Akční bonus u Top Option – vlož 200USD, obchoduj s 300USD

Broker s nejsilnější klientskou základnou na českém trhu se i nadále snaží získat nové obchodníky. Top Option totiž přichází se zajímavou nabídkou v podobě časově omezeného vstupního bonusu. Ten je určen pro všechny nové klienty, kteří provedou vklad nad 200$. Spolu s přehlednou českou platformou, kladným ohlasem stávajících klientů a širokými možnostmi pro binární obchodování je to další argument k upřednostnění tohoto brokera.

Navštivte web Top Option

Za vyšší vklad vyšší bonus!

Akční bonus u brokera s licencí ČNB Top Option

Akční bonus u brokera s licencí ČNB Top Option

Ačkoli je minimální vklad u TopOption recenze 100$, pro získání bonusu je nezbytné zaslat na obchodní účet alespoň dvojnásobek této částky. Výše bonusu pro vklady od 200$ do 499$ je 50%.  Pokud si tedy vložíte 200$, budete mít pro obchodování k dispozici 300$. Takový bonus určitě není zanedbatelný.

Pro investory, kteří to s obchodováním myslí opravdu vážně, je připravena ještě zajímavější nabídka. Při vkladu nad 500$ obdrží každý nový obchodník dokonce 100% vložené částky. Obchodovat s dvojnásobným kapitálem je nesrovnatelné a umožní vaší obchodní strategii na binární opce pracovat s mnohem většími částkami. Maximální bonus, který lze v rámci této nabídky získat, je 5000$.

Navštivte web Top Option

Velkou nevýhodou podmínek pro vstupní bonus je absence českého překladu. Stejně jako podmínky pro samotné obchodování je najdete pouze v angličtině. A to i přes skutečnost, že má broker českou platformu. Makléř s tak silným zaměřením na tuzemský trh by určitě měl takto podstatné informace poskytovat v češtině.

Bonus a výběr peněz u Top Option

Možnosti vkladu

Možnosti vkladu

Co určitě všechny zajímá, je výběr peněz po přijetí bonusu. Jelikož je Top Option regulovaný broker na opce, je blokování vkladů (i po přijetí bonusu) nepřípustné. Na druhou stranu nelze klientům poskytnout bonus bez závazků. Pak by mohl každý ihned po obdržení bonusu „zhodnocené“ peníze vybrat a tím by broker praktický rozdával peníze.

Podle podmínek na oficiálním webu Top Option, nelze bonusovou částku tedy vybrat, dokud není zobchodován alespoň čtyřicetinásobek obdrženého bonusu. Vybrat nelze ani veškeré zisky dosažené na obchodním účtu, dokud obchodník neuzavře transakce o celkové výši pětinásobku bonusu. Do těchto obchodů se nepočítají transakce o větší hodnotě než je 50% celkové částky na účtu. Jinými slovy, pokud máte na účtu 600$, počítají se pouze transakce pod 300$.

Tyto podmínky nejsou podvod, ačkoli se může zdát, že blokují výběr peněz.  Ve skutečnosti se tato omezení vztahují na bonus a zisky, nikoli na vklad. Před přijetím je i přesto nutné důkladně prostudovat smluvní podmínky.Navštivte web Top Option

Verifikace účtu u Top Option

Jestli jste se rozhodli k založení účtu u Top Option, počítejte po registraci s ověřením vaší totožnosti. Verifikace obvykle vyžaduje zaslání ofoceného občanského průkazu elektronickou poštou. Po verifikaci a zaslání vkladu na obchodní účet je prakticky ihned po převodu peněz možné začít obchodovat.  Před tím je vhodné zvážit aktivaci demo účtu k ověření obchodního plánu. Vydělat pomocí binárních opcí totiž není triviální záležitost a riziko ztráty je, stejně jako u ostatních finančních nástrojů, poměrně vysoké.

Kam dál? Binární opce diskuze, Demo účet TopOption,


Štítky:
 • Top Option bonus
 • ,
 • Top Option
 • ,
 • Top Option vstupní bonus
Publikováno serverem Binárník.cz dne 23.10.

6 komentářů u Akční bonus u Top Option – vlož 200USD, obchoduj s 300USD

 1. Ladislav napsal:

  Dobrý den,
  chci se zeptat pokud bych vedl účet u TOP OPTION a po půl ročním obchodování přestal obchodovat za vedení účtu vyžadují $5/měsíc to je jako u některých bank v ČR.
  Pokud nebudu mít půl roku finance pro obchodování na účtě a nově zaslané finance převedl strhnou $30? z nově příchozích prostředků

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,

   TopOption nemá žádné poplatky za vedení obchodního účtu.

   S pozdravem
   Tomáš, Binarnik.cz

 2. Ladislav napsal:

  Ani po 90 dnech neobchodování nemají tzv. spící režim účtu kdy se dá účtovat poplatek za
  údržbu účtu? $5/měs.

  Děkuji za odpoveď

  • Binární opce napsal:

   Myslíte tzv. Dormant Account? V tom případě máte pravdu. Účty, na kterých se delší dobu (3 měsíce) neobchoduje, přepne TopOption do tohoto stavu. Nicméně naše zkušenost je taková, že TopOption poplatek sice z vkladu strhne, po domluvě s podporou jej ale traderovi vrátí na obchodní účet (stačí zmínit, že máte opět zájem o obchodování binárních opcí a pokud Vám poplatek prominou, budete nadále obchodovat přes jejich platformu). Před malou chvíli nám tento postup Top Option potvrdila i česká podpora společnosti, takže stále platí.

   Tomáš, binarnik.cz

 3. Marek napsal:

  Dobrý večer,
  kolik je nutné vložit k Top Option aby mi zpřístupnili demo účet?
  Děkuji za odpověď

Napsat komentář