Podvody u AnyOption? Informace o pochybných praktikách brokera

Pro AnyOption (viz. recenze) byla bezpečnost na prvním místě, a vybudoval s tak skvělou pověst. Poslední měsíce se ovšem množí stížnosti na tohoto brokera. Na AnyOption odkazují falešné internetové stránky, slibující zaručený úspěch. Na brokera mimochodem odkazuje fiktivní zbohatlík Miroslav Kadlec. Jistě, o podvod se nejedná, ale přesvědčovat lidi o tom, že jsou binární opce výhodné a výnosné pro každého (a to nejsou), je neférové.

Výzva k dobití prostředků u AnyOption

Výzva k dobití prostředků u AnyOption po registraci k BinaryBotPro

Makléř je taky spojován se službou BinaryBotPro, která má údajně na základě chytrého algoritmu obchodovat s obrovskou úspěšností za investora. Ve skutečnosti se jedná pouze o generátor náhodných signálů k obchodování. Je dokázáno, že ve stejný čas a se stejným nastavením dává program více obchodníkům odlišné tipy. Tyto způsoby, jak získat peníze naivních obchodníků, o brokerovi nic dobrého nevypovídají – viz. binární opce podvody.

Broker má stále licenci ČNB na obchodování opcí

Broker má stále licenci ČNB na obchodování opcí (stav ke dni 17.9.)

Rozporuplné jsou i bonusy, které nutí investory zobchodovat minimálně devítinásobek výše bonusu, než vám makléř umožní výběr peněz, i když je to v rozporu s regulacemi, kterým AnyOption podléhá. Pokud ovšem bonus klient nepřijme, bude mu kdykoli umožněno provést výběr peněz z obchodního účtu.

Je jasné, že vzhledem k drtivé většině spokojených klientů nelze na základě těchto poznatků brokera zcela odsoudit. Je ale dobré se mít při obchodování na pozoru a důkladně se seznámit s podmínkami obchodování.


Kam dál? Binární opce demo účet, binární opce strategie, Binární opce zkušenosti


Štítky:
  • AnyOption podvod
  • ,
  • Any Option
  • ,
  • Praktiky AnyOption
Publikováno serverem Binárník.cz dne 18.9.

Napsat komentář