OnlyOption – recenze brokera na binární opce, diskuze

Broker OnlyOption je od 20.11.2015 sloučen s ověřeným brokerem TopOption.

OnlyOption logo - recenzeOnlyOption je broker na binární opce sídlící na Kypru. OnlyOption patří mezi nejnovější brokerské společnosti, neboť byl založen teprve v roce 2014. Jelikož ale za brokerem stojí ověřená společnost Safecap Investments Ltd., lze jej i po tak krátké době působení zařadit mezi nejlepší brokery na českém trhu.

Významné regulace: ČNB, FCA, CySEC
Sídlo / rok založení: Kypr / 2014
Min. vklad / min. obchod: 250$ / 10$ (5$ krátkodobé opce)
Česká platforma: Ano
Demo účet: Ano
Bonus za vklad: Ano, podle vkladu až 100%
Druhy opcí: klasické (High/low), dotykové ( One Touch, Touch/No Touch), krátkodobé (60 sekund), vlastní
Podpora: Live chat (EN), email support@onlyoption.com (EN) , telefon +420228883114 (EN)
Mobilní platforma: Ne
Hodnocení brokera: U brokera již nelze obchodovat. Vyhledejte jiného v žebříčku brokerů
Otevřít účet

OnlyOption podléhá více než desítce evropských regulací. Je držitelem licence ČNB a na jeho činnost dohlíží kyperská komise CySEC i britský nevládní úřad FCA. Pojištění vkladů klientů je samozřejmostí. Z bezpečnostního hlediska nelze brokerovi nic vytknout. OnlyOption je navíc sesterskou společností oblíbeného brokera TopOption, který se v Česku těší nejpočetnější klientské základně mezi binárními brokery.

Obchodovací platforma brokera OnlyOption

Obchodovací platforma brokera OnlyOption

Obchodní možnosti u OnlyOption

Minimální vklad na základní obchodní účet je 250$, což je ve srovnání s ostatními brokery poměrně hodně. Na druhou stranu pokud chcete obchodovat klasické opce a zároveň dodržovat doporučovaný money management (každá investice maximálně 5% celkového rozpočtu), vkladu pod 200$ se nevyhnete. Minimální transakce je standardních 10$, u krátkodobých opcí pak pouze 5$.

Ebooky pro tradery OnlyOption

Ebooky pro tradery OnlyOption

Získat ebooky zdarma

Obchodní platforma je vystavěna na systému KeyStone Pro a umožňuje obchodovat nejen klasické opce, ale také dotykové, minutové a párové opce. Při binární obchodování můžete vybírat z téměř 200 podkladových aktiv, jejichž zhodnocení u klasických opcí dosahuje i 85%. Dotykové opce mají u OnlyOption zhodnocení podstatně vyšší, řádově i stovky procent. Slabou stránkou jsou jako v případě ostatních brokerů krátkodobé opce s poměrně nízkým zhodnocením.


OnlyOption – výhody pro nové klienty

Za registraci nového účtu a provedení prvního vkladu můžete získat nemalý uvítací bonus až 100$. I zde jsou ale klienti, kteří tento bonus přijmou, povinni zobchodovat 10tinásobek bonusu, než jim je umožněno vybrat vydělané profity. Pro výběr bonusové částky je nutné zobchodovat dokonce 40 x hodnotu bonusu.

Videoprůvodci v nabídce OnlyOption

Videoprůvodci v nabídce OnlyOption

Po každém vkladu nad 250$ je možné u OnlyOption získat na binární opce demo účet. Ten je ale časově omezený a doba, po kterou je aktivní, závisí na domluvě s přiděleným manažerem a na výši vkladu. Za používání demo účtu si OnlyOption nic neúčtuje a své peníze můžete kdykoliv vybrat zpět.

Závěrem lze zdůraznit, že broker má českou webovou platformu, na které naleznete mnoho nástrojů pro technickou analýzu trhu. Zákaznická podpora OnlyOption ale češtinu zatím nepodporuje. Pro začátečníky je připraven bohatý vzdělávací program včetně pěti elektronických knih o binárních opcích. Do budoucna navíc broker slibuje aplikaci pro chytré mobilní telefony a tablety.

Máte zájem o obchodování u tohoto brokera? Navštivte web OnlyOption

Kam dál? OptionTime, OptionTrade, StockPair


Štítky:
  • OnlyOption recenze
  • ,
  • broker OnlyOption
  • ,
  • Binární opce u OnlyOption
Publikováno serverem Binárník.cz dne 27.4.

Napsat komentář