Vladimír Krull (Finance institut) a binární opce – podvod

Projekt Nezávislý Investor je služba na webu financeinstitut.com, který údajně založil Dr. Ing. Vladimír Krull PhD. Ten se rozhodl zúročit své dlouholeté zkušenosti a pomoci začínajícím investorům. Všem zájemcům po vyplnění emailu slibuje zasílání investičních tipů na binární opce, které podle uvedené statistiky mají obdivuhodnou úspěšnost. Jak je to ale s projektem Nezávislý Investor ve skutečnosti?

Vladimír Krull – další fiktivní osoba

Důvěryhodný projekt musí zaštiťovat důvěryhodní lidé. Bohužel v případě služby NEZÁVISLÝ INVESTOR tomu tak ani zdaleka není. Autorem projektu je Dr. Ing. Vladimír Krull PhD., který o sobě píše, že je generálním ředitelem ve společnosti CFA. Jenomže hlavou CFA je aktuálně Paul Smith a žádný Vladimír Krull není ani v českém zastoupení této společnosti.

V záložce „O mně“ navíc autor použil fotografie z internetové databáze fotografií. A proč to všechno? Vladimír Krull, který vystupuje na webu financeinstitut.com je smyšlená osoba. Stejně jako jeho fotografie je falešný i jeho životní příběh.

Vladimír Krull (Finance Institut)

Vladimír Krull (Finance Institut)

Podobných případů, kdy fiktivní milionáři lákali k obchodování binárních opcí, byl nespočet. Stačí si dohledat jména Miroslav Kadlec, Tomáš Stodola atd. Projekt financeInstitut.com ale překonává dosavadní podvodné projekty ve všech směrech. Webová stránka totiž působí velmi věrohodně a nenásilně.

Autor si účtuje 40% provizi z výdělků nad 100 tisíc Kč za své tipy. Nikde není uvedeno, že tipy jsou profitabilní, ale přiložená statistika a výdělek 100 000 Kč, o kterém autor píše jako o samozřejmosti, jakékoliv sliby statisíců a milionů dokonale nahrazují.

Recenze webu financeinstitut.com

Na internetu naleznete několik externích webů, které doporučují projekt Nezávislý Investor nebo odkazují na pana Krulla. Například na adrese podvody(.)wix(.)com píše pan Josef Vávra o tom, které investiční projekty jsou podvodné a které nikoliv. Projektu Nezávislý Investor se údajně zúčastnil a podle jeho zkušeností je projekt velmi výnosný. Ve skutečnosti ale Josef Vávra neexistuje. Fotografie v sekci „ O Mně“ je toho důkazem, jelikož je opět převzata z cizí webové stránky.

web FinanceInstitut.com

web FinanceInstitut.com

Další falešná webová stránka, ordinace(.)jigsy(.)com , je kopií webu zubní ordinace Prague City Dental. Na webu je uvedeno, že ordinace vznikla díky pomoci pana Vladimíra Krulla. v záložce „Historie“ je napsáno, že majitel ordinace poprvé narazil na projekt Finance Institut v roce 2005, tedy v roce, kdy tento projekt ještě neexistoval. Na skutečné adrese ordinace (prague-dental.cz) nic takového uvedeno samozřejmě není.

Zdroj: Dr. Ing. Vladimír Krull PhD. a financeinstitut.com

Binární opce ano, finance institut NE

Doména financeinstitut.com byla registrovaná na konci března 2015. Aby ovšem web vypadal věrohodněji, je u mnoha článků uvedeno datum vydání 2014.  Autoři financeinstitut.com se evidentně snaží získat důvěru svých čtenářů a získat tím i nové a nezkušené investory do binárních opcí.

Binární opce ale podvod nejsou. Jejich jednoduchost mnohdy svádí k uzavírání náhodných transakcí, což obvykle nevede k úspěchu. Pokud ovšem zvolíte vhodnou obchodní strategii na binární opce a budete obchodovat zodpovědně, můžete na binárních opcích dlouhodobě vydělávat.

Kam dál? TopOption recenze, OptionTime recenze, StockPair recenze,


Publikováno serverem Binárník.cz dne 9.4.

Napsat komentář