eXbino využívá platformu SpotOption, která je přehledná a jednoduchá. Na platformě můžete zobrazovat čárové nebo svíčkové grafy s různými časovými intervaly. Vedle grafu najdete panel „Volba obchodníka“, který ukazuje, zda ostatní obchodníci investují spíše na růst nebo pokles ceny. Při rozhodování má pomoci také funkce „Strategy Advisor“ v levém spodním okraji grafu. Tato funkce na základě vybraného indikátoru zanalyzuje graf a doporučí, kterou možnost obchodovat. Těmto nástrojům ale příliš nedůvěřujte a obchodujte raději podle vlastní strategie.

Podle velikosti vkladu broker eXbino rozlišuje 5 tipů obchodních účtů. Pro základní účet Standart je minimální vklad 250 €, od vkladu 1000 € získají klienti účet Trader. Pro otevření VIP účtu musíte vložit alespoň 2500 €, od 5000 € je účet VIP plus a nejvyšší účet Platinum vyžaduje vklad 10 tisíc EUR. Hlavní výhodou účtu VIP, VIP Plus a Platinum je o 5% vyšší zhodnocení, neomezený počet bezplatných výběrů a dárek v podobě zařízení iPad, iPhone nebo MacBook zdarma.

Obchodování binárních opcí

Na obchodní platformě eXbino je přibližně 140 podkladových aktiv. Portfolio obchodních instrumentů tvoří převážně akcie a měnové páry, ale najdete mezi nimi i indexy a komodity. Obchodovat můžete klasické opce (krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé), dotykové opce (One Touch, žebříček) a párové opce. Velmi neobvyklá je mimo jiné sekce pro obchodování forexu a CFD. Kromě webové platformy můžete obchodovat i přes aplikaci pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS.

Zhodnocení u klasických opcí je srovnatelné s nabídkou konkurenčních brokerů a maximálně dosahuje 82% (USD/CHF). U dlouhodobých opcí s exspirací až několik týdnů je zhodnocení 75%, zatímco u krátkodobých opcí s exspirací 60 až 300 sekund je profit pouze 70%. Na platformě eXbino lze odprodávat aktivní opce, zdvojnásobovat investici nebo prodlužovat exspiraci u probíhajících transakcí.

Výhody pro klienty eXbino

Vkladové metody a limitní částky

Vkladové metody a limitní částky

Pro vklady a výběry peněz se u eXbino nabízí hned několik metod: bankovní převod, platební karty nebo elektronické peněženky (Skrill, NETELLER, Sofort). Minimální vklad je 200$ (4000Kč) a minimální částka pro výběr je 20$. Jednotlivé transakce u klasických opcí lze uzavírat od 25$ a u krátkodobých opcí dokonce od 5$.

Za první vklad můžete získat bonus v rozmezí od 50 do 100%. Velikost bonusu záleží na výši vkladu. Na webu brokera najdete vzdělávací sekci, do které broker zahrnul elektronické knihy, video-návody a obchodní kurzy. Demo účet pro cvičné obchodování broker eXbino nenabízí. Brokera můžete kontaktovat prostřednictvím emailu, telefonicky nebo přes skype.

Varování před podvody: Jan Šrámek, Martin Kozel


Štítky:
 • eXbino
 • ,
 • eXbino recenze
 • ,
 • eXbino zkušenosti
 • ,
 • eXbino diskuze
 • ,
 • eXbino demo
 • ,
 • eXbino poplatky
 • ,
 • eXbino zrušení účtu
Publikováno serverem Binárník.cz dne 20.8.

1 komentář u Recenze eXbino – broker s CZ platformou ale bez licence ČNB

 1. Tomáš Valach napsal:

  Dobrý den,

  já u exbino obchodoval, vložil na účet své peníze (cca 6 tis. Kč), využil jejich bonusu, který jsem dle pravidel obchodováním protočil a měl nárok na vyplacení všech peněz, což mi také emailem potvrdili a já o výplatu požádal. Žádná závratná částka (cca 12 tis. Kč), ale pro mne hodně peněz. Bohužel jsem v mezidobí změnil banku a potřeboval tudíž do jejich systému k výplatě peněz zavézt novou kartu. Toto údajně neměl být problém, jen poslat nějaké dokumenty. Vše jsem učinil dle pokynu a požádal o výplatu peněz. Od té doby jen píšu emaily a píšu také na jejich online chatu, ale naprosto přestali komunikovat. Je to již cca 2 měsíce a stále žádná odpověď, natož vyplacení mých peněz. Nepomohly ani výhrůžky tím, že to zveřejním, prostě jakoby se najednou po jakékoliv komunikaci slehla zem…když jsem peníze vkládal a ptal se pak na cokoliv, komunikace byla takřka bezproblémová. Jak to vidím, o své peníze jsem již nadobro přišel, a proto v žádném případě nedoporučuji přes exbino obchodovat…přijdete akorát o peníze.

  Tomáš Valach

Napsat komentář