TopOption – mobilní aplikace pro Android

Dlouho slibovaná mobilní platforma od kyperského brokera TopOption je konečně na světě. Zatím si ale budete muset vystačit s verzí pro mobily s operačním systémem Android, kterou lze stáhnout pomocí služby Google Play. Pokud vlastníte iPhone nebo jiné zařízení od Applu, budete si na mobilní aplikaci TopOption ještě počkat.

Hodnocení brokera naleznete v příspěvku TopOption recenze.

Recenze TopOption Mobile App

Nová platforma je jednoduchá, rychlá a v neposlední řadě také vizuálně povedená. Možnosti obchodování na nové mobilní platformě se ale ani zdaleka neblíží nadstandardu, na který si klienti TopOption zvykli na webové platformě. K dispozici jsou totiž pouze klasické CALL/PUT opce a minutové opce, které na mobilní platformě naleznete pod názvem Speedmaster.

Na mobilní platformě TopOption nejsou ani pokročilé svíčkové grafy s indikátory. Možnost technické analýzy přímo u brokera tak nadále zůstává výsadou webové obchodní platformy. Do mobilní aplikace se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů, které používáte u webové platformy. Mobilní aplikace umožňuje obchodování binárních opcí a základní správu účtu. Vytvořit obchodní účet je ale nutné přes internetový prohlížeč.

Jak na mobilní aplikaci TopOption

Po přihlášení můžete ihned začít obchodovat. Nejprve si zvolíte klasické nebo minutové opce. Následuje obvyklý postup: výběr aktiva, exspirační doby a výše investice. Nejpodstatnější je samotná předpověď budoucí ceny. Pokud očekáváte, že cena aktiva bude při exspiraci vyšší, než je cena aktiva při uzavření transakce, zvolte možnost VZHŮRU. V opačném případě je nutné zvolit možnost DOLŮ.

Ukázka mobilní platformy TopOption

Ukázka mobilní platformy TopOption

Vystačit si budete muset s obyčejným čárovým grafem a panelem, který zobrazuje volbu ostatních obchodníků. Aplikace samozřejmě umožňuje procházení otevřených a exspirovaných transakcí. Seznam transakcí klasických opcí a seznam minutových opcí ale není spojený. Jinými slovy, než se vám zobrazí výpis provedených transakcí minutových opcí, je nutné přejít do záložky Speedmaster.

Mobilní aplikace otevírá investorům nové možnosti. Do budoucna by ale broker TopOption mohl aplikaci rozšířit o další funkce, aby mobilní obchodování nebylo tak omezené. Pokud chcete aplikaci využívat, nezapomeňte dodržovat vaši obchodní strategii na binární opce. Obchodování přes mobilní telefon či tablet často nutí uzavírat transakce, které byste na webové platformě nikdy neuzavřeli.

Aplikace je dostupná prostřednictvím Google Play.

Kam dál? Binární opce demo, OptionTrade recenze, OptionTime recenzeFree Diamond App


Publikováno serverem Binárník.cz dne 17.4.

Napsat komentář