Recenze Top Binary – jaký je nováček mezi brokery binárních opcí?

Top Binary - recenze, diskuze, zkušenostiNa scéně binárních opcí se objevil nový broker, který se z velké části zaměřuje na tuzemský trh, přestože sídlí na Kypru. Jedná se o brokera Top Binary, za kterým stojí společnost Goldenburg Group Limited, která podléhá regulacím CySEC a je registrovaná u ČNB. Díky tomu jsou vklady klientů pojištěné a činnost společnosti je pod dohledem kontrolních úřadů. Registrace u ČNB umožňuje brokerovi poskytovat služby na českém trhu.

Regulovaných brokerů s licencí ČNB je dnes už ale poměrně hodně. Samozřejmě že ani regulace a licence vám nezaručí férové a bezproblémové jednání brokera, ale jedná se o nezbytné minimum, které byste při výběru brokera měli zohlednit. Má ovšem Top Binary ve své nabídce něco, čím může konkurovat kvalitním brokerům?

Významné regulace: CySEC, ČNB
Sídlo / rok založení: Kypr / 2016
Min. vklad / min. obchod: 5000 Kč (250 USD) / 350 Kč (15 USD)
Česká platforma: Ano
Demo účet: Ne
Zhodnocení: Cca 70 – 80% u klasických opcí (měnový pár EUR/USD: 80%)
Bonus za vklad: Ano
Druhy opcí: Klasické (High/low), dotykové (One Touch, Ladder), krátkodobé a dlouhodobé opce, párové opce
Podpora: Live chat (CZ), email (CZ), telefon (CZ)
Mobilní platforma: Ano
Hodnocení brokera: Hodnocení 65%, aktuálně brokerovi patří 9. místo v žebříčku brokerů
Otevřít účet

Kyperský broker pro české obchodníky

Česká zákaznická podpora je jednou z mála výhod, kterou Top Binary převyšuje svou konkurenci

Česká zákaznická podpora je jednou z mála výhod, kterou Top Binary převyšuje svou konkurenci

Hlavní konkurenční výhodou Top Binary bude pravděpodobně kompletní podpora češtiny. Kromě českého webu a české obchodní platformy broker disponuje i českou klientskou podporou (včetně české telefonní linky). Veškeré důležité dokumenty (obchodní smlouva, podmínky atd.) jsou také v češtině. Tuzemští obchodníci navíc ocení, že obchodní účet může být vedený v CZK (nebo v EUR, USD a PLN). Tím ovšem výčet výhod Top Binary prakticky končí.

Obchodování u Top Binary

Minimální vklad na obchodní účet Top Binary je 250 USD a minimální transakce je 15 USD. Tyto hodnoty navíc platí jen pro základní účet MINI. U dalších účtů (TOP a VIP) hodnota minimálních vkladů a transakcí strmě roste. Jen pro srovnání uveďme, že například u brokera IQ Option je minimální vklad 10 USD a transakce lze uzavírat už od 1 USD.

Vysoké investice nutně neznamenají nevýhodu. Vždyť čím vyšší budou investice, tím vyšší budou zisky (ale i ztráty!). Je ale jasné, že pro začínající a příležitostné obchodníky představují vysoké investice nepřijatelné riziko a nemůžeme se divit, pokud upřednostní jiného brokera.

Platforma brokera Top Binary

Platforma brokera Top Binary

Zhodnocení a možnosti obchodování

Nenadchne ani zhodnocení, které u klasických opcí dosahuje maximálně 80% (měnový pár EUR/USD). Kromě klasických opcí lze u Top Binary obchodovat i dotykové opce a párové opce. Z hlediska exspirací zase můžete investovat na dlouhé i krátké časové intervaly. Například u krátkodobých opcí je ovšem maximální zhodnocení pouhých 71%.

Podkladových aktiv na platformě najdete několik desítek a nechybí mezi nimi nejoblíbenější komodity, indexy, akcie a převážně měnové páry. Platforma je jednoduchá, přehledná a obsahuje jen základní nástroje a funkce. U grafu lze měnit pouze časový rámec a styl grafu.

Broker nabízí zejména TOP a VIP klientům zajímavé výhody, jako jsou například webové semináře, obchodní signály a výukové video kurzy. Držitelé TOP a VIP účtů mohou navíc získat bonus až 100% za vklad. Co naopak broker klientům vůbec nenabízí, je cvičný demo účet.

Přehled obchodních účtů

Přehled obchodních účtů

Má obchodování u Top Binary smysl?

Svojí nabídkou se broker řadí mezi průměr. Ostatně i podporu češtiny a veden účtu v CZK už někteří brokeři dlouhodobě nabízejí. Hodnotit brokery nelze ale jen na základě parametrů a čísel, ale také podle kvality poskytovaných služeb. To by ovšem v případě Top Binary bylo trochu předčasné, protože broker působí krátkou dobu. Už teď je ale jasné, že to kvůli silné konkurenci nebude mít vůbec snadné. Kromě nejisté budoucnosti brokera spočívá největší problém v absenci demo účtu. Jak již bylo zmíněno, Top Binary neumožňuje svým klientlům otestovat platformu i samotné obchodování nanečisto, jako je tomu například o ověřených společností IQ Option či TopOption.


Štítky:
 • Top Binary
 • ,
 • Top Binary diskuze
 • ,
 • Top Binary recenze
 • ,
 • Top Binary zkušenosti
 • ,
 • Top Binary binární opce
 • ,
 • Top Binary broker
Publikováno serverem Binárník.cz dne 19.11.

4 komentáře u Recenze Top Binary – jaký je nováček mezi brokery binárních opcí?

 1. Denis napsal:

  Převzato z diskuze:
  Dobrý den,

  netušíte prosím co se děje s brokerem Top Binary? Založil jsem účet kvůli strategii Bersi Scalp a nyní po přihlášení už dva dny nemám přístup ani k platformě ani ke svým penězům, nic nereaguje. Telefon nikdo nebere, na zprávu zatím nikdo neodpověděl.

  Děkuji,

  D.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   poohlédněte se po hodnocení tohoto brokera na jiných webech – myslím, že Vám to leccos napoví.

 2. David napsal:

  Dobrý den, také jsem se zaregistroval do Top Binary, všude (včetně vaší stránky) jsem na něho četl spíš kladné recenze. Chtěl jsem se zvědavosti odzkoušet strategii Bersi Scalp pomocí vlastní technické analýzy. Včera jsem provedl registraci a vklad a dnes stránka vůbec nereaguje a nemohu se přihlásit. Jejich zákaznická linka je mrtvá. Poradil byste mi, jak mám postupovat??

  Děkuji. David

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   nejste první, kdo si na brokera stěžuje. Nevím, jak jste přišel na to, že brokera doporučujeme – dali jsme mu 65% a zařadili až na 9. místo mezi binárními brokery – vše je uvedeno v tabulce v horní části článku. A co se týče strategie BERSI Scalp, tak tento paskvil raději ani komentovat nebudu…

Napsat komentář