Varování před Czech Method (Česká Metoda)

V této recenzi se zaměříme na podvod Czech Method, který láká na vysoké a snadné výdělky přes internet. Prvních dvacet registrovaných lidí údajně obdrží program, který automaticky a samostatně obchoduje s binárními opcemi. Podle autorů Czech Method je obchodní program tak úspěšný, že dokáže generovat zisky v řádu desítek tisíc eur denně.

Webová stránka podvodu Czech Method

Webová stránka podvodu Czech Method

Czech Method je podvod, který se až nápadně podobá staršímu projektu AlgoCashMaster. Oba projekty lákají na vysoké zisky, jsou údajně určené jen pro omezený počet lidí a nespokojeným klientům jejich autoři garantují 10 tisíc dolarů jako kompenzaci za ztracený čas. Nic z toho ale ani jeden z projektů nedodržuje.

Proč je Czech Method podvod?

Omezený počet bezplatných registrací je lež. Lidé to ale netuší, takže se raději rychle zaregistrují, než aby tuto příležitost propásli. Ať se ale zaregistrují jako první nebo jako tisící, vždy přístup k programu získají. Tuto metodu, jak donutit návštěvníky webu k nerozvážné registraci, najdete u většiny podvodů, které zneužívají binární opce.

Garance 10 tisíc EUR je také nesmysl. Položte si jednoduchou otázku: Kdo vám tyto penze vyplatí? Ve videu se objevuje jméno Jakub Petrů, pod videem je fotografie autora s podpisem Jakub Petrák. Stejná fotografie je na webové stránce také v pravém horním rohu, tentokrát ovšem se jménem Tomáš Horák. Ano, zní to neuvěřitelně, ale podvodníci si ani nezkontrolovali, jestli se vymyšlená jména shodují.

Další velkou lží jsou slibované zisky, které by měly dosahovat statisíců EUR měsíčně. Obchodní program sice obchoduje zcela samostatně, ale jeho úspěšnost není ani zdaleka tak vysoká, jak by měla být. Taky právě proto si nikdy žádný program nemůžete otestovat na demo účtu. Zisky podvodných programů nedokážou pokrýt ani vzniklé ztráty a peníze, které programu svěříte na obchodování, vám pomalu ale jistě zmizí z účtu.

Česká Metoda není česká

Czech Method, neboli Česká Metoda, ve skutečnosti z Česka vůbec nepochází. Stejný projekt pod jiným názvem totiž najdete v Německu (Die Deutsche Methode), v Austrálii (The Aussie Method), v Británii (The Brit Method), ale i v Singapuru (The Singapore Method). Odlišnosti mezi jednotlivými verzemi jsou minimální. Czech Method je pouze jednou z mnoha jazykových verzí velkého podvodu.

Jednou ze zahraničních mutací je Deutsche Methode

Jednou ze zahraničních mutací je Deutsche Methode


Každý z webů obsahuje recenze uživatelů s jejich fotografiemi. Ačkoliv jednotlivé verze používají stejné fotografie, uvádějí různá jména. Tyto recenze, které program chválí a doporučují, musí být vymyšlené, stejně jako jména uživatelů.

Binární opce jsou běžný investiční nástroj, který se od ostatních instrumentů liší zejména jednoduchým principem. Samotné binární opce podvod nejsou. Když se budete vzdělávat, můžete dosáhnout zajímavých zisků. Pokud se nechcete stát obětí podvodu, nepoužívejte obchodní programy ani strategie, které by měli vydělávat tisíce EUR měsíčně. Bez zkušeností a znalostí zkrátka na binárních opcích nevyděláte.


Publikováno serverem Binárník.cz dne 22.5.

4 komentáře u Varování před Czech Method (Česká Metoda)

 1. Olena napsal:

  Prosím Vás poraďte mi! Ja jsem se zaregistrovala na Czech Metod ale žádné peníze jsem neposlala. Chtěli tam po mě vyplnit kreditní kartu ale napsala jsem tam jen své jméno. Ihned jsem si rozmyslela že to bude podvod a tak jsem se odhlásila z té stránky. Chci vědět jestli využijí nějak moje údaje. Docela mě to děsí že jsem zadala svůje jméno, příjmení, email, tel. číslo. Jak se z toho dostanu pryč prosím?

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   údaje už ze stránek nesmažete, nicméně žádné problémy Vám nehrozí. jen se připravte na to, že Vám budou chodit na email různé pochybné nabídky na zázračné vydělečné systémy atp.

 2. Tomáš napsal:

  Já jsem bohužel této stránce naletěl a požadované peníze jsem poslal, ale pak jsem si chybu uvědomil, když po mě chtěli další údaje. Je nějaká možnost získat peníze zpět? Děkuji za případné rady.

  • Binární opce napsal:

   Dobrý den,
   obraťte se přímo na brokera, u něhož se Vaše peníze nachází a záležitost komunikujte s ním. Pokud jde o regulovanou společnost, pohrozte náhlášením patřičnému regulátorovi. Pokud broker není regulován (nemá žádnou licenci), pravděpodobně s Vámi nic řešit nebudou a peníze Vám už nevrátí.

Napsat komentář