TopOption – podmínky demo účtu u nejpopulárnějšího brokera

TopOption LOGO recenzeNejlepším brokerem na binární opce je podle nejedné recenze TopOption.  Broker měl doposud jedinou větší nevýhodu v podobě obchodních podmínek dostupných pouze v angličtině, ačkoliv samotná obchodní platforma nabízí několik jazykových verzí (včetně češtiny). Nyní přišel oblíbený broker na binární opce se změnou podmínek pro aktivaci demo účtu.

Otevřít demo účet TopOption

Změny u TopOption demo účtů

Demo účet u TopOption - obchodní prostředí

Demo účet u TopOption – obchodní prostředí

Podle nových podmínek TopOption, které jsou platné od září letošního roku, si o demo účet mohou zažádat investoři, kteří vložili na svůj obchodní účet alespoň 200$. Výše minimálního vkladu zůstala nezměněna, a proto si musí začínající investoři rozmyslet, zda demo účet budou či nebudou chtít a podle toho zvolit výši vkladu.

Zvýšení částky nutné pro získání demo verze obchodního účtu není ale jedinou změnou u TopOption. Demo účty aktivované na žádost klientů jsou nyní taky časově omezené. Při vkladu nad 200$ je demo účet klientovi zpřístupněn až na 7 dní. Pokud vám týden virtuálního obchodování nestačí, stačí vložit na obchodní účet opět 200$. Demo účet je poté dostupný další týden. Na druhý vklad již však nelze využít akční nabídky brokera na bonus za vklad.

Máte zájem využít demo od TopOption? Přejděte na web TopOption

Jak na binární obchodování

Začínající obchodníci by po registraci měli počítat s verifikací. Tento krok, kdy si broker ověřuje totožnost obchodníka, je vyžadován někdy až při výběru peněz. Obvykle stačí na výzvu makléře zaslat ofocený občanský průkaz. Tento krok je zcela pochopitelný a souží ke zvýšení bezpečnosti obchodování.

Před aktivací demo účtu na binární opce je nutné vložit požadovanou částku. Vklad lze provést bankovním převodem, pomocí internetové peněženky nebo platebními kartami.  Samotné binární obchodování je velmi intuitivní, ale mnoho obchodníků si neuvědomuje, že je nutné zisky z opcí danit. Nedaní se suma, kterou investor zobchoduje, ale pouze čistý zisk.


Otevřít demo účet TopOption

Co vedlo licencovaného brokera k tak radikální změně s demo účty, není jasné. Je ovšem pochopitelné, že pro žádného makléře není výhodné dlouhodobě poskytovat a technicky zajišťovat virtuální účty. Aby mohl makléř i nadále poskytovat své služby, potřebuje skutečné obchodníky.

Týdenní lhůta u demo účtů však není velkou překážkou. Ze zkušeností obchodníků vyplývá, že i za týden aktivního obchodování pomocí demo účtu získáte mnoho zkušeností a na dokonalé seznámení s platformou postačí pár hodin.


Štítky:
  • TopOption demo
  • ,
  • Top Option demo
  • ,
  • Demo účet TopOption
Publikováno serverem Binárník.cz dne 21.11.

Napsat komentář