Recenze Ultimate4Trading – zkušenosti, reference na Start Up365

Na internetu se objevil další podvodný projekt odkazující na binární opce, který se snaží nalákat nové investory k brokerovi EZTrader. Jedná se o zahraniční projekt Ultimate4Trading, který se nyní dočkal českého překladu. Stejně jako u ostatních podvodů i v tomto případě autoři slibují vysoké zisky a rychlé zhodnocení investic. A to vše bez námahy a bez práce.

Recenze Ultimate4Trading – další podvod?

Platforma Ultimate4Trading je podvod

Platforma Ultimate4Trading je podvod

Projekt Ultimate4Trading nabízí bezplatný obchodní program, který provádí analýzu trhu a vyhodnocuje, které transakce by měli být úspěšné. Registrovaní uživatelé dostávají investiční tipy, které by měly podle slov autorů dosahovat úspěšnosti až 82%. Taková úspěšnost je dostačující pro profitabilní obchodování a demo účet, na kterém si můžete vyzkoušet obchodní program bez rizika, dává autorům za pravdu.

Jenomže grafy, které se zobrazují na demo účtu, mnohdy vůbec neodpovídají skutečnosti a některé transakce, které by měly být neúspěšné, jsou uzavírány s profitem. Demo účet Ultimate4Trading je zkrátka jeden velký podvod, který má přesvědčit nezkušené investory o výnosnosti systému. Na webu Ultimate 4 Trading použili autoři také oblíbenou frázi, že je projekt určený pouze pro omezený počet lidí. Ani to ale není pravda a přístup k programu může získat úplně každý.

Podrobnosti o podvodném projektu Ultimate4Trading na webu Invest+

Jedna z reklam na projekt Ultimate 4 Trading

Jedna z reklam na projekt Ultimate 4 Trading

Jak již bylo v úvodu řečeno, Ultimate4Trading je zahraniční projekt. Kromě české a anglické verze internetem koluje i několik dalších překladů, které se mohou lišit i samotným názvem. Francouzská verze se například jmenuje Preditrend, zatímco italský překlad hovoří o Trading 30 e Lode. Ačkoliv všechny projekty využívají stejnou webovou šablonu a ve videu zazní ten stejný příběh, u každého z nich je uveden jiný autor (John Cross, Giovanni Croce, Vincen Bazin).

StartUp 365 a StartUp F5

Podpůrný webový portál Startup365 je taktéž podvod

Podpůrný webový portál Startup365 je taktéž podvod

Na internetu existuje řada falešných recenzí, které systém Ultimate4Trading doporučují. Například na portálu start-up365-czech.com je kromě recenze i video s tvůrci programu, které s největší pravděpodobností ztvárnili placení herci.

Web StartUp 365, který se na první pohled jeví jako řadový informační portál, je pouhou reklamou obchodního programu Ultimate4Tading. Pro francouzskou verzi Preditrend  byl pro změnu vytvořen falešný portál startupf5.com. Aby články o obchodních programech vypadaly aktuálně, mění se u nich každý den datum publikace.

Pokud se zaregistrujete na webu Ultimate4Trading Czech, vytvoří se vám automaticky obchodní účet na binární opce u brokera EZTrader. Tento broker nabízí zhodnocení kolem 73%, což je pro srovnání přibližně o 10% méně, než nabízí většina kvalitních brokerů. Varováním by měla být také skutečnost, že na brokera odkazovalo už několik podvodných systémů.

Účet, který byl automaticky zřízen u pochybného brokera EZTrader

Účet, který byl automaticky zřízen u pochybného brokera EZTrader

Pokud chcete na binárních opcích vydělávat, vyhněte se všem obchodním programům, robotům a „zaručeným“ strategiím, které slibují rychlé a vysoké zhodnocení. Bez vlastních zkušeností a znalostí je šance na úspěch při obchodování minimální. Chcete-li vytvořit úspěšnou a stabilní strategii, budete muset věnovat čas vzdělávání a důkladné přípravě.

Zdroj: Recenze Ultimate4Trading-Czech.com a STARTUP365 – jde o podvod?


Štítky:
 • Ultimate4Trading
 • ,
 • Ultimate4Trading recenze
 • ,
 • Ultimate4Trading podvod
 • ,
 • Ultimate4Trading zkušenosti
 • ,
 • Ultimate4Trading diskuze
 • ,
 • Ultimate4Trading reference
 • ,
 • Start Up365 recenze
Publikováno serverem Binárník.cz dne 12.3.

Napsat komentář