Vladimír Krull (Finance institut) a binární opce – podvod

Projekt Nezávislý Investor je služba na webu financeinstitut.com, který údajně založil Dr. Ing. Vladimír Krull PhD. Ten se rozhodl zúročit své dlouholeté zkušenosti a pomoci začínajícím investorům. Všem zájemcům po vyplnění emailu slibuje zasílání investičních tipů na binární opce, které podle uvedené statistiky mají obdivuhodnou úspěšnost. Jak je to ale s projektem Nezávislý Investor ve skutečnosti?

Vladimír Krull – další fiktivní osoba

Důvěryhodný projekt musí zaštiťovat důvěryhodní lidé. Bohužel v případě služby NEZÁVISLÝ INVESTOR tomu tak ani zdaleka není. Autorem projektu je Dr. Ing. Vladimír Krull PhD., který o sobě píše, že je generálním ředitelem ve společnosti CFA. Jenomže hlavou CFA je aktuálně Paul Smith a žádný Vladimír Krull není ani v českém zastoupení této společnosti.

V záložce „O mně“ navíc autor použil fotografie z internetové databáze fotografií. A proč to všechno? Vladimír Krull, který vystupuje na webu financeinstitut.com je smyšlená osoba. Stejně jako jeho fotografie je falešný i jeho životní příběh.

Vladimír Krull (Finance Institut)

Vladimír Krull (Finance Institut)

Podobných případů, kdy fiktivní milionáři lákali k obchodování binárních opcí, byl nespočet. Stačí si dohledat jména Miroslav Kadlec, Tomáš Stodola atd. Projekt financeInstitut.com ale překonává dosavadní podvodné projekty ve všech směrech. Webová stránka totiž působí velmi věrohodně a nenásilně.

Autor si účtuje 40% provizi z výdělků nad 100 tisíc Kč za své tipy. Nikde není uvedeno, že tipy jsou profitabilní, ale přiložená statistika a výdělek 100 000 Kč, o kterém autor píše jako o samozřejmosti, jakékoliv sliby statisíců a milionů dokonale nahrazují.

Recenze webu financeinstitut.com

Na internetu naleznete několik externích webů, které doporučují projekt Nezávislý Investor nebo odkazují na pana Krulla. Například na adrese podvody(.)wix(.)com píše pan Josef Vávra o tom, které investiční projekty jsou podvodné a které nikoliv. Projektu Nezávislý Investor se údajně zúčastnil a podle jeho zkušeností je projekt velmi výnosný. Ve skutečnosti ale Josef Vávra neexistuje. Fotografie v sekci „ O Mně“ je toho důkazem, jelikož je opět převzata z cizí webové stránky.

web FinanceInstitut.com

web FinanceInstitut.com

Další falešná webová stránka, ordinace(.)jigsy(.)com , je kopií webu zubní ordinace Prague City Dental. Na webu je uvedeno, že ordinace vznikla díky pomoci pana Vladimíra Krulla. v záložce „Historie“ je napsáno, že majitel ordinace poprvé narazil na projekt Finance Institut v roce 2005, tedy v roce, kdy tento projekt ještě neexistoval. Na skutečné adrese ordinace (prague-dental.cz) nic takového uvedeno samozřejmě není.

Zdroj: Dr. Ing. Vladimír Krull PhD. a financeinstitut.com

Binární opce ano, finance institut NE

Doména financeinstitut.com byla registrovaná na konci března 2015. Aby ovšem web vypadal věrohodněji, je u mnoha článků uvedeno datum vydání 2014.  Autoři financeinstitut.com se evidentně snaží získat důvěru svých čtenářů a získat tím i nové a nezkušené investory do binárních opcí.

Binární opce ale podvod nejsou. Jejich jednoduchost mnohdy svádí k uzavírání náhodných transakcí, což obvykle nevede k úspěchu. Pokud ovšem zvolíte vhodnou obchodní strategii na binární opce a budete obchodovat zodpovědně, můžete na binárních opcích dlouhodobě vydělávat.

Kam dál? TopOption recenze, OptionTime recenze, StockPair recenze,


Publikováno serverem Binárník.cz dne 9.4.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *