Recenze: Millioner Trader je podvod!

Na internetu již několik týdnů můžete narazit na podvodný projekt Millioner Trader, který láká na obchodování binárních opcí pomocí vysoce úspěšného systému. Za projektem stojí údajně obchodník a bývalý zaměstnanec londýnské investiční banky , který návod na vysoce úspěšnou metodu získal od ruského milionáře. Proč je Millioner Trader (někdy označováno jako Million Dollar Trader) podvod, čtěte v následující recenzi.

Web projektu Millioner Trader

Web projektu Millioner Trader

Podvodných projektů, které zneužívají binární opce, je mnoho. Stačí si vzpomenout na StartUP365, Abramovičovu Akademii nebo web Miroslava Kadlece. Téměř každý podvod láká na vysoce úspěšnou strategii nebo ziskový obchodní program. Často se také setkáte s příběhem o neexistujícím obchodníkovi a s doporučením k rychlé registraci, protože se může zaregistrovat jen omezený počet lidí. A to vše jen proto, aby vás podvodníci přesvědčili k registraci u konkrétního brokera. Projekt Millioner Trader obchodníka Olivera Millera odpovídá mimochodem ve všech zmiňovaných bodech.

Nesmyslný projekt Millioner Trader

Promo video obsahuje celou řadu fotomontáží

Promo video obsahuje celou řadu fotomontáží

Oliver Miller je údajně autorem celého projektu Millioner Trader. Ve videu mluví o tom, jak pomocí unikátního systému zbohatl, zatímco sedí v luxusním domě, stojí v hangáru s letadly nebo se plaví na jachtě. Tyto záběry jsou ale upravené protože pozadí, které zdůrazňuje jeho bohatství, jsou pouhé fotografie z internetové databáze Flickr. Originální nejsou ani fotografie, na kterých můžete Olivera Millera vidět spolu s mladou ženou na různých místech světa.

Co to o milionáři Oliveru Millerovi vypovídá? Že není milionář ale podvodník. Muž ve videu je pravděpodobně nějaký herec a jméno i příběh Olivera Millera jsou vymyšlené. Nesmyslem je také omezený počet 50 míst. To má pouze přesvědčit návštěvníky webu Millioner Trader k rychlé registraci, stejně jako časový odpočet na webové stránce. Počet míst ve skutečnosti není omezený.

Millioner Trader z vás milionáře neudělá

To, že je Millioner Trader dostupný pouze po omezený čas, je další lež

To, že je Millioner Trader dostupný pouze po omezený čas, je další lež

Pokud se na webu Millioner Trader (viz. Milliondollartrader.co) zaregistrujete, vytvoří se vám obchodní účet u brokera na binární opce Opteck. Pokud chcete začít obchodovat, musíte na obchodní účet vložit alespoň 250$ navzdory tomu, že podle propagačního videa nemusíte vůbec nic platit. Když tedy autor ve videu říká, že nic neriskujete, rozhodně to není pravda. Vložené peníze totiž můžete ztratit. Stejně tak se Oliver Miller zmiňuje o bonusu za vklad až ve výši 100%, ale o podmínkách, které se k bonusu vztahují, už nemluví.

Vzhledem k tomu, že na internetové stránce Millioner Trader najdete nespočet lží a zavádějících informací, není rozumné se do projektu registrovat. Programy, které podobné projekty nabízejí, totiž vůbec nedosahují vysoké úspěšnosti a z dlouhodobého hlediska jsou ztrátové.

Obchodovat binární opce?

Pokud se rozhodnete obchodovat binární opce, nehledejte program, který bude vydělávat za vás. Pamatujte, že obchodování nemá smysl bez zkušeností a znalostí, které získáte například vzděláváním nebo cvičným obchodováním na demo účtu. Projekty, které slibují snadné vydělávání pomocí binárních opcí, vám úspěch nezajistí. 


Štítky:
 • Millioner Trader
 • ,
 • Millioner Trader recenze
 • ,
 • Millioner Trader zkušenosti
 • ,
 • Millioner Trader diskuze
 • ,
 • Millioner Trader podvod
 • ,
 • Millioner Trader Oliver Miller
Publikováno serverem Binárník.cz dne 25.7.

Napsat komentář