ZměnŽivot je podvod – recenze ZměnŽivot.com, diskuze

Na adrese zmenzivot.com (nebo také investujdosebe.com) je článek o tom, jak obchodník Daniel Dale objevil unikátní metodu pro zbohatnutí. Metoda souvisí s investováním do virtuální měny Bitcoin a údajně má vydělávat statisíce korun měsíčně. Jelikož má být metoda jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální znalosti a zkušenosti, rozhodl se ji Daniel Dale zveřejnit na svém webu ZměnŽivot.com.

Daniel Dale a ZměnŽivot.com

Webová stránka ZměnŽivot.com

Webová stránka ZměnŽivot.com

Daniel Dale tedy vytvořit investiční balíček, který obsahuje návod a vysvětlení jeho unikátní metody, nezbytný obchodní software, privátní investiční webovou stránku ZměnŽivot i přístup na chat pro rychlou komunikaci. Milionář, který tvrdí, že od vás žádné peníze nechce, si ale za balíček účtuje 990Kč. Tím prý chce získat jistotu, že máte o službu vážný zájem a chcete se doopravdy stát milionáři. Zdůvodnění poplatku za investiční balíček ZměnŽivot působí dost nedůvěryhodně. Kdo by totiž o službu, kterou autor popisuje, neměl zájem? Autoři webu ZměnŽivot.com evidentně spoléhají na to, že čtenáři nad jejich článkem nebudou příliš přemýšlet. Na webu ZměnŽivot autoři neustále opakují, kolik peněz vyděláte a co vše si budete moci koupit, místo aby uvedli podrobnější informace o investiční metodě.

ZměňŽivot je podvod!

Internetový projekt ZmenZivot je podvod

Internetový projekt ZmenZivot je podvod

Na internetu láká na rychlé výdělky řada podvodných projektů. Tyto projekty mají mnoho společných znaků. U většiny se například dočtete, že se zaregistrovat může jen omezený počet lidí. Jedná se o jeden z mnoha způsobů, jak lidi přimět k rychlé registraci. Ani ZměnŽivot.com není výjimkou. Podle jeho autorů může investiční balíček Změn Život získat jen několik zájemců. Zaregistrovat se navíc musíte do konce týdne. Otázkou zůstává, který týden měli podvodníci na mysli, protože projekt je spuštěn již několik týdnů. Skutečnost je taková, že se registrovat může kdokoliv a kdykoliv. Pořadí při registraci ani datum registrace nehraje žádnou roli. Nevěřte ani slibu, že pokud během dvou měsíců nevyděláte 800 tisíc Kč, doplatí vám Daniel Dale zbývající částku. Garantování peněz je jen dalším způsobem, jak přesvědčit nerozhodné čtenáře webu ZměnŽivot k registraci.

Neexistující milionář a falešné recenze na ZměnŽivot

Podvodné projekty často uvádějí jako autora neexistující osobu. Je pravděpodobné, že i milionář Daniel Dale je pouze fiktivní postavou. Například obrázek vedle registračního formuláře, který vypadá jako video, s projektem nijak nesouvisí. Je to totiž snímek z videa Michaela Higginse, které je veřejně dostupné na serveru youtube.com (kanál Self Employed Business).

Zfalšované recenze na webu ZměnŽivot

Zfalšované recenze na webu ZměnŽivot

Recenze spokojených klientů, které na webu ZměnŽivot.com najdete, jsou vymyšlené. U každého příspěvku nechybí ani vymyšlené jméno a fotografie zkopírovaná z jiného webu. Fotografie pocházejí například z profilů (převážně ruských) uživatelů ze sociální sítě vk.com. Na fotografii Šimona z Hradce Králové je ve skutečnosti rus Sergey Ershov, u Kláry z Prahy použili autoři fotografii z profilu Evgenie Lishove atd. V recenzích se opakuje stejná chyba (Daniely místo Danieli), takže je nejspíš psal jediný člověk.

Binární opce a podvody

Podvody, které lákají k obchodování a investování, často odkazují na binární opce. Dočtete se na nich, že ke zbohatnutí nepotřebujete žádné znalosti, že se jedná o průlomovou metodu v obchodování a mnoho dalších nesmyslů. Většina podvodů navíc varuje před omezeným počtem míst, obsahuje falešné recenze a je vystavěna na příběhu o neexistujícím obchodníkovi (např. projekt „Bezpečné Vydělávání“ milionáře Adama Abramoviče nebo web Star-News5 s obchodníkem Lukášem Brabcem). Pokud v budoucnu narazíte na web, který bude vykazovat výše popisované rysy, jedná se pravděpodobně o podvod. Binární opce nejsou podvod a dá se na nich dlouhodobě profitovat, ovšem není to tak snadné. Pokud o obchodování s binárními opcemi uvažujete, můžete si ho bez rizika vyzkoušet na bezplatných demo účtech, které poskytuje většina brokerů.


Štítky:
 • ZměnŽivot.com
 • ,
 • ZměňŽivot.com
 • ,
 • Zmenzivot.com
 • ,
 • ZměnŽivot zkušenosti
 • ,
 • ZměnŽivot podvod
 • ,
 • ZměnŽivot recenze
 • ,
 • ZměnŽivot.com zkušenosti
 • ,
 • ZměnŽivot.com podvod
 • ,
 • ZměnŽivot.com recenze
Publikováno serverem Binárník.cz dne 12.6.

Napsat komentář